Quick Answer: Adana Aski Genel Müdürü Kim?

Quick Answer: Adana Aski Genel Müdürü Kim?

Aski Genel Müdürü kim oldu?

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, görev süresi dolan Prof. Dr. Cumali Kınacı’nın ardından ASKİ Genel Müdürlüğü görevine Erdoğan Öztürk atandı.

Adana Su aboneliği nasıl yapılır?

ABONELİK İŞLEMLERİ SIRASINDA İSTENİLEN BELGELER

  1. KİMLİK FOTOKOPİSİ (TÜZEL KİŞİLERDE NOTER TASDİKLİ İMZA SİRKÜSÜ)
  2. TAŞINMAZA AİT YAPI KULLANMA İZİN BELGESİ
  3. TAPU FOTOKOPİSİ (KİRACI İSE TAPU FOTOKOPİSİ, KİRA SÖZLEŞMESİ ve MÜLK SAHİBİ KİMLİK FOTOKOPİSİ)
  4. DEPREM SİGORTASI (DASK) (Kat Mülkiyeti Kanununa Tabi İşyerleri İçin)

Adana suların ne zaman geleceğini nereden öğrenebilirim?

Sorunsuz bir suyun akması yaklaşık 1-2 saati bulabiliyor. Adana ‘da yaşanan su kesintilerinin ne kadar sürdüğünü, suların ne zaman geleceğini Adana ‘lı kullanıcılarımız Adana Aski’nin resmi internet sitesi üzerinden yani http://www. adana -aski.gov.tr/ adresinden öğrenebilirler.

Aski numarası kaç Adana?

ASKİ – ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ – ARIZA SERVİSİ | Belediyeler | Karataş Adana, 0322 681 52 90 Bulurum.com.

Ankara Aski Genel Müdürü kim 2019?

ASKİ Genel Müdürlüğü görevine Erdoğan Öztürk vekaleten atandı. Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü görevinin ardından ASKİ Genel Müdürlüğüne getirilen Öztürk, “Şehrimiz her şeyin en iyisini hak ediyor.

You might be interested:  Readers ask: Adana Havaalanından Yüreğir Otogarına Nasıl Gidilir?

Aski daire başkanı kim?

ASKİ Genel Müdürü Erdoğan ÖZTÜRK.

Su aboneliği almak için nereye başvurulur?

Su aboneliği başvurusunda bulunmak isteyenler, TC kimlik no ve e-Devlet şifresi ile beraber, e-Devlet’in resmi internet sitesine girerek başvuruda bulunabilirler. Online siteye girilmesinin ardından, sırayla başvuru formu, başvuru onayı ve başvuru sonucu ile işlemlerini tamamlayabilirler.

E-Devlet Su aboneliği başvurusu nasıl yapılır?

e – DEVLET SU ABONELİĞİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? – e – devlet adresi üzerinden T.C. kimlik numaranızı ve şifrenizi girmenizin ardından bulunduğunuz ilin su abonelik şirketinin adını yazın. – Yeni Abonelik Başvurusu sekmenizi tıklayın ve su aboneliği yapacağınız yerin adres bilgilerini doldurun.

Adana Aski ilk abonelik ücreti ne kadar?

Alacağınız abone ilk abonelikse 590 TL.

Sultanbeyli su kesintisi ne zaman bitecek?

Su kesintisinden etkilenen bölgeler: Hasanpaşa mah.. Arızanın yaklaşık olarak 3 saat sürmesi bekleniyor. 12 Haziran 2021 Cumartesi 16:39 saatinde aldığımız bilgi: Sultanbeyli ilçesinde 12/06/2021 tarihinde 16:34 saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 12/06/2021 saat 20:00 olarak belirlenmiştir.

Tuzla su kesintisi ne zaman bitecek?

Tuzla su arızası ve planlı su kesintilerini günlük takip edip yayınlıyoruz. 28 Haziran 2021 Pazartesi 18:06 saatinde aldığımız bilgi: Tuzla ilçesinde 28/06/2021 tarihinde 16:48 saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 28/06/2021 saat 20:00 olarak belirlenmiştir.

Suyun tonu ne kadar 2020?

Su fiyatlarında yapılması planlanan düzenlemeye ilişkin bugün medyada yer alan ve bazı semtlerde dağıtılan imzasız broşürlerde öne sürülen iddia ile ilgili açıklamada, 2020 ‘de 1 metreküp su birim fiyatının ‘Konut 1 Tarifesi’ için 4.80 TL olarak belirlendiği ve bu rakamın 2018 yılı Ağustos ayındaki su birim fiyatı ile

185 numarası nedir?

İSKİ Alo 185 servisi 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Tüm telefonlardan 185 ‘i tuşlayarak İSKİ Alo 185 Servisi’ne ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  FAQ: Adana Toki Çekilişi Ne Zaman 2019?

Adana Su saati arızası nereye bildirilir?

185 ve 444 27 54 nolu telefonlarımıza bildirilen su ve kanal arızaları online sistemle anında ilgili Müdürlüklerimize iletilmekte ve arızalara en kısa sürede müdahale edilmektedir.

Aski’nin numarası kaç?

Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi ( ASKİ ) Genel Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren ASKİ Çağrı Merkezi’ nin personel sayısı artırılarak yenilendi. Başkentlilerin, “616 10 00” numaralı telefonla talep ve sorunlarını iletebildikleri ASKİ Çağrı Merkezi, 31 kişilik personel ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermeye başladı.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector