Readers ask: Adana Kent Kart Bayiliği Nasıl Alınır?

Readers ask: Adana Kent Kart Bayiliği Nasıl Alınır?

Adana Kent Kart nasıl alınır?

Şehir içinde ücretsiz ulaşım kartlarınızı başvuru merkezlerinden ya da belediyelerin yetkilendirdiği ofislerde temin edebilirsiniz. Sahip olduğunuz kart ile birlikte kimlik belgeniz ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile başvurunuz tamamlanacaktır. Üzerine ödeyeceğiniz kart ücreti ile Kent kartınız aktif hale gelecektir.

Kent kart nasıl yüklenir?

Kent Kartınızın üzerindeki numarayı girerek kartınızı tanımlayın. Eklediğiniz kartı seçip yüklemek istediğiniz bakiye tutarını yazın. Eğer fastpay bakiyeniz varsa yüklemede kullanabilirsiniz. Yoksa tanımladığınız kredi kartınızı seçin.

Kent Kart icin ne gerekli?

Kart tesliminde istenen belgeler:

  • Üniversite öğrencileri için; öğrenci kimlik kartında dönem (2015-2016) belirtilmiş ise öğrenci kimlik kartı aslı ve fotokopisi, belirtilmemiş ise öğrenci belgesi aslı.
  • İlköğretim ve ortaöğretim öğrencileri için; okullarından alacakları imzalı mühürlü öğrenci belgesi ASLI.

Kent kart her yerde geçer mi?

Kentkart Adana, Edirne, Mersin, Sivas ve Kastamonu Haricinde Heryerde. Kartın kullanım alanı oldukça geniştir. Son derece gelişmiş bir altyapı ile çalışan kartın detayları Kentkart web sitesinde ya da mobil uygulamasında mevcuttur.

Kent kartı nereden alabilirim?

Havalimanında istasyondan ve 24 saat hizmet veren iki özel büfeden, kent içinde büfelerden kart alıp dolum yapılabilir. Kart alım ve dolum işlemi Şehirlerarası Otogarı’nda bulunan bir büfeden ve dolum otomatından yapılabilir.

You might be interested:  Readers ask: Adana S Plaka Nasıl Alınır?

Adana Kentkart sivil ne kadar?

Kentkartlı binişlerde öğrenci için özel halk otobüs ücreti 1,4 liradan 1,7 liraya, dolmuşlarda 1,75’ten 1,9 liraya yükseltildi. Belediye otobüslerine zam yapılmadı. Vatandaşlar belediye otobüslerine sivil için 2,25, öğrenci için 1,4 lira ödemeye devam edecek.

Kocaeli Kent Kart nasıl yüklenir?

KOCAELİ HES KODU YÜKLEME ADRESİ Kocaeli Kent Kart hes kodu tanımlama sistemine https://hes. kocaeli.bel.tr/ adresinden ulaşılıyor. https://hes. kocaeli.bel.tr/ adresine girerek Kocaeli Kent Kart hes kodu yüklemesi yapabiliyorsunuz.

Mardin kart para yükleme nasıl yapılır?

Mardin kent kart ile toplu taşımada yolculuk yapabilirsiniz.. Mardin Kent Kartınızın bakiyesi biterse mardin.kentkart.com sitesinden yükleme yapabilirsiniz.

Kent karta en fazla ne kadar yüklenir?

izmirimkart.com.tr üzerinden İzmirim Kart ‘a bir seferde en az 1 TL, en fazla 100 TL yükleme yapılabilir. Bekleyen yüklemeler aktif hale getirilmeden en fazla 2 defa yükleme işlemi yapılabilir.

Izmir öğrenci Kent Kart nasıl alınır?

Şahsen başvurularda kart teslimi 15 dakikada Elektronik Kartlar Şube Müdürlüğü’nden yapılır. İnternet başvurularında ise kart teslimi 1 iş günü sonra Konak Katlı Otopark altında bulunan ESHOT Elektronik Kartlar Şube Müdürlüğü Kart dağıtım bürolarından yapılır.

Öğrenci kartı için ne lazım?

  • Öğrenci Belgesi.
  • Nüfus Cüzdanı
  • 1 Adet Vesikalık Fotoğraf.
  • 10 TL kart ücreti.

Öğrenci kartı başvurusu nasıl yapılır?

ÖĞRENCİ AKBİL BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? Öğrenciler bireysel.istanbulkart. istanbul adresindeki başvuru formuna kişisel bilgilerinizi ve fotoğrafınızı kaydederek online başvuru yapabilir. İstanbulkart ve 6 TL Kargo ücreti ödemenizi başvurunuzun son adımında kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Kentkart istanbulda geçerli mi?

İSTANBUL ‘DA KENTKART İstanbul ‘dan Kocaeli’ye seyahat etmek isteyen vatandaşlar tarafından kullanılan Hat 200 yolcuları için kolaylık sağlayacak dolum cihazı, seyahat eden yolcular tarafından memnuniyetle karşılandı.

You might be interested:  Often asked: Adana Büyükşehir Belediyesi Hangi Parti 2016?

Kent kart ne ise yarar?

Kentkart; Elektronik Ücret Toplama, Araç Takip, Gerçek Zamanlı Yolcu Bilgilendirme, Planlama ve Araç İçi Kamera Güvenlik sistemleri ile toplu taşımaya hatasız, akıcı ve sürdürülebilir olma niteliklerini kazandırmıştır.

Kent Kart kime ait?

KENT KART Marmara Elektronik Turizm San. ve Tic. A.Ş.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector