Quick Answer: Adana Balcalı Nerede?

Quick Answer: Adana Balcalı Nerede?

Adana Balcalı hangi mahallede?

Balcalı, Adana ilinin Sarıçam ilçesine bağlı bir mahalledir.

Balcalı Hastanesi Randevu nasıl alınır?

Ayrıca bazı polikliniklerde randevu süreleri çok ileri tarihlere atılıyordu. Tüm bu sıkıntıları göz önüne alan Balcalı Hastanesi Başhekimliği bir çalışma başlattı. Kurulan çağrı merkezi birimi ile vatandaşlar artık 444 44 94 numaraları telefonu arayarak randevularını daha kolay bir şekilde alabilecek.

Adana Balcalı Hastanesi açık mı?

Poliklinik hizmetleri 08:00-12:00 ve 13:00-17:00 saatleri arasında verilmektedir. Acil, 65 yaş üstü ve bakıma muhtaç özürlü hastalar ile gaziler bekletilmeden hemen muayeneye alınır.

Adana Balcalı Hastanesi özel mi?

Kamu hastaneleri de bu gelişmeleri yakından takip etse de tıp alanındaki birçok yenilik ne yazık ki özel hastanelerin gerisinde kalıyor. Kamu hastanesi niteliğindeki Balcalı Hastanesi ise özel hastanelerin verdiği hizmetlerden geri kalmayan bir hastane olma özelliğini taşıyor.

Çukurova Üniversitesi hangi semtte?

Çukurova Üniversitesi Kampüsü 37.057705 enlem ve 35.358124 boylamda yer almaktadır. Semt/ Mahalle olarak Sarıçam ve Sarıçam ilçesine bağlıdır.

Balcalı Hastanesi kime ait?

Adana`da bulunan, Güney Anadolunun en büyük araştırma hastanesidir. 1972 yılında Çukurova Tıp Fakültesine bağlı olarak kurulan Balcalı Hastanesi 1973 yılında kurulan Çukurova Üniversitesi`ne bağlanarak, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi adını almıştır.

Balcalı Hastanesi hangi ilçe?

Balcalı Hastanesi 37.054184 enlem ve 35.363056 boylamda yer almaktadır. Sarıçam ilçesine bağlıdır. Balcalı Hastanesi haritası Adana ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Balcalı Hastanesi posta kodu 01030.

You might be interested:  Question: Adana Tekzen Mağazası Nerede?

Balcalı hastanesi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Balcalı Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor: 030, 130, 131, 140, 154, 155, 156, 162.

Çukurova Devlet Hastanesinde hangi bölümler var?

İç hastalıkları uzmanı, Kardiyolog, Ürolog, Kalp ve damar cerrahı, Fizik tedavi uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Aile hekimi, Genetik uzmanı, Genel cerrah, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Acil tıp doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı,

Hastaneler poliklinik hizmeti veriyor mu?

DEVLET HASTANELERİ HANGİ GÜNLER HİZMET VERİYOR? Hastaneler, uzmanlaşmış tıbbi ve hemşirelik personeli ve tıbbi ekipmanla hasta tedavisi sağlayan bir sağlık kurumudur. Bir hastaneden daha küçük olan tıbbi tesise genellikle poliklinik denir. Hastaneler haftanın 7 günü, 24 saat hizmet veren sağlık kurumlarıdır.

Balcali Hastanesi kac km?

Adana ile Balcalı Hastanesi, Adana arası 9 Km. Mesafe ve Yakıt Detayları

Ulaşım Mesafe Süre
Araç Yolculuğu 9 Km 16 dakika
Uçak Yolculuğu 8 Km 30 dakika

Adanada kac tane devlet hastanesi var?

Adana Devlet Hastaneleri Listesi. Adana şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 9 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Adana ilinde toplam 69 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector