Readers ask: Özel Medline Adana Hastanesi?

Readers ask: Özel Medline Adana Hastanesi?

Medline Adana Hastanesi sahibi kim?

Adana ‘nın sağlık turizminde önemli bir potansiyele sahip olduğunu vurgulayan Özel Medline Adana Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Kemal Attila, Adana ‘da markalaşmış hastanelerin sağlık turizminin lokomotifi olduğunu kendilerinin bu hastanelerden birisi olduğunu dile getirdi.

Nurkan Törer hangi hastanede?

Nurkan Törer – Detaylı Profil Medline Adana Hastanesi.

Medline Adana ne zaman açıldı?

Özel Medline Adana Hastanesi, akademik ağırlıklı seçkin hekim kadrosu ve tecrübesini yakın ilgiyle birleştiren profesyonel sağlık çalışanları ile hasta odaklı hizmet anlayışını hedefleyerek ilk hastasını Haziran 2009 tarihinde kabul etmiştir.

Dr Mustafa Faysal Baysal hangi hastanede?

Mustafa Faysal Baysal 1986 yılında Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi ‘nden mezun olmuştur. İstanbul Süreyyapaşa Göğüs ve Kalp Damar Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde uzmanlığını tamamlayan Mustafa Faysal Baysal Özel Medline Adana hastanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Tamer Çolakoğlu nereli?

Tamer Çolakoğlu kimdir, biraz sizi tanıyabilir miyiz? 1970 Antakya doğumluyum. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezunum. Ardından 2004 yılında, yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel cerrahi Anabilim Dalın’da Genel Cerrahi uzmanlığına hak kazandım.

Medline açılımı nedir?

MEDLINE (Medical Literature Analysis and Retrieval System), 1950 yılına kadar uzanan gazete ve dergi makalelerine yapılmış atıflara ait bir bibliyografik veri tabanıdır.

Adana Medline hangi otobus?

Bu Otobüs hatları Özel Medline Adana Hastanesi yakınından geçiyor: 064, 154, 190, 8B, İTİMAT 6.

Kemal Atilla kimdir?

21 Temmuz 1958 tarihinde Ankara`da doğdu. 1982 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi`nden mezun oldu. 1991 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Nükleer Tıp ABD’nde uzmanlık eğitimini tamamlayarak Nükleer Tıp Uzmanı oldu.

You might be interested:  Readers ask: Adana Köfte Nasıl Hazırlanır?

Medline Hastanesi hangi illerde var?

Medline ‘da 5 hastane Medline Sağlık Grubu çatısı altında toplanmış ve her biri ayrı şirket olan toplam 7 şirket var. Esas Holding bünyesinde Adana, Antalya, Aydın, Eskişehir ve Konya illerinde hizmet vermekte olan 5 hastane bulunuyor.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector