Often asked: Adana Araba Pazarı Nerede Kuruluyor?

Often asked: Adana Araba Pazarı Nerede Kuruluyor?

Adana Oto pazarı hangi gün kuruluyor?

Her çeşitten araç sergilenebilir. Adana Çukurova araba pazarının girişi ücretlidir. Pazar günleri kurulur.

Samsun araba pazarı hangi gün kuruluyor?

SATIŞLAR ARTIK CUMARTESİ GÜNÜ YAPILACAK Bazıları hafta sonları pazarımıza gelip dışarıda satış yapmaya çalışıyor. Bu nedenle pazar günleri açık olan otomobil pazarı artık cumartesi günleri açık olacak.

Kırıkkale oto pazarı ne zaman?

Kırıkkale ‘de 2. el araba piyasasının kalbinin attığı ikinci el oto pazarına her cumartesi yüzlerce kişi araba alım satımı için geliyor. Kırıkkale ‘de 2. el araba piyasasının kalbinin attığı ikinci el oto pazarına her cumartesi yüzlerce kişi araba alım satımı için geliyor.

Kayseri araba pazarı hangi gün kuruluyor?

İlçemizdeki ticareti canlandırmak için belediye olarak, her Cumartesi günü olmak üzere 2. el oto pazarı açtık. Bilindiği üzere Kayseri ‘de Pazar günleri oto pazarı kuruluyor. Bizde oto pazarı için Cumartesi gününü belirleyerek, çevre il ve ilçelerden satıcılarımızın buraya gelmelerini istedik.

Lüleburgaz oto pazarı hangi gün?

Araba pazarımız Pazar günleri saat 09:00 ile 18:00 arası vatandaşlarımıza hizmet vermekte. Biz böyle bir ihtiyacı giderdiğimiz için vatandaşlarımızın Lüleburgaz pazarına gitmelerine gerek kalmadı.

You might be interested:  Adana Spor Teknik Direktörü Kim?

Eskişehir oto pazarı ne zaman?

Pazar günleri 07.00-16.00 saatleri arasında hizmet veren Tepebaşı Belediyesi Açık Oto Pazarı, Muttalip mevkiinde Eskişehir Teknik Üniversitesi Kampüsü karşısında yer alıyor.

Samsun 2 el araba pazarı hangi gün?

Samsun ‘da cumartesi günleri faaliyet gösteren Samsun İkinci El Oto Pazarı nerede? Samsun ‘da ikinci el piyasasının kalbi Samsun 2.

Kırıkkale’de oto pazarı kuruluyor mu?

Oto pazarı yeniden kurulmaya başlandı Koronavirüsle mücadele kapsamında bir süre kurulmasına ara verilen Kırıkkale oto pazarı, İl Hıfzıssıhha Kurulu Meclisinin kararı ile yeniden kurulmaya başlandı. Pandemi dolayısıyla bir süredir kurulamayan Kırıkkale oto pazarı alınan karar doğrultusunda yeniden kurulmaya başladı.

Istanbul araba pazarı hangi günler açık?

Tam olarak 40 bin metrekare bir alanda kurulan ikinci el araç pazarı Salı ve Cuma günleri hariç her gün araç alım ve satımına açıktır.

Afyon oto pazarı nerede?

ÖZEL YAVUZOĞLU KOLEJİ HEMEN ARKASINDA YER ALIR. MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK ORTAOKULUNA YÜRÜME MESAFESİNDEDİR.

Bursa araba pazarı nerede kuruluyor 2019?

Bursa ‘ya yeni oto pazarı BUTTİM yeni yönetimi, 23 Nisan’dan itibaren merkeze her pazar günü ikinci el oto pazarı kurulacağını açıkladıBURSA – Bursa ‘da Küçüksanayi’nin ardından BUTTİM’de de ikinci el oto pazarı kurulacak. BURSA – Bursa ‘da Küçüksanayi’nin ardından BUTTİM’de de ikinci el oto pazarı kurulacak.

Kemalpaşa araba pazarı hangi gün 2021?

05 Haziran 2021 Cumartesi ve her Cumartesi günü tekrar hizmetinizdeyiz.

Izmit ikinci el araba pazarı nerede?

Çarşı yapı avm c blok no:4 izmit kocaeli/ merkez:1203 sok. Oto araba pazarı | son güncel 2. el araba fiyatları.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector