Question: Odeabank Adana Şubeleri Nerede?

Question: Odeabank Adana Şubeleri Nerede?

Odeabank şubeleri hangi illerde var?

Odeabank İller

  • 01Adana. 1 Şube.
  • 06Ankara. 4 Şube.
  • 07Antalya. 1 Şube.
  • 16Bursa. 1 Şube.
  • 20Denizli. 1 Şube.
  • 26Eskişehir. 1 Şube.
  • 27Gaziantep. 1 Şube.
  • 31Hatay. 1 Şube.

Odeabank hangi banka ile çalışıyor?

OdeaBank Bankasının ana hissedarı Bank Audi grubudur. Bank Audi’nin merkezi Lübnan’dadır. OdeaBank 300 milyon dolar sermaye ile faaliyetlerine başlamışlardır. OdeaBank sahibi olan Audi Bank Kuzey Afrika ve Lübnan Bölgesinde faaliyet gösteren, toplamda 11 ayrı ülkede Bankacılık faaliyeti yürüten gruptur.

Odeabank Kuşadası nerede?

Odeabank Kusadasi Inönü Bulvari No:54a Cumhuriyet Mh. Kusadasi Inönü Bulvari No:54a Cumhuriyet Mh.

Odeabank sağlam mı?

Odeabank, ülkemizde BDDK denetiminde bankacılık faaliyetlerini sürdürdüğü için tamamen güvenilir bir kuruluştur. Bunun yanı sıra; Odeabank ‘ın kurucusu konumunda olan Bank Audi’nin de sermaye yapısı son derece güçlüdür.

Fibabanka hangi illerde var?

Fibabanka Anonim Şirketi işletme adıyla Fibabanka, Fiba Grup bünyesine 27 Aralık 2010 tarihinde katılmış olan, 2013 yılı itibariyle Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Gaziantep, İçel, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Muğla, Şanlıurfa ve Tekirdağ illerinde toplam 62 şubeyle bireysel ve ticari

Odeabank kredi verir mi?

Her türlü ihtiyacınızda kullanabileceğiniz, %0,99’dan başlayan düşük faiz oranı ile kolayca kullanabileceğiz İhtiyaç Kredisi fırsatından yararlanabilirsiniz. *15.000 TL’yi aşan krediler için gelir belgesi talep edilir. Kampanya faiz oranı 3.000 TL ve 12 aya kadar %0,99; diğer tüm vade ve tutarlar için %1,29’dur.

You might be interested:  Often asked: Adana Şakirpaşa Havaalanından Mersine Nasıl Gidilir?

Hangi banka daha güvenli?

Şüphesiz en güvenilir bankalar olarak kamu yani devlet bankaları ön plandadır. Ziraat Bankası’nı en güvendiklerini banka olarak belirtenlerin oranı %36. Bir diğer çarpıcı sonuç ise en çok seçilen ikinci seçeneğin “hiçbir bankaya güvenmiyorum” ifadesi olması.

Fibabanka sahibi kim?

FİBABANKA KİME AİT? Türkiye’de ünlü işadamı, Fiba Holding A.Ş. Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin tarafından 2010 yılında Fibabanka kurulmuştur.

Odeabank saat kaçta kapanıyor?

Odeabank çalışma saatleri hafta içi her gün sabah tam 09.00’da başlar ve 12.30’a kadar devam eder. Bu saatten sonra ise bir saatlik bir mola veren banka daha sonra öğlen 13.30’da mesaiye başlar.

Odeabank oksijen hesap nedir?

Oksijen Hesap, gün sonu bakiyesinin minimum 4.000 TL/ 4.000 USD /4.000 EUR üstü kısmını “1 gün vadeli ve temdit etmeyen” bir vadeli hesaba otomatik olarak aktaran bir vadesiz hesap türüdür. Oksijen Hesap sayesinde, Odeabank standart gecelik faiz oranından daha yüksek faiz oranı ile paranızı çoğaltabilirsiniz.

ING Bank sahibi kim?

Dünyanın sayılı finans kuruluşlarından birisi olan İng Grubu birçok ülkede faaliyet göstermektedir. Son olarak İng Bank Hollanda’ya ait bir banka olarak ülkemizde faaliyetine devam etmektedir. ING Bank N.V. İNG Bank açılımı ise International Netherlands Group yani Uluslararası Hollanda Grubu’dur.

Odeabank ne kadar faiz veriyor?

​Bankamızda ilk kez hesap açacak olan yeni müşterilerimiz için geçerli TL mevduat hesabınıza %13,80’e varan,​ USD mevduatınıza %2,75’e, EUR mevduatınıza ise %1,10’a​​ varan faiz oranı fırsatı tüm Odeabank şubelerinde sizi bekliyor.

444 8 444 kime ait?

4448444 numaralı telefondan Odeabank müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Odeabank Kampanyaları aşağıda yer almaktadır. Firma ile ilgili diğer hizmetler listesi verilmektedir. 444 8 444 Nerenin Numarası?

You might be interested:  FAQ: Öğrenci Kentkart Nasıl Çıkarılır Adana?

HSBC iyi mi?

HSBC Bank, ülkemizdeki bankalar arasında tanınan, hatırı sayılır müşterisi olan ve güven veren bankalardan bir tanesidir. Bankacılık kanununa göre ülkemize girmiştir ve BDDK tarafından denetlenmektedir. BDDK haricinde banka isterse farklı bir bağımsız denetleme kuruluşunca da denetlenebilir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector