Often asked: Adana Icra Dairesi Nerede?

Often asked: Adana Icra Dairesi Nerede?

Adana icra dairesi nereye taşındı?

Adana Genel İcra Dairesi, Adana Gayrimenkul Satış İcra Dairesi, Adana Banka Alacakları İcra Dairesi ve Adana Abonelik Sözleşmeleri İcra Dairesi, Kazım Karabekir Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Yüreğir’de bulunan Yeni Adana Adalet Sarayı’nda 16.04.2021 tarihinden itibaren faaliyete başlarken diğer icra birimleri en

Adana 2 icra müdürlüğü nerede?

ADANA ADLİYESİ

Ek Hizmet Binası – 2
Telefon Numarası 03224314020
Faks Numarası
E-Posta
Adres Turhan Cemal Beriker Bulvarı Sakarya Mah. No:16/A Seyhan/ ADANA

Icra dairesine hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İcra Müdürlüğü yakınından geçiyor: 202-7, 297-7, 501, 502, 510, 515, 523.

Adana Cumhuriyet Başsavcısı kimdir?

Hakimler ve Savcılar Kurulunun (HSK) 2020 Ana Kararnamesi’yle Kırşehir Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden Adana Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Bilal Gümüş, Vali Süleyman Elban’ı makamında ziyaret etti.

Adana Adliyesi taşındı mı?

Geçtiğimiz hafta icra daireleri ve ticaret mahkemelerinin bulunduğu Ek-2 adliye binasındaki hizmet birimleri Yeni Adana Adliyesi ‘ne taşınmıştı. 7 Mayıs 2021 tarihi itibariyle de Ek-1 ve Ek-2 adliye binalarındaki tüm birimler yeni adliye binasında hizmet vermeye devam ediyor.

Yeni Adana Adliyesi ne zaman açılacak?

Adana adalet sarayı 5 nisan’da açılıyor i̇lk etapta cumhuriyet başsavcılığının tüm birimleri 5 nisan pazartesi gününden itibaren hizmet verecek – Adana Haberleri.

You might be interested:  Question: Adana Da Kebab Nerede Yenir?

Icra ceza mahkemeleri nerede?

İCRA MAHKEMELERİ – İCRA MÜDÜRLÜKLERİ Ankara Adalet Sarayı’nda 19 İcra Ceza Mahkemesi, 16 İcra Hukuk Mahkemesi ile 33 İcra Müdürlüğü bulunmakta ve Söğütözü Ek Hizmet Binası’nda hizmet vermektedir.

Icra mahkemeleri nelerdir?

İcra mahkemesi (eski adı, “ icra tetkik mercii”), icra -iflas dairelerini denetlemek ve icra -iflas hukukundan doğan bazı işlere bakmak üzere oluşturulmuş, özel görevli, tek hakimli, bir ilk derece mahkemesidir. İcra mahkemelerinde basit yargılama usulü uygulanır.

Ankara icra dairesine nasıl gidilir?

Ankara Adliyesi İcra Müdürlükleri, Yenimahalle, nerede, Otobüs, Metro veya Tren ile nasıl gidilir?

  1. Otobüs: 202-7, 297-7, 501, 502, 510, 515.
  2. Tren: BAŞKENTRAY.
  3. Metro: M1-M2-M3.

Mecidiyeköy Kartal Adliyesine nasıl gidilir?

Taksim ‘ den Taksim metrosuyla Mecidiyeköy -Şişli istasyonunda indikten sonra Mecidiyeköy Meydan çıkışından çıkınız. Buradan karşınızdaki otobüs durağından 251 numaralı otobüse binerek Anadolu Adalet Sarayı durağında indiğinizde İstanbul Anadolu Adliyesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Kartal Adliyesine hangi otobüsler gider?

Bu Otobüs hatları Kartal Adliyesi yakınından geçiyor: 130A, 17S, KM25, KM70.

Başsavcı Ömer Faruk Yurdagül kimdir?

Kars’ın Sarıkamış ilçesinde 1973 yılında doğdu. İlk ve orta öğreniminin ardından Sarıkamış Lisesi’ni tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1993 yılında mezun oldu. Nevşehir’in Ürgüp ilçesi Askerlik Şubesi’nde Personel Asteğmen olarak vatani görevini yaptı.

Adana Adliyesi Komisyon başkanı kimdir?

Adana Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Ali Çolak ile Adana Cumhuriyet Başsavcı Vekilleri Musa Ünel, Mustafa Tarsuslu ve Atilla Rahimi, “Hâkim ve Savcı Adaylarının Staj Verimliliğinin ve Etkinliğinin Artırılması Projesi” kapsamında, 25.

Cumhuriyet Savcısı nasıl olunur?

Savcı olmak isteyen kişinin 4 yıllık Hukuk Fakültelerinde lisans eğitimi almaları gerekmekte olup Hukuk Mesleklerine Giriş Sınavı’nda başarı elde etmelidir. Adalet Bakanlığı ile ÖSYM tarafından düzenlenen savcılık sınavında başarılı olmak da aranan diğer kriterlerden biridir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector