Often asked: 01 Adana Ne Zaman Oynuyor?

Often asked: 01 Adana Ne Zaman Oynuyor?

Sıfır bir nereden izlenir?

Sıfır Bir dizisi yeni sezon ilk bölümü ile Blu TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Adana’da getto yaşamının hüküm sürdüğü mahallelerinde çekilen Sıfır Biri dizisi, 3. sezon itibariyle Blu TV ekranlarında yer alacak.

Sıfır Bir Bir Zamanlar Adana hangi kanalda?

İzleyicilerini birbirinden farklı yapımlarla buluşturan ve en son “7YÜZ” projesi ile de adından söz ettiren BluTV’den büyük bir haber daha; Youtube’da fenomen olan Adana dizisi ” Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana ‘da”nın 3. Sezonu sadece BluTV’de yayınlanacak!

Sıfır Bir Bir Zamanlar Adana ne zaman başladı?

Sıfır Bir (S1 F1R B1R olarak stilize edilir), BluTV’de yayınlanan, Kadri Beran Taşkın’ın yönettiği, Adana ‘da çekilmiş polisiye ve suç türündeki internet dizisi. İlk bölümü 1 Haziran 2016’da çıkan dizinin final bölümü 12 Haziran 2019’da yayınlanmıştır.

01 Adana filmi hangi kanalda?

Yayınlandığı ilk platform olan Youtube’da izlenme rekorları kıran S1F1R B1R – B1R ZAMANLAR ADANA ‘DA, final sezonu ve tüm bölümleriyle şimdi sadece BluTV’de! Türkiye’nin gelmiş geçmiş en gerçek dizisi olarak dikkat çeken S1F1R B1R – B1R ZAMANLAR ADANA ‘DA, Adana ‘nın getto mahallelerinin hikayesini anlatıyor.

You might be interested:  Readers ask: Adana Yemeği Şırdan Nasıl Yapılır?

BluTV bedava nasıl izlenir?

Aşağıdaki adımları takip ederek BluTV ücretsiz erişim kampanyasına katılabilirsiniz. Adım 1: BluTV anasayfasına girin ve üst kısımdaki “Ücretsiz İzle” butonuna tıklayın. Kayıt sayfasına buradan da ulaşabilirsiniz. Adım 2: Açılan sayfadaki ilgili kısımlara Ad-Soyad, e-posta adresi ve parola girin.

Sokagın çoçukları nereden izlenir?

Sokağın Çocukları dizi konusu “Adalet nedir?”, “Bir genç sokakta nasıl ayakta kalır?” gibi sorulara iyi ve kötü değil, gri karakterler üzerinden mercek tutan Sokağın Çocukları internet platformu BLU TV üzerinden yayınlanıyor.

Sıfır bir dizi nasıl izlenir?

Sıfır Bir ‘ Bir zamanlar Adana’da’ dizisini nasıl izleyebilirim? – Bilgisayarınız ile www.blutv.com.tr web sitesinden, ios/android uygulamalı cep telefonunuzdan BluTV uygulamasıyla ve smart tv destekli televizyonunuzdan blutv uygulamasını kurarak izleyebilirsiniz.

Sıfır 1 Adana bitti mi?

BluTV’de yayınlanan Sıfır Bir dizisi 6. sezon 6. bölümüyle bugün final yaptı. Sıfır Bir muhteşem geçen 5. sezon finalinde Cio (Cihangir Ceyhan) ve Özgür’ün ölümüyle sarsılmıştı! Sıfır Bir’e damga vuran 5. sezonun ardından şimdi 6. sezon 6. bölümü 12 Haziran 2019 Çarşamba akşamı saat 19.00’da BluTv’de yayınlandı.

01 Bir zamanlar Adana kaç sezon?

Sezonuyla BluTV’de Devam Edecek. Şu sıralar 5. sezonu ile izleyicilerin karşısına çıkan internet dizisi Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana ‘da dizisinin 6. sezonu da sadece BluTV’de yayınlanacak.

Cihangir Ceylan ne mezunu?

Cihangir Ceyhan Nereli Cihangir Ceyhan Aslen Adana’lıdır. Daha önceki dönemlerde Açıköğretim Üniversitesi İşletme bölümünde eğitimlerini sürdüren ve iki buçuk sene boyunca İstanbul’da kamera önü oyunculuk eğitimi almış olan Ceylan, daha sonra Adana’ya dönmesiyle kariyerini Adana’da sürdürmüştür.

Özgür ve CIO kardeş mi?

Savaş, Cio ve Özgür ‘ün bir anlamda abisidir.

You might be interested:  FAQ: Adana Havaalanına Nasıl Gidilir?

Sıfır bir sinema filmi ne zaman Blu TV?

‘ Sıfır Bir Adana’ adıyla Youtube’da 2 sezonu yayınlanan ve Youtube dizisi olarak başlayan dizi, dijital platform olan Blutv ‘ye transfer olmuştu. Hem Blutv ‘nin hem de kendi seyirci sayısını arttıran Adana macerası bu kez Sofor Bir filmi ile 10 Ocak’ta vizyonda seyircisine kavuşacak.

Blu tv 1 ay ücretsiz mi?

BluTV ‘yi 7 gün boyunca ücretsiz deneyebilir ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Deneme sürecinde hiçbir şekilde ödeme alınmayacaktır. Hesabım sayfasında belirtilen otomatik yenilenme tarihinde tutar çekilerek hizmetiniz 1 ay uzatılır.

Sıfır bir 6 sezon 2 bölüm ne zaman yayınlanacak?

Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da dizisi 6. sezon 2. bölümüyle 15 Mayıs’ta Blu TV’de izleyici karşısına çıkacak.

Sıfır bir final ne zaman?

6. Sezonunun son sezonu olacağı ifade edilmesi sonrasında 12 Haziran 2019 tarihinde yayınlanacak olan 43. Bölüm ile dizinin sonlanacağı belirtildi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector