Question: Adana Havaalanından Iskenderun’a Nasıl Gidilir?

Question: Adana Havaalanından Iskenderun’a Nasıl Gidilir?

Adana Havaalanından Hataya nasıl gidilir?

Adana Havalimanı’ndan Hatay ‘a Toplu Taşıma İle Gidiş En kolay toplu taşıma seçeneklerine Adana Havalimanı’ndan Adana Otogar’a taksi veya dolmuşlarla ulaşım sağlayarak otogarda yer alan Has, Adana Seyahat veya diğer birçok otobüs firmasından birini tercih ederek otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Iskenderun Havaş nereden kalkıyor?

Havaş İskenderun Servis Hareket Yeri: PAC Meydanı Emin Otel Önüden Hareket Etmektedir.

Adana iskenderun nasıl gidilir?

Her yarım saatte bir bulunan otobüslerle Adana ‘ dan İskenderun’a ulaşmak için 3 saatlik bir otobüs yolculuğu yapmak gerekmektedir. Birçok farklı firmanın İskenderun’a otobüs seferleri bulunmaktadır. Otobüs fiyatları, 25 TL ile 30 TL arasında değişmektedir.

Iskenderundan Hatay Havaalanına nasıl gidilir?

İskenderun şehir merkezinden Hatay Havalimanı’na HAVAŞ otobüsleri ile çok kolay bir şekilde gidebilirsiniz. iskenderun şehir merkezine HAVAŞ otobüsleri PAC Meydanı Emin Otel yanından hareket etmektedir. Havalimanı uçuş saatlerine göre havaş servis düzenlemektedir. Aşağıda Havaş Hareket saatlerini görebilirsniz.

Hatay Adana arasi kac km’dir?

HATAY, ADANA arası 191 km ‘lik bu mesafeyi; 90 km ortalama hız ile yaklaşık olarak 2 saat 7 dakikada gidebilirsiniz. HATAY – ADANA arasındaki 191 kilometre olan bu uzaklığı, 100 kilometrede 6 litre yakıt tüketen bir araç ile yaklaşık olarak 11.46 litre yakıt harcayarak gidebilirsiniz.

You might be interested:  Often asked: Adana Belediye Otobüs Nerede?

Adana Hatay arası kaç saat sürüyor?

Adana ile Hatay arası kaç km yaklaşık olarak toplam 191 Kilometre mesafededir. Adana ile Hatay arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 2 saat 54 dk sürecektir. Yani şimdi yola çıkarsanız saat varış saatiniz 10:52 olacaktır.

Havaş otobüsleri nereden kalkıyor istanbul?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Antalya Havaş nereden kalkıyor?

Antalya Havaş Servis Güzergahı: Antalya Havalimanı, Serik Caddesi (Çevre Yolu), Gazi Bulvarı, Hal Kavşağı, Kepez Belediyesi, Sanayi Kavşağı, İstikbal Mağazası, Çallı, Dumlupınar Bulvarı, Antalya Otogarı, Akdeniz Üniversitesi, Atatürk Bulvarı, 5M Migros AVM.

Hatay otogardan şehir merkezine nasıl gidilir?

Otogardan 113 no’lu halk otobüsüne binerek son durak olan Maksim Kavşağı’nda inebilir ve buradan HAVAŞ servis otobüslerine binebilirsiniz. Otogardan hareket eden halk otobüsleri yaklaşık 20-25 dakikada şehir merkezine varmaktadır.

Adana iskenderun otobüs bileti ne kadar?

Adana – İskenderun Otobüs Bileti için Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

Firma Adı Bilet Fiyatları Ort. Sefer Süresi
Güney Akdeniz Seyahat 75 TL 2 Saat
Has Turizm 70 TL 2 Saat 25 Dakika
Hatay Nur Seyahat 60 TL 1 Saat 45 Dakika
Hatay Öztur Turizm 70 TL 2 Saat

Adana iskenderun tren bileti ne kadar?

İskenderun Mersin Tren Seferleri Mayıs 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 26 TL dir. Adana iskenderun tren seferleri ni sadece TCDD iskenderun Mrsn Bölgesel treni yapmaktadır.

Adana iskenderun arası ne kadar?

Adana – İskenderun arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Adana – İskenderun arası toplam 130 kilometre. İki şehir arasındaki otobüs yolculuğu 2 saat 5 dakika sürüyor.

You might be interested:  Readers ask: Adana Taksi Plakası Nasıl Alınır?

Antakya Havalimanı nasıl gidilir?

Antakya Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Hatay Havalimanı ‘na Karşılıklı olarak Havaş Otobüsleri Hizmet vermektedir. Ayrıca Havaalanından İskenderuna ve İskenderundan Havaalanına karşılıklı olarak ta Havaş Otobüs seferleri düzenlemektedir. Hatay Havaş otobüsleri ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Kırıkhan Hatay Havaalanı arası kaç km?

Kırıkhan, Hatay Hatay Havaalanı arası mesafe: 40 kilometre.

Islahiye Hatay Havaalanı kaç km?

İslahiye Hatay Havaalanı arası mesafe, İslahiye Hatay Havaalanı yol haritası, İslahiye Hatay Havaalanı kaç saat kaç km. İslahiye hatay havaalanı arası mesafe: 105 kilometre.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector