Often asked: Adana Aladağ Küp Şelalesi Nasıl Gidilir?

Often asked: Adana Aladağ Küp Şelalesi Nasıl Gidilir?

Küp Şelalesi’ne nasıl gidilir?

Küp Şelaleleri, Adana’nın Aladağ ilçesine bağlı Küp Köyünde bulunur. Bu şelale, Aladağ ilçe merkezine yaklaşık 37 km uzaklıkta bulunur. Buraya ulaşmak için şahsi aracınızla Kozan ilçesine varmadan sola dönüp burada Mansurlu yönüne devam edip tabelalar yardımıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mersin küp Şelalesi Nerede?

Küp şelaleleri Adana’nın Aladağ ilçesinde yer alıyor. Bu coğrafyada bulunan yaban hayatı ve doğa güzellikleri de bölgenin öne çıkan güzellikleri arasında yer alıyor.

Kapuzbaşı Şelalesi Nasıl Gidilir?

Havalimanından şelaleye herhangi bir toplu taşıma aracı yok. Özel transfer aracı, araç kiralama ya da taksiyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu ulaşım için Kayseri Otogarı’ndan Yahyalı’ya, Yahyalı’dan ise günde 2 seferi bulunan Kapuzbaşı minibüsleri ile şelaleye ulaşabilirsiniz.

Küp Şelalesi adana kaç km?

Adana Adana – Aladağ küp şelalesi arası mesafe: 128 kilometre.

Küp şelalesi kaç kilometre?

Adana’nın Aladağ ilçesinden 37 kilometre uzaktaki 10 şelaleden oluşan Küp Şelaleleri, çevresinde her mevsim farklı renklere bürünen ormanları ile su ve kuş seslerinin birbirine karıştığı huzur veren doğasıyla ziyaretçilerin ilgisini çekiyor.

Tarsus küp Şelalesi arası kaç km?

Tarsus Aladag Kup Selalesi arası mesafe: 173 kilometre.

Mersin küp şelalesi kaç km?

MERSİN Aladag Kup Selalesi arası mesafe: 205 kilometre. MERSİN Aladag Kup Selalesi arası süre: 3 saat 10 dakika.

You might be interested:  Quick Answer: Adana Kebap Nasıl Yapılır Oktay Usta?

Ceyhan küp şelalesi kaç km?

Ceyhan Adana Aladag Kup Selalesi arası mesafe: 109 kilometre. Ceyhan Adana Aladag Kup Selalesi arası süre: 2 saat 8 dakika.

Mersin Kapuzbaşı arası kaç kilometre?

Mersin Kapuzbaşı Şelalesi Yahyalı arası mesafe: 333 kilometre. Mersin Kapuzbaşı Şelalesi Yahyalı arası süre: 4 saat 4 dakika.

Kapuzbaşı Şelalesi nerede bulunur?

Kapuzbaşı Şelaleleri Kayseri Yahyalı İlçesi Küçükçakır Köyü’nün kuzeyinde bulunan Ensenin Tepesi’nde yer almaktadır. Yahyalı ilçesine 55-65 km uzaklıktadır. Ulaşım 2 ayrı yoldan sağlanmaktadır. Torosların Tepesindeki doğal güzelliklere sahip Kapuzbaşı Şelalelerine ulaşımı sağlayan yolun tamamı asfaltlanmıştır.

Kapuzbaşı şelalesi kaç km?

Kayseri Kayseri Kapuzbaşı Şelalesi arası mesafe, Kayseri Kayseri Kapuzbaşı Şelalesi yol haritası, Kayseri Kayseri Kapuzbaşı Şelalesi kaç saat kaç km. Kayseri Kayseri Kapuzbaşı Şelalesi arası mesafe: 147 kilometre. Kayseri Kayseri Kapuzbaşı Şelalesi arası süre: 2 saat 29 dakika.

Kapuzbaşı Şelalesi Ne zaman gidilir?

Kapuzbaşı Şelalesi’ne Ne Zaman Gidilir? Gidiş için en uygun zaman Mayıs sonu ve Haziran olabilir. Çünkü asıl sezon zamanı çok kalabalık oluyor.

Kozan küp şelalesi kaç km?

Kozan Aladag Kup Selalesi arası mesafe: 63 kilometre.

Kayseri küp şelalesi kaç km?

kayseri Aladag Kup Selalesi arası mesafe: 164 kilometre. kayseri Aladag Kup Selalesi arası süre: 3 saat 50 dakika.

Kadirli küp Şelalesi arası kaç km?

Kadirli Aladag Kup Selalesi arası mesafe, Kadirli Aladag Kup Selalesi yol haritası, Kadirli Aladag Kup Selalesi kaç saat kaç km. Kadirli Aladag Kup Selalesi arası mesafe: 91 kilometre.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector