Sıfır Bir Adana 6 Sezon 4 Bölüm Ne Zaman?

Sıfır Bir Adana 6 Sezon 4 Bölüm Ne Zaman?

01 6 sezon 4 bölüm ne zaman?

Efsane dizi Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da dizisinin 6. sezon 4. bölümüyle 29 Mayıs 2019’da saat 19.00’da Blutv’de hayranlarının karşısında olacak. Diziyi izlemeniz için Blu TV’ye kayıt olmanız gerekiyor.

Sıfır bir nereden izlenir?

Sıfır Bir dizisi yeni sezon ilk bölümü ile Blu TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Adana’da getto yaşamının hüküm sürdüğü mahallelerinde çekilen Sıfır Biri dizisi, 3. sezon itibariyle Blu TV ekranlarında yer alacak.

Sıfır bir Adana 5 sezon 4 bölüm ne zaman?

Sezon 4. Bölüm ise 13 Şubat Çarşamba günü sadece BluTv’de Takipte kalın!!! Sıfır Bir ” Bir Zamanlar Adana ‘da” 5.

Sıfır bir 6 sezon ne zaman?

Efsane dizi Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da dizisinin 6. sezon 6. bölümüyle 12 Haziran 2019’da saat 19.00’da Blutv’de hayranlarının karşısında olacak.

BluTV bedava nasıl izlenir?

Aşağıdaki adımları takip ederek BluTV ücretsiz erişim kampanyasına katılabilirsiniz. Adım 1: BluTV anasayfasına girin ve üst kısımdaki “Ücretsiz İzle” butonuna tıklayın. Kayıt sayfasına buradan da ulaşabilirsiniz. Adım 2: Açılan sayfadaki ilgili kısımlara Ad-Soyad, e-posta adresi ve parola girin.

Sokagın çoçukları nereden izlenir?

Sokağın Çocukları dizi konusu “Adalet nedir?”, “Bir genç sokakta nasıl ayakta kalır?” gibi sorulara iyi ve kötü değil, gri karakterler üzerinden mercek tutan Sokağın Çocukları internet platformu BLU TV üzerinden yayınlanıyor.

You might be interested:  Often asked: Adana Havaalani Nerede?

Sıfır bir 5 sezon 5 bölüm ne zaman?

5. Sezon 5. Bölüm ise 20 Şubat Çarşamba günü sadece BluTv’de

01 Adana 5 sezon ne zaman?

Sezon, 23 Ocak’ta Başlıyor.

Sıfır bir kaç sezon?

Sıfır Bir (dizi)

Sıfır Bir
Ülke Türkiye
Dili Türkçe
Sezon sayısı 6
Bölüm sayısı 43

17 

Sıfır bir 6 sezon 1 bölüm nasil izlenir?

BÖLÜM NEREDEN İZLENİR? Efsane dizi Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da dizisinin 6. sezon 1. bölümü bu akşam itibariyle izleyiciyle buluşuyor. Dizi 8 Mayıs 2019’da saat 19.00’da Blutv’de hayranlarının karşısında olacak. Diziyi izlemeniz için Blu TV’ye kayıt olmanız gerekiyor.

01 7 sezon olacak mı?

Sıfır bir ekibi ve Blutv arasında herhangi bir anlaşma sağlanamadı. Youtube yayınlansa bile dizinin kurtarma ihtimali yok. Bu sebeple sıfır Bir yeni bir yapımcıyla yoluna devam etmezse, final yaparak ekran macerasını tamamlayacak.

Sıfır 1 Adana 6 sezon ne zaman başlayacak?

Savaş ve dostlarının, uyuşturucu ve kadın ticareti yapanlara karşı başlattığı mücadeleyi konu alan Sıfır Bir 6. sezonuyla 8 Mayıs Çarşamba günü blutv’de yayınlanmaya devam edecek.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector