Question: Adana Oto Pazarı Nerede Kuruluyor?

Question: Adana Oto Pazarı Nerede Kuruluyor?

Adana Oto pazarı hangi gün kuruluyor?

Her çeşitten araç sergilenebilir. Adana Çukurova araba pazarının girişi ücretlidir. Pazar günleri kurulur.

Lüleburgaz oto pazarı hangi gün?

Araba pazarımız Pazar günleri saat 09:00 ile 18:00 arası vatandaşlarımıza hizmet vermekte. Biz böyle bir ihtiyacı giderdiğimiz için vatandaşlarımızın Lüleburgaz pazarına gitmelerine gerek kalmadı.

Izmir oto pazarı ne zaman?

1998 yılında kurulan Kemalpaşa’daki İzmir Birleşik Oto Pazarı sadece pazar günleri 07.30 ile 19.00 arası açık.

Araba pazarları kuruluyor mu?

Hafta sonu yasaklarından dolayı 15 büyükşehir de kapatılan araba pazarları, Türkiye genelinde ise sosyal mesafe ve kalabalık ortam oluşmasından dolayı geçici olarak kapatılmıştı. Normalleşme adımıyla birlikte artık araba pazarlarının kuruluma izin veriliyor. Tüm şehirlerde eski yerlerinde yine kurulmaya devam edecek.

Samsun araba pazarı hangi gün kuruluyor?

SATIŞLAR ARTIK CUMARTESİ GÜNÜ YAPILACAK Bazıları hafta sonları pazarımıza gelip dışarıda satış yapmaya çalışıyor. Bu nedenle pazar günleri açık olan otomobil pazarı artık cumartesi günleri açık olacak.

Eskişehir oto pazarı ne zaman?

Pazar günleri 07.00-16.00 saatleri arasında hizmet veren Tepebaşı Belediyesi Açık Oto Pazarı, Muttalip mevkiinde Eskişehir Teknik Üniversitesi Kampüsü karşısında yer alıyor.

Kemalpaşa araba pazarı hangi gün 2021?

05 Haziran 2021 Cumartesi ve her Cumartesi günü tekrar hizmetinizdeyiz.

You might be interested:  Question: Adana Genelevi Adresi Nerede?

Istanbul araba pazarı hangi günler açık?

Tam olarak 40 bin metrekare bir alanda kurulan ikinci el araç pazarı Salı ve Cuma günleri hariç her gün araç alım ve satımına açıktır.

Oto pazarlar ne zaman açılıyor?

Senenin 52 haftasından 17’sini pandemi tedbirleri nedeniyle kapalı geçiren Oto Pazarı, tabiri caizse 2020’yi hüsran yılı olarak geride bıraktı. Salgının Türkiye’yi etkisi altına almasıyla birlikte ilk kez 21 Mart’ta kapanan Oto Pazarı, 30 Mayıs 2020’de yeniden açıldı.

Ankara oto pazarı nerede kuruluyor 2020?

Ankara ostim’de pazar günleri kurulan açık oto pazarı, iki ay içinde esenboğa havalimanı yolu üzerinde kurulan otonomi arazisine taşınacak.

Antalya Oto pazarı ne zaman?

Sadece esnafımıza ve vatandaşlarımıza tatil olan cumartesi gününde ihtiyaç durumunda gelip buradan bu aktiviteden yararlanması için açıyoruz burayı. Burası Perşembe pazarı. Biz her Çarşamba günü arabalarımızı otoparkımıza taşıyoruz. Perşembe günü gece arabalarımızı tekrar yerine koyuyoruz.

Kayseri Oto pazarı ne zaman?

Yahyalı belediyesi tarafından yaptırılan ve her cumartesi kurulan bu pazar, merkezden ve diğer ilçelerden hatta komşu şehirlerden bile gelen alıcı ve satıcılarla gitgide canlanıyor.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector