Question: Adana Seyhan Kaymakamı Kim?

Question: Adana Seyhan Kaymakamı Kim?

Seyhan Kaymakamı kim 2021?

Şenol BOZACIOĞLU Şu anda ilçemizde Kaymakam olarak görev yapmaktadır.

Adana Seyhan ilçesi kaymakamı kimdir?

Mustafa KAYA ÇUKUROVA Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesini bitirdi.

Çukurova ilçe kaymakamı kim?

04.08.2020 tarihinden bu yana Çukurova Kaymakamlığı görevini sürdüren Mustafa KAYA, evli ve üç çocuk babasıdır.

Ömer Sevgili kaymakam kimdir?

1993 yılında Konya’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Konya Beyşehir’de tamamladı. 2016 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme (İng-A) bölümünden mezun oldu. 2017 Aralık ayı itibariyle Konya Vergi Dairesi Başkanlığı Alaaddin Vergi Dairesi’nde Gelir Uzman Yardımcısı olarak göreve başladı.

Ali Murat Kayhan Kimdir?

Ali Murat Kayhan, Adana Merkez Sarıçam Kaymakamı olduğu 2017 yılında ‘Yılın kaymakamı’ seçilmişti. 2018 yılının ilk ayında yapılan törende Kayhan, ödülünü AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın elinden almıştı.

Fatih Ayaz Kaymakam kimdir?

Kaymakamımız Sayın Fatih AYAZ, İstanbul’da doğmuş olup, aslen Malatyalıdır. Kaymakam adaylığı sürecinde Batman’da il stajını, sırasıyla Hatay’ın Arsuz ve Çanakkale’nin Biga ilçelerinde refiklik stajını ve Ankara’da İçişleri Bakanlığı Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanlığında teftiş stajını tamamladı.

Kaymakamın görev süresi kaç yıldır?

Kaymakamlar halk tarafından seçilmez devlet tarfından atanır. Görev yerleri ve süreleri atama değişir. Bu süreler 2 yıldan 5 yıla kadar değişir.

You might be interested:  Often asked: Adana Yeni Stadyum Nerede?

Kaymakam Ömer sevgili nereye atandı?

Kaymakamımız evli olup orta düzeyde İngilizce bilmektedir. İçişleri Bakanlığı’nın onayı ile 10.06.2019 tarihinde Köprübaşı İlçesi Kaymakam Vekili yapmaktadır. Son yapılan atama ile Tufanbeyli Kaymakamlığına ataması yapılmıştır.

Kaymakam hangi okuldan mezun olur?

Kaymakam olabilmek için öncelikle 4 yıllık lisans programları olan Siyasal bilgiler, Hukuk, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun olmaları gerekiyor.

Kaymakam Mustafa Kaya kimdir?

1966 yılında Malatya’da doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesini bitirdi. Sırasıyla Ulus Kaymakamlığı, Çelikhan Kaymakamlığı, Küre Kaymakamlığı, Batman Vali Yardımcılığı, Datça Kaymakamlığı, Beypazarı Kaymakamlığı ve Lüleburgaz Kaymakamlığı görevlerinde bulundu.

Huriye Küpeli Kan Kimdir?

Huriye Küpeli, Tarsus,Türk Bürokrat Sandal köyü doğumlu olup, Türkiye’nin 2006 başı itibarıyla mevcut 22 kadın kaymakamından biridir. 26 Ekim 2003 – 8 Ekim 2005 tarihleri arasında Batman ilinin Hasankeyf ilçesinde kaymakamlık görevinde bulunmuştur.

Kaymakam Osman Sarı Kimdir?

İlk ve Ortaokul öğrenimini Yenişarbademli ilçesinde, lise öğrenimini ise İzmir Yenişehir Sağlık Meslek Lisesinde tamamlamıştır.1991 yılında Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. 1992 yılında Balıkesir iline Kaymakam Adayı olarak atandı.1993 yılında Bakanlık tarafından İngiltere’ye

Tufanbeyli Kaymakamı kim oldu?

İçişleri Bakanlığı’nın 02.02.2021 tarihli onayı ile 06.02.2021 tarihinde ilçemize gelen Kaymakamımız Sayın Abdullah SARI 09.02.2021 tarihinde ilçemizdeki görevine başlamıştır.

Adana Tufanbeyli Kaymakamı kim?

Kaymakamımız Sn. Abdullah SARI, Adana İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Taşkın KELEŞ ile bir süre sohbet ederek vatandaşların huzuru ve güvenliğinin sağlanması için ilçe genelinde gerçekleştirilen asayiş faaliyetleri detaylı bir şekilde değerlendirildi. Kaymakamımız Sn.

Tufanbeylinin kaç köyü var?

Toplam 31 köy bulunmaktadır.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector