Question: Adana Sarıçam Nerede?

Question: Adana Sarıçam Nerede?

Adana Sarıçam ilçesi nerede?

Sarıçam, Türkiye’nin güneyinde Akdeniz Bölgesinde bulunan Adana ilinin yaklaşık 144.000 nüfuslu bir ilçesidir. Sarıçam ilçesi Adana ‘nın ilçelerinden güneyinde Yüreğir, doğusunda Ceyhan, kuzeyinde İmamoğlu ve Karaisalı, batısında Çukurova ve güneybatısında da Seyhan ilçeleriyle komşudur.

Sarıçam Adanaya ne kadar uzak?

Adana, Merkez Adana Sarıçam arası mesafe, Adana, Merkez Adana Sarıçam yol haritası, Adana, Merkez Adana Sarıçam kaç saat kaç km. Adana, Merkez adana sarıçam arası mesafe: 64 kilometre. Adana, Merkez adana sarıçam arası süre: 1 saat 21 dakika.

Sarıçam kaç mahalle var?

SARIÇAM MAHALLELERİ VE KÖYLERİ, ADANA

İLÇE ADI SARIÇAM MAHALLE SAYISI SARIÇAM KÖY SAYISI
SARIÇAM 69

Saricam nufusu kac?

Sarıçam nüfusu 2020 yılına göre 194.019. Bu nüfus, 99.480 erkek ve 94.539 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %51,27 erkek, %48,73 kadındır.

Seyhan Sarıçam arası kaç km?

Seyhan, Adana Sarıçam arası mesafe: 33 kilometre. Seyhan, Adana Sarıçam arası süre: 34 dakika.

Adana Sarıçam nereye bağlı?

Sarıçam, Adana

Sarıçam
İlçe
Ülke Türkiye
İl Adana
Coğrafi bölge Akdeniz Bölgesi

15 

Adana Sarıçam Çukurova arası kaç km?

Çukurova, Adana Sarıçam arası mesafe, Çukurova, Adana Sarıçam yol haritası, Çukurova, Adana Sarıçam kaç saat kaç km. Çukurova, Adana Sarıçam arası mesafe: 61 kilometre. Çukurova, Adana Sarıçam arası süre: 54 dakika.

You might be interested:  Often asked: Adana Demirspor Alanya Maçı Hangi Kanalda?

Çukurova Sarıçam arası kaç km?

Sarıçam, Adana ile Çukurova, Adana arası 25 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 33 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 22 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 31 dakika sürede tamamlayabilirsiniz. Dizel bir araç bu mesafede ortalama 1.38 Lt, benzinli bir araç ise 2 Lt yakıt tüketir.

Adana Otogar Sarıçam arası kaç km?

saricam adana Adana Otogar arası mesafe: 31 kilometre. saricam adana Adana Otogar arası süre: 41 dakika. Aşağıdaki bölümlerden saricam adana Adana Otogar arası yol haritasına ulaşabilir, saricam adana noktasından Adana Otogar ulaşım noktasına nasıl gidilir detaylı yol tarifi ve zaman bilgisine erişebilirsiniz.

Yüreğirde kaç mahalle var?

Yüreğir ‘in 106 mahallesinin 39’u merkezde bulunmaktadır. Merkez mahallelerinde 360.628 kişi (% 83,8) yaşamaktadır. En uzak mahallesi ise 40,8 km uzaklıktaki Çelemli’dir.

Seyhan da kaç mahalle var?

Seyhan ‘ın 96 mahallesinin 74’ü merkezde bulunmaktadır. Merkez mahallelerinde 789.427 kişi (% 98,5) yaşamaktadır. En uzak mahallesi ise 29 km uzaklıktaki Mürseloğlu’dur.

Sarıçam ağacı Türkiye’de nerede yetişir?

En yoğun yayılışını Kuzey Anadolu’nun iç mıntıkalarında yapar ve buradan orta Anadolu’ya sarkar. Karadeniz kıyısında Of-Sürmene arasında denize kadar iner. Doğu Anadolu’da 2700 m’ye çıkar.

Adana ne milleti?

Adana
Slogan: Akdeniz’in İncisi
Adana ‘nın Türkiye’deki konumu
Ülke Türkiye
Bölge Akdeniz Bölgesi

18 

Sarıçam Belediyesi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Sarıcam Belediyesi yakınından geçiyor: 087, 110, 118, 125, 158.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector