Quick Answer: Adana Odeabank Nerede?

Quick Answer: Adana Odeabank Nerede?

Odeabank şubeleri hangi illerde var?

Odeabank İller

  • 01Adana. 1 Şube.
  • 06Ankara. 4 Şube.
  • 07Antalya. 1 Şube.
  • 16Bursa. 1 Şube.
  • 20Denizli. 1 Şube.
  • 26Eskişehir. 1 Şube.
  • 27Gaziantep. 1 Şube.
  • 31Hatay. 1 Şube.

Odeabank hangi banka ile çalışıyor?

OdeaBank Bankasının ana hissedarı Bank Audi grubudur. Bank Audi’nin merkezi Lübnan’dadır. OdeaBank 300 milyon dolar sermaye ile faaliyetlerine başlamışlardır. OdeaBank sahibi olan Audi Bank Kuzey Afrika ve Lübnan Bölgesinde faaliyet gösteren, toplamda 11 ayrı ülkede Bankacılık faaliyeti yürüten gruptur.

Odeabank iyi mi?

Odeabank, ülkemizde BDDK denetiminde bankacılık faaliyetlerini sürdürdüğü için tamamen güvenilir bir kuruluştur. Lübnan merkezli olarak kurulan Bank Audi, 11 farklı ülkede banka ve finans kuruluşuna sahiptir. Bank Audi’nin 7 bin civarında çalışanı bulunmaktadır ve pek çok borsaya kote durumdadır.

FIBA bankanın kaç şubesi var?

Fibabanka, 19 ilde toplam 62 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 88 88 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www. fibabanka.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Fibabanka hangi illerde var?

Fibabanka Anonim Şirketi işletme adıyla Fibabanka, Fiba Grup bünyesine 27 Aralık 2010 tarihinde katılmış olan, 2013 yılı itibariyle Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Gaziantep, İçel, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Muğla, Şanlıurfa ve Tekirdağ illerinde toplam 62 şubeyle bireysel ve ticari

You might be interested:  Readers ask: Trabzonspor Adana Maçı Hangi Kanalda?

Odeabank kredi verir mi?

Her türlü ihtiyacınızda kullanabileceğiniz, %0,99’dan başlayan düşük faiz oranı ile kolayca kullanabileceğiz İhtiyaç Kredisi fırsatından yararlanabilirsiniz. *15.000 TL’yi aşan krediler için gelir belgesi talep edilir. Kampanya faiz oranı 3.000 TL ve 12 aya kadar %0,99; diğer tüm vade ve tutarlar için %1,29’dur.

Hangi banka daha güvenli?

Şüphesiz en güvenilir bankalar olarak kamu yani devlet bankaları ön plandadır. Ziraat Bankası’nı en güvendiklerini banka olarak belirtenlerin oranı %36. Bir diğer çarpıcı sonuç ise en çok seçilen ikinci seçeneğin “hiçbir bankaya güvenmiyorum” ifadesi olması.

Fibabanka sahibi kim?

FİBABANKA KİME AİT? Türkiye’de ünlü işadamı, Fiba Holding A.Ş. Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin tarafından 2010 yılında Fibabanka kurulmuştur.

Odeabank ne oldu?

Türk bankacılık sektöründe 15 yıl aradan sonra sıfırdan lisans alan ilk banka olan Bank Audi’nin Türkiye’deki iştiraki Odeabank, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’ndan faaliyet iznini aldı. Odeabank böylece, Türk bankacılık sektörünün 49’uncu oyuncusu oldu.

ING Bank sahibi kim?

Dünyanın sayılı finans kuruluşlarından birisi olan İng Grubu birçok ülkede faaliyet göstermektedir. Son olarak İng Bank Hollanda’ya ait bir banka olarak ülkemizde faaliyetine devam etmektedir. ING Bank N.V. İNG Bank açılımı ise International Netherlands Group yani Uluslararası Hollanda Grubu’dur.

HSBC Bank sahibi kim?

HSBC Holdings plc (ya da bilinen adıyla HSBC, the Hong Kong and Shanghai Banking Corporation) İngiltere merkezli çok uluslu yatırım bankası ve finansal hizmetler şirketidir. 1865 yılında Hong Kong’da kurulan bankadır.

Odeabank ne kadar faiz veriyor?

​Bankamızda ilk kez hesap açacak olan yeni müşterilerimiz için geçerli TL mevduat hesabınıza %13,80’e varan,​ USD mevduatınıza %2,75’e, EUR mevduatınıza ise %1,10’a​​ varan faiz oranı fırsatı tüm Odeabank şubelerinde sizi bekliyor.

You might be interested:  Question: Adana Stadyum Ne Zaman Bitecek?

HSBC iyi mi?

HSBC Bank, ülkemizdeki bankalar arasında tanınan, hatırı sayılır müşterisi olan ve güven veren bankalardan bir tanesidir. Bankacılık kanununa göre ülkemize girmiştir ve BDDK tarafından denetlenmektedir. BDDK haricinde banka isterse farklı bir bağımsız denetleme kuruluşunca da denetlenebilir.

444 8 444 kime ait?

4448444 numaralı telefondan Odeabank müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Odeabank Kampanyaları aşağıda yer almaktadır. Firma ile ilgili diğer hizmetler listesi verilmektedir. 444 8 444 Nerenin Numarası?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *