Quick Answer: Adana Medical Park Hastanesi Nerede?

Quick Answer: Adana Medical Park Hastanesi Nerede?

Adana’da Medical Park hastanesi var mı?

2008 yılından bu yana Antalya’da hizmet veren Medical Park Sağlık Grubu, Tarsus’ta yapımını tamamladığı hastaneyi Şubat ayı ortalarında hizmete açacak. Medical Park, Adana ve Mersin’de açacağı hastanelerle Çukurova’daki hizmet ağını genişletecek.

Medical Park muayene ücreti ne kadar?

Medical Park ‘ta SGK’lı hastalar için muayene ücreti ortalama 160,00 TL – 215,00 TL arasında değişir.

Medical Park hangi illerde var?

Medical Park

Medical Park Hastaneler Grubu
Coğrafya
Şehir İstanbul, Adana, Bursa, Kayseri, Kocaeli, Tokat, Elâzığ, Batman, Van, Gaziantep, İzmir, Antalya, Trabzon, Samsun, Ordu, Uşak, Mersin
Kuruluş
Tür Özel hastane

7

Medical Park Hastanesi kontrol süresi kaç gün?

Görüntülü görüşmenin yapıldığı gün de dahil olmak üzere, 10 gün içinde aynı hekimimize uzaktan, VideoKlinik aracılığıyla kontrolünüzü olabilirsiniz. Kontrol randevunuzu çağrı merkezimizden alabilirsiniz.

Medical Park Hastanesinde hangi bölümler var?

  • Check-Up Evde Bağışıklık Testi.
  • Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları
  • Çocuk Psikolojisi.
  • Çocuk Romatolojisi.
  • Diyabetik Ayak Polikliniği.
  • Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi.
  • Konuşma ve Dil Terapisi.
  • Meme Sağlığı Ünitesi.

Türkiyede kaç tane Medical Park Hastanesi var?

Türkiye ‘nin en yaygın sağlık grubu MLP Care Grubu’nun amiral gemisi konumundaki Medical Park Hastaneleri olarak, 1993 yılından bu yana ülkemizin 15 ilinde 24 hastanemiz ile hizmet veriyoruz.

You might be interested:  Question: Adana Da Deniz Nerede?

VM Medikal ne demek?

Adını İngilizce’de ‘Value AddedMedicine’ın karşılığı olan ‘Sağlığa Değer Katan Hizmet’ sloganından alan “ VM ” markasının yeni hizmet binası, Medical Park Samsun Hastanesi’nin yanı başında, çok yakında kapılarına açarak sağlıkta standartları yükseltecek.

Medipol hastanesi muayene ücreti ne kadar?

İSTANBUL MEDIPOL HASTANESİ Dahiliye muayenesi için 35, göz için 35, jinekolojik muayene için ise 45 TL ödemek gerekiyor.

Medical Park Hastanesi sahibi kim?

Medical Park zincirinin kurucusu olan ve halihazırda hastanenin yönetim kurulu başkanlığını yürüten Muharrem Usta, 2006 yılında ilk olarak yüzde 30 hisseyi Sancak Ailesi’ne satmıştı. Bu ortaklığın ardından çok hızlı bir büyüme trendine giren grup 3 yıl içinde 13 hastane ve 2 bin yatağa ulaştı.

Medical Park Hangi üniversite?

İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde 2007 yılından beri hizmet veren Medical Park Hastanesi, Altınbaş Üniversitesi ile gerçekleştirilen iş birliği ile üniversite hastanesi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Uşak Medical Park Hastanesi kapandı mı?

ÖZTAN AİLESİNDEN UŞAK ‘A BÜYÜK YATIRIM.. Satın allma işlemlerini bizzat yürüten tecrübeli sağlık yöneticisi ve Öztan Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nail Burak Öztan, Medical Park Sağlık Grubu, Uşak ‘taki faaliyetlerini bitirdi ve hastane Öztan Hastanesi bünyesine geçti.

Antalya Medical Park Genel müdür?

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Genel Müdürü olarak Ümit Boncuklu atandı. Medical Park Antalya Hastane Kompleksi’nin açılışından bu yana Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Ümit Boncuklu, Genel Müdür olarak atandı.

Özel hastanelerde kaç gün sonra kontrol süresi?

Gelelim özel hastanelerde 10 gün içinde tekrar muayene olunması durumunda ücret alınıp alınamayacağı hususuna. Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Uygulama Tebliği’ne göre özel hastane 10 gün kontrol süresi içerisinde aynı branşta doktora muayene olunması durumunda özel hastane kontrol ücreti alınmaz.

You might be interested:  Adana Kebabın Yanında Ne Yenir?

Kontrol için randevu almaya gerek var mı?

Konrol muayeneleri için randevu alınması gerekli değildir. Ücretli hastalardan 10 gün içinde kontrol muayenesine geldiklerinde muayene ücreti talep edilemez.

Muayene Kontrol süresi kaç gün?

Özel hastanede ilk defa muayene olduğunuz tarihten itibaren en geç 10 gün içerisinde tekrar kontrol muayenesi için başvuru yapmanız durumunda hastane sizden yeniden muayene ücreti talep edemez.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector