Often asked: 1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında Ne Zaman Vizyonda?

Often asked: 1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında Ne Zaman Vizyonda?

1 Kezban 1 Mahmut konusu ne?

1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında Film Konusu Emrah, Mahmut, Kezban ve Emrah’ın sevgilisi Yaprak, Emrah’ın ailesinin Mersin’deki yazlığına doğru yola çıkarlar. Ancak bir gün kız arkadaşlarının kaçırıldığını farkeden Emrah ve Mahmut, topladıkları ipuçlarıyla kendilerini Adana’da bulur.

1 Kezban 1 Mahmut toplam kaç bölüm?

İlk bölümü 1 Mayıs 2013 tarihinde yayınlanan ve toplamda 20 bölümden oluşan internet dizisi, sonradan sinema filmine uyarlanarak 27 Mayıs 2016 tarihinde 1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında adıyla vizyona girmiştir.

1 Kezban 1 Mahmut dizisi nerede çekildi?

TÜRKİYE’nin ilk interaktif dizisi olarak hayran kitlesine ulaşan ve daha sonra sinema filmi çekilen, ‘ 1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında’nın özel gösterimi yapıldı.

1 Kezban 1 Mahmut oyuncuları Serkan kimdir?

Filmin oyuncu kadrosu çok geniş. Mahmut karakterini Ercan Zincir, Kezban karakterini Esin Yıldız, Emrah karakterini Cenk Hakan Köksal, Serkan karakterini Yunus Emre Tekin, Yaprak karakterini Necla Özay, Kürşat karakterini ise Hüseyin Bilikli canlandırıyor.

Ercan Zincir kimdir nerelidir?

1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında sinema filminde rol alan Ercan Zincir ‘in bir ablası birde erkek kardeşi vardır. Ayrıca Bönyamin, Bönyamin 2 ve 1 Kezban 1 Mahmut dizisindede rol almıştır. Baba tarafından aslen Antakya anne tarafından ise aslen Adana’lıdır.

Yunus Emre Tekin nereli?

Çılgın Serkan’ın gerçek ismi adı Yunus Emre Tekin ‘dir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konsevatuvarı mezunudur. Bir çok sosyal medya hesaplarında aslen Adana’lı olduğu yazılmaktadır ancak doğum yeri ve aslen nereli olduğu tam olarak netlik kazanmamıştır.

You might be interested:  Readers ask: Adana Havaalanından Yüreğir Otogarına Nasıl Gidilir?

Bir Kezban Bir Mahmut ne zaman başlayacak?

Bir süredir konuşulan ve fragmanı internet ortamına düşen “ 1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında” filmi 27 Mayıs tarihi itibarıyla sinemaseverler ile buluşacak. 2013 yılında başlayan internet dizisi, 2 sezonda toplam 20 bölüm yayınlandı ve milyonlarca kişi tarafından izlendi.

Bir Kezban Bir Mahmut Kürşat abi kim?

1 Kezban 1 Mahmut Dizisi’nde tanıdığımız Kezban ‘ın abisi olan Kürşat Abi’nin gerçek adı Hüseyin Bilikli’dir.

Esin Yıldız nereli?

Dinle Sevgili ve 1 Kezban 1 Mahmut dizilerinde rol almış ayrıca 1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında isimli sinema filminde rol almıştır. 1990 yılında dünyaya gelen oyuncu İstanbul doğumludur.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector