Readers ask: Adana Aktarma Ne Demek?

Readers ask: Adana Aktarma Ne Demek?

Kargo Aktarma ne demek?

Kargo takip süreçlerinden biri olan aktarma süreci diğer adı ile hat aracı yüklemede olarak da bilinmektedir. Kargo adreste yazılı şehre vardıktan sonra o ilin ilgili kargo firmasının merkez şubesine yollanmaktadır. İl şubeye gelen kargo ürünleri bu seferde ilçelere göre sınıflandırılmaktadır.

Şube araci yukleme ne demek?

Yani oturduğunuz bölgedeki şubeye kargo taşıyan araca yükleniyor demek.

Teslimatta ne demek Aras Kargo?

Kargo gönderisi ile ilgili bilgilere kargo firmasının web sitesi üzerindeki sistem üzerinden ya da telefona gelen bildirim mesajları üzerinden öğrenilebilmektedir. Teslimatta olduğu gözüken kargo gönderisi, dağıtıma çıkmış olup yolda olduğunu ve kargo ürünlerinin tesliminin yapılacağı manasına gelmektedir.

Kargoda at ihbarı ne demek?

İlgili gün içerisinde Adres Teslim ( A.T. ) olarak şubeye ulaşan, çeşitli nedenlerle teslim edilememesinden dolayı birimde kalan kargodur.

Aktarma ne demek?

Aktarma, Bir araç ile gelen yüklerin boşaltılarak, herhangi bir özel işleme tabi tutulmadan kısa bir süre içinde sevk edilmek üzere başka bir araca yüklenmesi işlemidir.

Bershka sipariş aktarmada ne demek?

Aktarmada: Ürünün kargolanacağı adrese gitmek üzere depomuzdan çıktığında.

Aktarma şubede ne demek?

Aktarma şubeler, kargoların gönderici şube ile alıcı şube arasında geçişini sağlayan duraklardır. Yani kargonuz yola çıktığında, bazı şubelerde araçtan indirilir ve tekrar yüklenir. Genellikle uzak bir mesafeye gönderilecek olan kargolar için aktarma şubeler kullanılır.

You might be interested:  Readers ask: Adana Kapuzbaşı Şelalesi Nasıl Gidilir?

Hat aracı indirme ne demek?

Aktarma şubesinden, size en yakın şubeye doğru yola çıkmak üzere veya çıkmış demek. Ertesi gün size en yakın şubeye ulaşmış olur muhtemelen.

Aktarma Merkezine geldi ne demek?

Aktarma Merkezi sözlük anlamı Gelen yükün/kargoların indirildiği ve varış noktasına göre gidenlerin ise yüklendiği, gün içinde kargoların kısa zaman aralıkları ile saklandığı, araçlar arası yük/kargo transferi yapıldığı işlem merkezleridir.

Teslimatta normal ne demek?

Bunu gören kişiler hemen kargo teslimatta ne demek diye araştırıyor. Bu durum kargonuzun yola çıktığını ifade eder. Yani kargonuz dağıtıma çıkmış ve size ulaşılmasını bekliyor. Eğer bu ifadeyi görüyorsanız, kargonuz gün içerisinde size ulaşacak demektir.

Gönderi teslimatta ne demek?

Kargo teslimatta demek; kargo teslimatta yazısınız gördüğünüzde kargonuz dağıtıma çıkmış ve gün içerisinde yada en geç ertesi gün elinize ulaşacak demek.

Kargo son durum teslimatta ne demek?

Bunu gören kişiler hemen kargo teslimatta ne demek diye araştırıyor. Eğer bu ifadeyi görüyorsanız, kargonuz dağıtıma çıkmış ve size ulaşacak. Kargonun size doğru yola çıktığını ifade etmektedir. Son durum teslimatta ifadesi, kargonun çok yakında size geleceğinin habercisi.

Şubeye teslim ne demek?

Gönderinizin doğrudan alıcının adresine teslim edilmesini istemişseniz, kargo görevlimiz kimlik ibrazı karşılığında gönderiyi alıcıya teslim eder. Eğer görevlimiz, alıcının adresinde kimseyi bulamazsa, “Kargo İhbar Notu” bırakır ve gönderiyi şubeye geri getirir.

Çıkış Şubesi ne demek?

Kargonun ilk teslim alındığı şubeye denir.

Yönlendirme sürecinde ne demek?

Kargonuz yönlendirme sürecindeyse şu an bulunduğu şubeden başka bir şubeye gidiyor demektir. Bu yazıyı yönlendirme evrakları hazırlanırken ve kargonuz araçta yeni şubeye giderken görebilirsiniz. Bazı durumlarda kargoların yeni bir şubeye yönlendirilmesi gerekebilir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector