Sıfır Bir Adana Hangi Kanalda?

Sıfır Bir Adana Hangi Kanalda?

Sıfır bir nereden izlenir?

Sıfır Bir dizisi yeni sezon ilk bölümü ile Blu TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Adana’da getto yaşamının hüküm sürdüğü mahallelerinde çekilen Sıfır Biri dizisi, 3. sezon itibariyle Blu TV ekranlarında yer alacak.

01 adana yeni sezon ne zaman?

Mücadelenin çok daha kızışacağı Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana ‘da”nın 5.sezon afişinde tüm karakterlerin mezarlıkta görülmesi herkesin Hürriyet mahallesi için canı pahasına savaşacağını gösteriyor. İzleyiciyi çok daha heyecanlı bir sezonun beklediği dizinin yeni sezonu 23 Ocak’ta BluTV’de başlıyor.

Sıfır bir özgür ve CIO kardeş mi?

Özet ve Detaylar Savaş, Cio ve Özgür ‘ün bir anlamda abisidir. Yaşadıkları mahallede yasadışı işlerle geçimini sağlayan birçok grup vardır. Ve tabii ki bunların aralarında da bir güç dengesi vardır.

Sıfır bir yazarı kim?

◊ Kimdir bu dizi ve filmin gizemli senaristi? Kadri Beran Taşkın: Evet, arkada bir kahramanımız var.

BluTV bedava nasıl izlenir?

Aşağıdaki adımları takip ederek BluTV ücretsiz erişim kampanyasına katılabilirsiniz. Adım 1: BluTV anasayfasına girin ve üst kısımdaki “Ücretsiz İzle” butonuna tıklayın. Kayıt sayfasına buradan da ulaşabilirsiniz. Adım 2: Açılan sayfadaki ilgili kısımlara Ad-Soyad, e-posta adresi ve parola girin.

You might be interested:  FAQ: Güvenlik Sertifikası Nasıl Alınır Adana?

Sokagın çoçukları nereden izlenir?

Sokağın Çocukları dizi konusu “Adalet nedir?”, “Bir genç sokakta nasıl ayakta kalır?” gibi sorulara iyi ve kötü değil, gri karakterler üzerinden mercek tutan Sokağın Çocukları internet platformu BLU TV üzerinden yayınlanıyor.

Sıfır bir 7 sezon olacak mı?

Cio ve Özgür 5. sezon 5. bölümde ölmüş, dizinin biteceği söylenmişti. Ancak Sıfır Bir 6. sezonuyla devam etti. Sıfır Bir 7. sezonu büyük ihtimalle yayınlanmayacak ancak herhangi bir açıklama olursa sizlerle bu sayfadan paylaşacağız.

Sıfır 1 Adana 6 sezon ne zaman başlayacak?

Savaş ve dostlarının, uyuşturucu ve kadın ticareti yapanlara karşı başlattığı mücadeleyi konu alan Sıfır Bir 6. sezonuyla 8 Mayıs Çarşamba günü blutv’de yayınlanmaya devam edecek.

Sıfır bir 4 sezon kaç bölüm?

Sıfır Bir 4. sezon 11. bölüm ile sezon finaline gidiyor!

Ozgur Meric kimdir?

Özgür Meriç, 5 Şubat 1992 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. BLUE TV ekranlarında yayınlanmakta olan ve kadrosunda Savaş Satış, Onur Akbay, Bertan Uçar gibi isimlerin yer aldığı Sıfır Bir Adana dizisinde Özgür karakterine hayat veren Özgür Meriç, 1.80 metre boyunda, 73 kilo ve Kova burcudur.

Sıfır 1 CIO neden ayrıldı?

Cio ‘nun sezon finalinde ölümünü istediği ve savaş ile kavga ettiği nedeni ile diziden ayrılmaya karar verdiği iddia edilmişti. Savaş ile Cio kavga nedeni ise Savaş’ın dizi setinde sözünün fazla geçmesi olarak öne sürülüyordu. 4. sezon finalinde Cio yaşanan savaş sırasında öldü.

Sıfır bir bir Bölümleri kaç dakika?

Sıfır Bir (dizi)

Sıfır Bir
Bölüm sayısı 43
Yapım
Mekân Adana
Gösterim süresi 35 dakika

17 

Sıfır bir Adana senarist kim?

kadri beran taşkın – ekşi sözlük.

Sıfır bir Adana yapımcısı kim?

Sıfır Bir Ödülleri

You might be interested:  Often asked: Altın Gramı Ne Kadar Adana?
Yapım Sıfır Bir Yapım
Yönetmen Kadri Beran Taşkın
Reji Koordinatörü Gizem Karaca
Yardımcı Yönetmen Özlem Öngen
Kazım Can Alparslan

30 

Sıfır bir dizi ne kadar izlendi?

Yapımı 1 milyon 872 bin 74 kişi izledi, elde edilen gelir ise 31 milyon 733 bin 853 lira oldu. Adana’yı geride bırakıp yeni bir yaşam için İzmir’e gelen Savaş ve arkadaşlarının yaşadıklarını anlatan, aynı isimli dizinin sinema filmi ” Sıfır Bir ” en çok izlenen dördüncü film olarak dikkati çekti.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector