Often asked: Adana Medline Hastanesi?

Often asked: Adana Medline Hastanesi?

Medline Adana Hastanesi sahibi kim?

Adana ‘nın sağlık turizminde önemli bir potansiyele sahip olduğunu vurgulayan Özel Medline Adana Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Kemal Attila, Adana ‘da markalaşmış hastanelerin sağlık turizminin lokomotifi olduğunu kendilerinin bu hastanelerden birisi olduğunu dile getirdi.

Medline Adana ne zaman açıldı?

Özel Medline Adana Hastanesi, akademik ağırlıklı seçkin hekim kadrosu ve tecrübesini yakın ilgiyle birleştiren profesyonel sağlık çalışanları ile hasta odaklı hizmet anlayışını hedefleyerek ilk hastasını Haziran 2009 tarihinde kabul etmiştir.

Nurkan Törer hangi hastanede?

Nurkan Törer – Detaylı Profil Medline Adana Hastanesi.

Adana Medline Hastanesine hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Özel Adana Medline Hastanesi yakınından geçiyor: 064, 190, 8A, 8B, İTİMAT 6.

Tamer Çolakoğlu nereli?

Tamer Çolakoğlu kimdir, biraz sizi tanıyabilir miyiz? 1970 Antakya doğumluyum. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezunum. Ardından 2004 yılında, yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel cerrahi Anabilim Dalın’da Genel Cerrahi uzmanlığına hak kazandım.

Medline açılımı nedir?

MEDLINE (Medical Literature Analysis and Retrieval System), 1950 yılına kadar uzanan gazete ve dergi makalelerine yapılmış atıflara ait bir bibliyografik veri tabanıdır.

Kemal Atilla kimdir?

21 Temmuz 1958 tarihinde Ankara`da doğdu. 1982 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi`nden mezun oldu. 1991 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Nükleer Tıp ABD’nde uzmanlık eğitimini tamamlayarak Nükleer Tıp Uzmanı oldu.

Medline Hastanesi hangi illerde var?

Medline ‘da 5 hastane Medline Sağlık Grubu çatısı altında toplanmış ve her biri ayrı şirket olan toplam 7 şirket var. Esas Holding bünyesinde Adana, Antalya, Aydın, Eskişehir ve Konya illerinde hizmet vermekte olan 5 hastane bulunuyor.

You might be interested:  Question: Adana Optimumda Hangi Mağazalar Var?

Adanada kaç tane devlet hastanesi var?

Adana Devlet Hastaneleri Listesi. Adana şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 9 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Adana ilinde toplam 69 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector