Question: Adana Havaalanından Osmaniyeye Nasıl Gidilir?

Question: Adana Havaalanından Osmaniyeye Nasıl Gidilir?

Adana Havalimanından Adana otogara nasıl gidilir?

– Otogar / Adana Havalimanı Ulaşım Otogardan havaalanına taksi ve halk otobüsleri ile gidebilirsiniz. Otogardan havaalanına taksi ile ulaşımın ücreti 20₺ civarındadır. Adana otogarından havaalanına otobüsle gitmek için 125, 132, 160 veya 407 numaralı otobüslere binebilirsiniz.

Adana Havalimanından Ceyhana nasıl gidilir?

Adana Havaalanı Havaş Otobüsleri: Adana Havaliman’ından Havaş Otobüslerini kullanarak, Adana Havalimanı ‘ndan Havaş Otobüsleri ile Mersin’e, Tarsus’a, Ceyhan ve Osmaniye’ye rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Adana Havaş Otobüslerini Gelen Yolcu Salonunun hemen çıkışında görebilirsiniz.

Adana Havaalanından osmaniyeye kaç km?

Adana Havaalanı Osmaniye arası mesafe, Adana Havaalanı Osmaniye yol haritası, Adana Havaalanı Osmaniye kaç saat kaç km. Adana Havaalanı Osmaniye arası mesafe: 100 kilometre. Adana Havaalanı Osmaniye arası süre: 1 saat 16 dakika.

Adana’dan Osmaniye ye nasıl gidebilirim?

Adana ‘ dan Osmaniye ‘ ye Adana Otogarlarından otobüsle gitmek oldukça ekonomik bir ulaşım seçeneğidir. Eğer Adana ‘ya uçakla geldiyseniz ve otogarlardan otobüs ile Osmaniye ‘ ye gitmek isterseniz yaklaşık 20 dakikada Adana Şakirpaşa Havalimanı’ndan Adana merkez otogar ya da Adana Yüreğir otogarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Often asked: Adana Köpek Barınağı Nerede?

Adana Havaalanı hangi otobüs gider?

Adana Sakirpasa Airport (ADA) Adana Şakirpaşa Havalimanı otobüs hizmetleri; Adana Büyükşehir Belediyesi 135, 159, 250 ve 252 numaralı otobüsler ile sağlanmaktadır.

Adana havaalanı ile otogar arası kaç saat?

Adana Otogar Adana Havaalanı arası süre: 13 dakika.

Adana Havaş nereden kalkıyor?

Havaş otobüslerinin Adana Havalimanı yönüne ilk hareket noktası Mersin de Saya Park (Eski Kipa AVM) durağıdır. Bu duraktan kalkış yaptıktan 30 dakikda sonra Mersin Forum AVM’den hareket etmektedir.

Ceyhan Adana hava alanı arası kaç km?

Adana Havaalanı Adana Ceyhan arası mesafe, Adana Havaalanı Adana Ceyhan yol haritası, Adana Havaalanı Adana Ceyhan kaç saat kaç km. Adana Havaalanı Adana Ceyhan arası mesafe: 62 kilometre. Adana Havaalanı Adana Ceyhan arası süre: 52 dakika.

Adana Havalimanı Niğde arası kaç km?

Adana Havalimani Niğde Merkez arası mesafe, Adana Havalimani Niğde Merkez yol haritası, Adana Havalimani Niğde Merkez kaç saat kaç km. adana havalimani niğde merkez arası mesafe: 197 kilometre.

Osmaniye Adana arabayla kaç saat?

Osmaniye ile Adana arası kaç km yaklaşık olarak toplam 102 Kilometre mesafededir. Osmaniye ile Adana arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 1 saat 32 dk sürecektir. Yani şimdi yola çıkarsanız saat varış saatiniz 07:31 olacaktır.

Kadirli Adana Havalimanı arası kaç km?

Adana Havaalanı Osmaniye Kadirli arası mesafe, Adana Havaalanı Osmaniye Kadirli yol haritası, Adana Havaalanı Osmaniye Kadirli kaç saat kaç km. Adana Havaalanı Osmaniye Kadirli arası mesafe: 106 kilometre. Adana Havaalanı Osmaniye Kadirli arası süre: 1 saat 28 dakika.

K Maraş Adana havaalanı kaç km?

Kahramanmaraş Adana – havaalani arası mesafe, Kahramanmaraş Adana – havaalani yol haritası, Kahramanmaraş Adana – havaalani kaç saat kaç km. kahramanmaraş Adana – havaalani arası mesafe: 199 kilometre. kahramanmaraş Adana – havaalani arası süre: 2 saat 17 dakika.

You might be interested:  Readers ask: Adana Sarıçam Hangi Ilçeye Bağlı?

Adana Osmaniye otobüs bileti ne kadar?

Adana – Osmaniye Popüler Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
As Adana Seyahat 30,00 TL 1 Saat 35 Dakika
Özkaymak 30,00 TL 1 Saat 25 Dakika
Has Muş Turizm 30,00 TL 1 Saat 30 Dakika
Öz Has Bingöl 30,00 TL 1 Saat 25 Dakika

Adana Osmaniye tren bileti ne kadar?

Osmaniye Adana arası TCDD ye ait Fırat Ekspres treni ve 1 Bölgesel tren ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk yaklaşık 1 saat 30 dk sürmektedir. Fırat Ekspres tren Pulman vagon bilet ücreti Tam 11 TL dir.

Adana’dan Osmaniye ne kadar?

Adana – Osmaniye arası karayolu ile 87 km’dir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector