Quick Answer: Adana Kent Kart Nasıl Çıkarılır?

Quick Answer: Adana Kent Kart Nasıl Çıkarılır?

Kent Kart icin ne gerekli?

Kart tesliminde istenen belgeler:

  • Üniversite öğrencileri için; öğrenci kimlik kartında dönem (2015-2016) belirtilmiş ise öğrenci kimlik kartı aslı ve fotokopisi, belirtilmemiş ise öğrenci belgesi aslı.
  • İlköğretim ve ortaöğretim öğrencileri için; okullarından alacakları imzalı mühürlü öğrenci belgesi ASLI.

Kırılan Kentkart nasıl çıkarılır?

Zarar Görmüş (kırık ve çatlak) kartlar değişim olmuyor Ancak kart içindeki bakiye için işlem yapılıyor. Kartınız Hangi ile Ait ise, o ildeki ofisimize gidip Arkadaşlarımızdan Destek alabilirsiniz. Zarar görmüş Kart içindeki bakiye, siz işlemlerinizi tamamladıktan belli bir süre sonra Yeni kart içine aktarılabiliyor.

Kent kart nasıl yüklenir?

Kent Kartınızın üzerindeki numarayı girerek kartınızı tanımlayın. Eklediğiniz kartı seçip yüklemek istediğiniz bakiye tutarını yazın. Eğer fastpay bakiyeniz varsa yüklemede kullanabilirsiniz. Yoksa tanımladığınız kredi kartınızı seçin.

HES kodu kent karta nasıl yüklenir Adana?

HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla TC kimlik numaranızı, TC Kimlik Seri numarasının son 4 hanesini ve Paylaşım süresini gün sayısı olarak yazıp 2023’e SMS atın.

Öğrenci kent kartı nasıl alınır?

Şahsen veya internetten ön başvuru yapmış kişiler kart başvuru merkezlerine müracaat ederek 10 dakika içinde kartını teslim alır. Yapılan işlemlerde kart sahibine ait Fotoğraflı bir Kimlik belgesinin ibrazı zorunludur.

You might be interested:  Türkmenbaşı Bulvarına Adana Hangi Otobüsler Gider?

Kent kartı nereden alabilirim?

Havalimanında istasyondan ve 24 saat hizmet veren iki özel büfeden, kent içinde büfelerden kart alıp dolum yapılabilir. Kart alım ve dolum işlemi Şehirlerarası Otogarı’nda bulunan bir büfeden ve dolum otomatından yapılabilir.

Mersin Öğrenci Kent Kart Nereden Alınır?

Tarsus Belediyesi hizmet binası, Anamur Belediyesi hizmet binası ve Gülnar Belediyesi hizmet binası içerisinde yer alan bürolarda vatandaşlar ve öğrenciler kişiselleştirilmiş indirimli seyahat kartını alabiliyor.

Kocaeli öğrenci kent kartı nereden alınır?

Kocaeli Üniversitesi öğrencileri için her yıl yapıldığı gibi bu yıl da ulaşım kartları üniversitede dağıtılıyor. Üniversite’nin A Kapısı girişinde, yeni yapılan otobüs alanında bulunan gişelerden öğrenciler çıkan kartlarını temin edebilirler.

Adana öğrenci kent kartı nereden alınır?

Fakülte kayıt işlemleri tamamlayan öğrenciler, Adana Büyükşehir Belediyesi’nin mobil ofisine geçip, öğrenci belgeleri, bir adet vesikalık fotoğraf, nüfus cüzdanı ve fotokopisini görevlilere teslim edip, 10 lira kart ücreti ödeyerek indirimli seyahat kartlarına kavuştu.

Kocaeli Kent Kart nasıl yüklenir?

KOCAELİ HES KODU YÜKLEME ADRESİ Kocaeli Kent Kart hes kodu tanımlama sistemine https://hes. kocaeli.bel.tr/ adresinden ulaşılıyor. https://hes. kocaeli.bel.tr/ adresine girerek Kocaeli Kent Kart hes kodu yüklemesi yapabiliyorsunuz.

Mardin kart para yükleme nasıl yapılır?

Mardin kent kart ile toplu taşımada yolculuk yapabilirsiniz.. Mardin Kent Kartınızın bakiyesi biterse mardin.kentkart.com sitesinden yükleme yapabilirsiniz.

Kent karta en fazla ne kadar yüklenir?

izmirimkart.com.tr üzerinden İzmirim Kart ‘a bir seferde en az 1 TL, en fazla 100 TL yükleme yapılabilir. Bekleyen yüklemeler aktif hale getirilmeden en fazla 2 defa yükleme işlemi yapılabilir.

Mersin Otobüs kartına HES kodu nasıl alınır?

Kısa mesajla HES kodu almak isteyen vatandaşların HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla T.C. Kimlik Numarası, T.C. Kimlik Seri Numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresini gün sayısı olarak yazmaları ve 2023’e kısa mesaj atmaları halinde HES Kodları telefonlarına kısa mesaj olarak iletilecek.

You might be interested:  Often asked: Adana Iskenderun Arası Ne Kadar?

Adana Belediye otobüslerinde HES kodu gerekir mi?

Nacar, “İlk başta Adana Büyükşehir Belediyesi otobüsleri ve metroda ‘Kentkart’ üzerine TC kimlik numarasıyla ‘ HES Kodu ‘ eşleştirmesi yapıyoruz. Buralara binerken eğer kişi pozitif ise veya temaslıysa biniş onayı gelmeyecek. O kişinin de TC kimlik numarası ilgili yasal kuruluşlara aktarılacak” dedi.

El karta HES kodu yükleme Konya nasıl yapılır?

Elkart’a HES (Hayat Eve Sığar) Kodu Tanımlama İşlemi Bilgisayar, tablet yada akıllı telefonunuzdan https:// hes. konya.bel.tr/ adresine giriş yapınız. Daha sonra karşınıza gelen sayfadan kullandığınız Elkart çeşidini seçerek ‘Kişiselleştirilmiş kartıma HES kodu tanımlamak istiyorum’ butonuna tıklayınız.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector