Quick Answer: Adana Yüreğir Kaymakamı Kim?

Quick Answer: Adana Yüreğir Kaymakamı Kim?

Adana Yuregir Kaymakamı kim?

1979 Erzurum doğumlu Oğuzhan BİNGÖL, 09/09/2018 tarihinden itibaren Yüreğir Kaymakamı olarak görev yapmaktadır.

Oğuzhan Bingöl Kimdir?

Oğuzhan Bingöl, 1979 Yılında Erzurum’da doğdu. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü’nü bitirdikten sonra 28/07/2004 tarihinde Yozgat’ta “Kaymakam Adayı” olarak göreve başladı. Eskişehir ili Han İlçesi ve Kayseri ili Akkışla ilçesinde Kaymakam vekilliği yaptı.

Adana Yüreğir Kaymakamlığı yeni binası nerede?

Yüreğir Kaymakamlığı, Atakent Mahallesi Fatih Caddesi No:22 adresindeki yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır.

Adana Kaymakamlığı açık mı?

Kaymakamlıklar, 08:30 – 12:30 / 13:00 – 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kaymakamlık Hafta Sonu Açık Mı? Kaymakamlık hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günleri kapalıdır.

Yüreğir nasıl bir yer?

Yüreğir, kuzeyde dağlık, güneyde ovalık iki kısımdan oluşmaktadır. İlçenin merkezi ovada kurulmuştur. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olan Yüreğir, tipik Akdeniz iklim bölgesindedir. İlçenin kurulu bulunduğu zemin alüvyon kökenli olup, kum, çakıl, silt ve kilden oluşmaktadır.

Yüreğir kaç mahalle var?

Yüreğir ‘in 106 mahallesinin 39’u merkezde bulunmaktadır. Merkez mahallelerinde 360.628 kişi (% 83,8) yaşamaktadır. En uzak mahallesi ise 40,8 km uzaklıktaki Çelemli’dir.

Kaymakam ne işe yarar?

Kaymakam, ilçede Hükümetin temsilcisidir. İlçenin genel idaresinden kaymakam sorumludur. Bakanlıkların kuruluş kanunlarına göre ilçede lüzumu kadar teşkilatı bulunur. Bu teşkilat (Dördüncü maddenin son fıkrasında belirtilen adli ve askeri teşkilat hariç) kaymakamın emri altındadır.

You might be interested:  FAQ: English Home Adana Nerede?

Adana Ceyhan Kaymakamı kimdir?

CEYHAN (Adana),(DHA)- CEYHAN Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz ve İlçe Emniyet Müdürü Alper Tunga Berberoğlu, Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem’i ziyaret etti.

Adana merkez ile Yüreğir arası kaç km?

Adana, Merkez Adana, Yüregir arası mesafe, Adana, Merkez Adana, Yüregir yol haritası, Adana, Merkez Adana, Yüregir kaç saat kaç km. Adana, Merkez Adana, Yüregir arası mesafe: 96 kilometre. Adana, Merkez Adana, Yüregir arası süre: 1 saat 35 dakika.

Adana Yüreğir ilçe nüfus müdürlüğü hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Yüreğir İlçe Nüfus Müdürlüğü yakınından geçiyor: 064, 123.

Adana Yüreğir Kaymakamlığına hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Yüreğir Kaymakamlığı yakınından geçiyor: 064, 180.

Adana Valisi 2021 kimdir?

Kimdir? 6 Haziran 1969 tarihinde Kırşehir’de doğdu. İlköğrenimini Almanya ve Kırşehir, ortaöğrenimini ise Kırşehir’de tamamladı. 1992 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde mezun oldu.

Adana kaymakamı kimdir 2021?

Şenol BOZACIOĞLU Şu anda ilçemizde Kaymakam olarak görev yapmaktadır.

Kaymakamliklar acik mi?

Kaymakamlar İçişleri Bakanlığına bağlı olarak görev almaktadır. Kaymakamlık, 08:30 – 12:30 / 13:00 – 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Cumartesi ve Pazar günleri kapalıdır.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector