Quick Answer: Adana Samsung Servisi Nerede?

Quick Answer: Adana Samsung Servisi Nerede?

Diyarbakır samsung telefon servisi nerede?

Samsung Cep Telefonu Samsung Diyarbakır Merkez Cep Telefonu Yetkili Servisi İletişim Bilgileri

Marka Samsung Cep Telefonu
Servis /Bayi Adı Samsung Diyarbakır Merkez Cep Telefonu Yetkili Servisi
Adres Ekinciler Cd. Azc Plaza Kat: 3 No: 4 Merkez, Diyarbakır
Şehir/İl/Bölge Diyarbakır
Telefon 444 77 11

Samsung telefon servis takibi nasıl yapılır?

Cihazı servise teslim ettikten sonra servis fişi üzerinde bulunan “Müşteri No“, “İş Emri No” yazan kısımdaki numaraları buradaki websitesine girerek cihazın o anki servis durumunu görüntüleyebilirsiniz. İş emri no yazan kısım takip numaranızdır. Bu numara aynı zamanda cep telefonunuza sms olarak gönderilir.

Samsung Teknik Servis kaça kadar açık?

Çalışma Saatleri
Cumartesi
KVK – Şişli İstanbul 08:30
Daniştek İstanbul 09:00
Başarı – İzmir İzmir 09:00

21 

Samsung Teknik Servis hafta sonu açık mı?

Sadece Apple, Sadece Samsung ve Sadece Huawei müşterilerine hizmet veren servisleri Cumartesi günleri de 18:30’a kadar açıktır. Pazar günü ise Huawei Kadıköy servisi ve Apple Ümraniye servisi hariç diğer tüm teknik servisler kapalıdır.

Samsung helpline nedir?

6. 444 77 11 numaralı telefondan Samsung müşteri hizmetlerini arayın. Lütfen müşteri hizmetlerine Uzaktan Destek servisinden yararlanmak isediğinizi belirtin. Samsung ürün uzmanı bağlantı kurmanız için gereken 6 haneli PIN kodunu size iletecektir.

You might be interested:  Quick Answer: Adana Kentkart Vize Yenileme Nerede Yapılır?

Samsung TV kurulum ücretsiz mı?

Resmi ve belirli standartlara uygun ürünlerde montaj, kurulum ücretsiz. Garanti için servis ürünü kutudan çıkartıp kuracak.

Samsung servise kaç günde gelir?

Marka şirketlerinin sözleşmelerine göre ortalama bir cep telefonu garantiden 3-7 gün içerisinde gelmektedir. Fakat yine de cihazınızın durumuna göre bu süre uzayabilmektedir. Bazı firmalar, cihazda kendiliğinden oluşan hatalarda, cihaz garantiden gelene kadar müşterilerinin kullanması için cihaz temin etmektedir.

Samsung telefon garanti sorgulama nasıl yapılır?

Samsung garanti sorgulama nasıl yapılır?

  1. Adım #1: Arama ekranından *#06# rakam ve simgelerini tuşlayarak IMEI numaranızı öğrenin.
  2. Adım #2: Telefonun “Ayarlar” menüsünü açın.
  3. Adım #3: “Cihaz hakkında” bölümünden telefonun model bilgilerini öğrenin.
  4. Adım #4: 444 77 11 numaralı Samsung Çağrı Merkezi’ni arayın.

Samsung siparişim nerede?

Kargoda bulunan siparişlerinizin o anda hangi aşamada olduğunu öğrenmek isterseniz “Siparişlerim” adımından takip edebilirsiniz. Her türlü soru ve görüşleriniz için Samsung Çağrı Merkezinden 444 77 11 veya http://www. samsung.com/tr/support/erms1/ İletişim Formu’ndan bize ulaşabilirsiniz.

Servisler kaça kadar çalışıyor?

Aynı anda aynı masada açık alanlarında üç, kapalı alanlarında ise ikiden fazla müşteri kabul edilmemesi kaydıyla, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günlerinde 07.00-21.00 saatleri arasında masada servis, gel-al ve paket servis, 21.00 – 24.00 saatleri arasında ise sadece paket servis, Pazar günleri

Tam Kapanma da teknik servisler açık mı?

İşte cevaplar Teknik servisçiler yasaktan muaf mı? Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen Kabine Toplantısı’nın ardından tam kapanma uygulamasına geçileceğini bildirdi. Tam kapanma uygulaması kapsamında istisna tutulan kuruluşlar hariç, tüm iş yerlerinin faaliyetlerine ara verilecek.

KVK saat kaça kadar açık?

KVK hafta içi her gün akşam saat 18:00’de kapanmaktadır. Açılış saati ise hafta içi her sabah saat 09:00’dur. Sabahın erken saatlerinde müşterilerine hizmet sunmaya başlayan sektörünün öncüleri arasında yerini almaktadır. KVK firması hafta sonu her cumartesi sabah saat 09:00’da açılır ve öğleden sonra 14:00’da kapanır.

You might be interested:  Often asked: Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kim?

Samsung servis ücretli mi?

Servis Formu Ücretsis arıza tespıtı yaptırabilirsiniz. Samsung Televizyonunuzu yerinde Servis: Teknik Servisimiz arızalı televizyonunuzu adresinizde arıza tespiti. 50 TL arıza tespıtı yaptırabilirsiniz. 100 TL.

Bakırköy Samsung Yetkili Servis nerede?

Samsung Yetkili Servis – Mta Elektronik, telefon tamir servisi, Kartaltepe Mah., İncirli Cad., No:110, Bakırköy, İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

Garantiye göndermek için ne gerekli samsung?

Garanti süresi, Ürün ‘ün ilk kullanıcı – Müşterisi tarafından faturası ile beraber teslim alındığı tarihten itibaren 2(iki) yıl (yirmidört ay)dır. 2. İstenilmesi halinde ve cihazın yetkili Teknik Servise gelişinde, garanti belgesinin veya satış faturasının, aslının veya okunaklı fotokopisinin ibraz edilmesi şarttır.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector