Readers ask: Adana Kvk Nerede?

Readers ask: Adana Kvk Nerede?

Adana KVK kaça kadar açık?

Hafta İçi KVK Çalışma saatleri şu şekildedir; Pazartesi: 09:00 ile 18:00 arasıdır. Salı: 09:00 ile 18:00 arasıdır. Çarşamba: 09:00 ile 18:00 arasıdır.

KVK Teknik Servis hangi markalara bakıyor?

Cep telefonu servisi konusunda alanında uzman bir marka olan KVK, pek çok çeşitli markanın cep telefonu için servis hizmeti sunmaktadır. KVS servis noktalarına ulaşarak Samsung, Apple, Sony, HTC, ZTE, Huawei, Honor, Lenovo, Alcatel, Xiaomi, Asus gibi pek çok farklı markanın telefonlarını tamir ettirebilirsiniz.

KVK hangi kargo ile çalışıyor?

Cevap: Telefonunuzu Yurtiçi Kargo gönderi kodu ile size en yakın servisimize ulaştırabilirsiniz. http://www.kvkteknikservis.com/TeknikServis linkimizden size en yakın yetkili KVK Teknik Servis merkezimizi öğrenerek Yurtiçi Kargo gönderi kodu ile gönderebilirsiniz.

KVK Pendik nasıl gidilir?

Pendik konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Kvk Teknik Servis Pendik Samsung konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 132, 16D, 251, KM72.
 2. Tren: MARMARAY.
 3. Metro: M4.
 4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-310, MİNİBÜS: C-88.

KVK Teknik Servis hangi günler açık?

KVK Teknik Servis hafta içi her gün sabah saat 09:00’da başlıyor ve akşam saat 18:30’a kadar devam ediyor. Ayrıca KVK teknik servisleri saat 12:30 ile 13:30 arasında da öğle tatili sebebi ile kapalıdır. KVK Teknik Servisleri Cumartesi gününde ise sabah saat 09:00’da açılır ve saat 14:15’de kapanır.

You might be interested:  FAQ: Adana Ciğer Nerede Yenir?

Kvklı telefon ne demek?

K.V.K açılımı aslında Mehmet Emin Karamehmet, Murat Vargı, Osman Kavela’nın soy adlarının baş harflerinden meydana gelmektedir. Bu isim aslında ülkemizin cep telefonu distribütörüdür. KVK bir cep telefonu distribitörü olduğu için birçok telefon markası KVK ile anlaşmalı çalışır ve garanti hizmeti sunmaktadır.

Genpa Teknik Servis hangi cihazlara bakıyor?

iPhone, iPad, Air pods, Apple Watch, Turkcell T Serisi, Turkcell Kopilot, Alcatel, Genpa ithalatı olan Tukcell ZTE Vınn, Meizu, Xiaomi, Cellular line, Infinix ve Realme ürünlerinin yetkili servis hizmetleri; 15 yıllık bilgi birikimine sahip “Çağrı Merkezi Departmanından da yoğun destek alınarak toplam müşteri

Oppo hangi teknik servis?

Kullanıcılar, Oppo Türkiye Çağrı Merkezi’ne 0850 433 67 76 numaralı hattan ulaşabilecek.

KVK ne işe yarar?

1994 yılından bu yana mobil iletişim ürünleri satış ve satış sonrası hizmet sektöründe faaliyet gösteren KVK, Türkiye’nin en güçlü distribütörüdür. Satış Sonrası Hizmetler, Haziran 2007 itibariyle KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

KVK Doa bekliyor ne demek?

Kullanıcıların sıklıkla servis takip forumlarında karşılaştıkları DOA değişim bekliyor nedir ve ne anlama gelir? Servis’deki telefonunuza tedarikçi firma orijinal parça tedarik edemediği durumlarda DOA değişim kararı alır. DOA Değişim ”Dead on arrival” anlamına gelir.

KVK Bostancı nasıl gidilir?

Bostancı,Kadıköy konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden KVK BOSTANCI TEKNİK SERVİS konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 10, 129T, 17, 19D, 19SB, 252.
 2. Tren: MARMARAY.
 3. Metro: M4.
 4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-50, MİNİBÜS: C-70.
 5. Vapur: BOSTANCI – ADALAR.

20 is günü doldu ne yapmalıyım?

Sizden cihazın faturası talep edilecek ve varsa servis formu istenilecektir. Garantili üründe iş günü dolarsa;

 1. Ek süre istenilebilir.
 2. Zaman dolduğunda cihaz değişimi talebi oluşturulabilir.
 3. Para iadesi işleme alınabilir.
 4. Kez gönderilen ürün için kullanıcısı değişim isteyebilir.
You might be interested:  Adana Çukurova Anadolu Lisesine Nasıl Gidilir?

KVK Teknik Servis Bakırköy nasıl gidilir?

Bakirköy konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden KVK Teknik Servis konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 72T, 73B, 94A, 94Y, 98H.
 2. Tren: MARMARAY.
 3. Metro: M1A.
 4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-03, MİNİBÜS: A-19.

Teknik Servisi ne demek?

Teknik servisin tanımını yapacak olursak; teknik servis elektronik tabanlı tüm cihazların kurulum, bakım, onarım gibi çeşitlilik gösteren hizmetleri yerine getiren alanında uzman kişilerden oluşmuş teknik ekip ve işleve uygun cihazları kullanarak teknik servis hizmeti sunan yetkin firmalardır.

Garanti harici ne demek?

Harici Garanti ve Kontrgarantiler, Türkiye’deki işletmelerin yurt dışında, yurt dışındaki işletmelerin de Türkiye’de iş yapabilmesine olanak sağlayan, bir işin veya ödemenin yapılmaması durumunda lehine düzenlenen muhatabı koruyan garantilerdir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector