Readers ask: Adana Il Milli Eğitim Müdürü Kim?

Readers ask: Adana Il Milli Eğitim Müdürü Kim?

Adana Milli Egitim Muduru kim?

Veysel DURGUN – Milli Eğitim Müdürü

Ilçe milli eğitim müdürü ne iş yapar?

a) Millî eğitim müdürleri, Bakanlığın eğitim politikaları ve stratejik planlarını, mevzuat ve programlar doğrultusunda yönetmek, yönlendirmek, denetlemek ve koordine ederek etkin ve verimli bir şekilde yerine getirmek ile görevli ve sorumludurlar.

Hıdır Ünverdi öldü mü?

Adana’da eğitim ve bürokrasi camiası Covid-19 ölümü ile sarsıldı. Adana İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hıdır Ünverdi Covid-19 nedeniyle tedavi gördüğü sırada yaşamını yitirdi. Haber eğitim bürokrasisinde şok etkisi yarattı. Ünverdi ‘nin tedavisini atlatıp görevine dönmesi beklenirken acı haber geldi.

Adanada kaç öğretmen var?

Adana ‘da eğitim ve öğretim 900’ü aşkın öğretim kurumunda 17 bin öğretmen ve 450 bin öğrenci ile sürdürülmektedir.

Çukurova ilçe milli eğitim müdürü kimdir?

Kardeş Okul Projesi Kapsamında İki Okulun Buluşması, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Ayhan DAĞLI’nın Katılımıyla Gerçekleşti. 12 Mart İstiklal Marşı’mızın Kabulünün 100. Yılı Kutlu Olsun.

Ilçe milli eğitim müdürü ne kadar maaş alıyor?

Kamudanhaber sitemiz yazarı Naif KELEŞ Yazdı

Net Maaş Toplam
İlçe Müdürü 5083 (Eş Yrd Hariç) 6333 TL
Okul Müdürü 4493 7172 TL
Öğretmen 4381 7331 TL
You might be interested:  FAQ: Çeyrek Altın Ne Kadar Adana?

Ilçe millî eğitim komisyonu ne iş yapar?

(4) İlçe millî eğitim komisyonunun görevleri şunlardır: Komisyonların toplantı gündemi il ve ilçe millî eğitim müdürlerince tespit edilir ve toplantı gününden en az 10 gün önce üyelere gönderilir. İlde valinin, ilçede kaymakamın görüşülmesini istediği konular, bu süre içinde komisyonun gündemine ilave edilir.

Ilçe milli eğitim müdürlüğü ne zaman kuruldu?

TARİHÇE: Ülkemizde İlçe Millî Eğitim Müdürlükleri 1985 yılına kadar İlköğretim Müdürlükleri olarak hizmet verdi. Millî Eğitim Müdürlükleri 01.01.1985 yılında dönemin Millî Eğitim Bakanı Vehbi DİNÇERLER tarafından onaylanarak faaliyetlerine bağladılar.

Veysel Durgun Kimdir?

Milli Eğitim Müdürü 01.01.1976 tarihinde Muş ilinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Bingöl’de tamamladıktan sonra Atatürk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği bölümünden mezun olup Türkçe Öğretmeni olarak göreve başladı.

Proje okullarına öğretmen atama 2021 sonuçları ne zaman açıklanacak?

İlçe milli eğitim müdürlükleri bu başvuruları listeler halinde 17 Mart 2021 tarihinde il milli eğitim müdürlüklerine ulaştıracak.

Norm fazlası ne demek?

(3) Herhangi bir nedenle istihdam alanı daralan öğretmenler ile görevli oldukları eğitim kurumlarında norm kadro esasları çerçevesinde öğretmen norm kadro sayısının azalması üzerine hizmet puanı üstünlüğüne göre yapılacak değerlendirme sonucunda hizmet puanı en az olandan başlamak üzere norm kadro fazlası olarak

Seyhan ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü nerede?

Adana Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adresi: Ulus Caddesi Eski Vilayet Binasi Seyhan / Adana
Telefon Numarası: 3223598472
Faks Numarası: 3223598694
E-mail Adresi:

3


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector