Question: Adana Kodu Ne?

Question: Adana Kodu Ne?

Adana telefon kodu nedir?

Adana ‘ nın ilçeleri arasında Saimbeyli, Aladağ, Feke, Tufanbeyli, Yumurtalık, Pozantı, Karaisalı, Karataş, İmamoğlu, Kozan, Ceyhan, Seyhan, Çukurova ve Yüreğir bulunuyor. 0322 kodu aynı zamanda Adana merkez ve diğer ilçeleri için de kullanılan bir sabit telefon kodudur.

Posta kodu nedir nasıl yazılır?

Türkiye’de uygulamaya konulan posta kodları 5 rakamdan oluşmaktadır. Akılda kalmasını sağlamak bakımından ilk iki rakam il plaka kodu, son üç rakam ise o il sınırları içindeki dağıtım grubu ya da birimini göstermektedir.

01360 Nerenin Posta Kodu?

01360 Nerenin Posta Kodu? Adana, Seyhan, 2000 evler.

34100 posta kodu nereye ait?

İstanbul Posta Kodu: 34000.

Gaziantep telefon kodu nedir?

Gaziantep ‘in alan kodu 0 342’dir.

01040 Nerenin Kodu?

01040 Nerenin Posta Kodu? Adana, Seyhan, Akkapı

Zarflarda adres nereye yazılır?

1) Gönderici adı, soyadı, adresi mektup zarfının sol üst kısmına yazılmalı. 2) Alıcı adı, soyadı, adresi mektup zarfının sağ alt kısmına yazılmalı.

Posta kodu nereye yazılır?

Gönderi üzerine tam, doğru ve okunaklı adres ve posta kodu yazma örneği yukarıdaki gibidir. * Posta pulu zarfın sağ üst köşesinde, * Gönderici adresi ve posta kodu zarfın sol üst köşesinde, * Alıcının adresi ve posta kodu, zarfın sağ alt kısmına ve zarfın alt kenarında 2- 2,5 cm boşluk kalacak şekilde olmalıdır.

You might be interested:  Question: Adana Karpuzu Ne Zaman Çıkar 2017?

Posta kodu nedir nerelerde kullanılır?

Posta kodu, bir merkezden diğerine posta gönderisi gerçekleştirecek olan vatandaşlardan istenen rakamlar bütünüdür. Posta kodu, 100’den fazla ülkede kullanılmaktadır.

Türkiyenin posta kodu nedir?

Türkiye ‘nin posta kodu ise: 38000’dir. Posta kodunun yanı sıra aynı zamanda ülkelerin özel alan kodu da bulunmaktadır. Türkiye ‘nin alan kodu ise +90 olarak kullanılmaktadır.

01170 Nerenin Posta Kodu?

01170 Nerenin Posta Kodu? Adana, Seyhan, Emekevler.

34768 posta kodu nereye ait?

İstanbul, Ümraniye, İnkılap.

34710 posta kodu nereye ait?

İstanbul – Kadıköy – Caferağa ve tüm mahallelerine ait posta kodlarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. İlgili bilgiye daha kolay ulaşabilmek için ayrıca arama kutucuğunu da kullanabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector