Question: Adana Emniyet Müdürü Kim?

Question: Adana Emniyet Müdürü Kim?

Yeni Adana Emniyet Müdürü kim oldu?

Adana Emniyet Müdürlüğü ‘nde terfi heyecanı yaşandı. Rütbesi yükseltilen isimlerden Özlem Şeker, 3’üncü sınıf emniyet müdürü oldu.

Özlem Şeker Kimdir?

Babası 1991 yılında İstanbul’da şehit olan 3. Sınıf Emniyet Müdürü Özlem Şeker, Adana’nın Çukurova İlçe Emniyet Müdürü oldu. Özlem Şeker (41) babası Nebi Şeker şehit olduktan sonra 1996’da polis akademisini kazandı. 2000 yılında ise komiser yardımcısı olarak Osmaniye’de göreve başladı.

Adana Emniyet Müdürlüğüne kim atandı?

Adana ‘nın Çukurova İlçe Emniyet Müdürlüğüne, şehit kızı 3. Sınıf Emniyet Müdürü Özlem Şeker atandı.

Adana Havalimanı Şube Müdürü kim?

Adana Havalimanı başmüdürlüğü görevine atanan Mehmet Tığıl, Vali Mahmut Demirtaş’ı ziyaret etti.

Adana Emniyet Müdürü nereden geldi?

Doğan İNCİ, aslen Gümüşhaneli olup, 6 Ocak 1967 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi.

Adana Emniyet Müdürü Zafer Aktaş kim?

İçişleri Bakanlığı’nın 27 Aralık 2018 tarihli kararnamesi ile Adana İl Emniyet Müdürü olarak atanan Zafer Aktaş Balıkesir nüfusuna kayıtlı olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

Özlem Şeker kaç yaşında?

Özlem Şeker: “1979 Adana doğumluyum. Polis çocuğu olduğumdan dolayı ilk ve ortaokulu İstanbul’ da, Lise eğitimimi Adana kız lisesinde tamamladım. Polis kızı olduğumdan ve ailemizde de benim için örnek profiller vardı. Bende dolayısıyla 1996’da Polis Akademisini seçtim ve 2000 yılında Polis Akademisinden mezun oldum.

You might be interested:  FAQ: Mersinde Adana Kebap Nerede Yenir?

Ilk Türk kadın polis kimdir?

İlk kadın polis Fatma Rabia Efeyurt olarak biliniyor. Kosova doğumlu Efeyurt, polis okulu sonrasında 1933 yılında atamayla İstanbul Eminönü’nde göreve başladıktan tam bir yıl sonra başarı belgesine layık görülüyor.

Nalan Özen Kimdir?

Adana Emniyet Müdürlüğü’nde 2011 yılından beri çalışmaya başlayan ve 3 yıldır Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü görevini yürüten 2 çocuk annesi Nalan Özen, polis akademisine 1991 yılında girdi. 1995 yılında komser olarak Emniyet Genel Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı’nda göreve başladı.

Muş Emniyet Müdürü Zafer Aktaş nereli?

İstanbul Emniyet Müdürü Sayın Zafer AKTAŞ aslen Balıkesirli olup 1964 yılında Çanakkale ilinde dünyaya gelmiştir. 1983 yılında Polis Koleji’nden, 1987 yılında ise Polis Akademisi’nden mezun olarak, Komiser Yardımcısı rütbesiyle Gaziantep ilinde göreve başlamıştır.

Yüreğir ilçe emniyet müdürü kim?

Adana’da görev yaptığı müdürlükleri başarılı ile yöneten 2. Sınıf Emniyet Müdürü Ahmet Yarlıgaç Yüreğir İlçe Emniyet Müdürü olarak atandı.

Seyhan ilçe emniyet müdürü kim?

Seyhan İlçe Emniyet Müdürü Sn. Ayhan İlkar ve Bağlar Polis Karakol Amiri Sn. Hulisi Farsak Mahalle Toplantısı – Yeşilyurt Mahallesi Muhtarlığı Resmi Web Sitesi.

Adana Bilişim Suçları nerede?

Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, polis merkezleri, Döşeme Mah., 60083. Sok., No:1G, Seyhan, Adana, Türkiye – Yandex Haritalar.

Polis teşkilatı nedir?

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Türk Polis Teşkilatı, ilk kez 10 Nisan 1845 tarihinde kurulan, günümüzde Türkiye’deki tüm il ve ilçelerde örgütlenmiş iç güvenlikten sorumlu devlet teşkilatıdır.

Selami Yıldız müdür?

28.08.2017 tarihinde Adana İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Sayın Selami YILDIZ, iyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector