FAQ: Tarsus’tan Adana Havaalanına Nasıl Gidilir?

FAQ: Tarsus’tan Adana Havaalanına Nasıl Gidilir?

Adana Havaalanından Tarsusa nasıl gidilir?

Adana Havalimanı Tarsus arası Otobüs; Adana Havaalanından Tarsusa iki şahir arasında karşılıklı hzimet veren yolcu otobüsleri kullanarak da gidebilirsiniz. Adana şakirpaşa Havalimanı ile Adana Şehirler Otobüs Terminali çok yakındır. Havaalanı Otogar arası yaklşık 5 km’dir.Ticari Taksiler ile Kolayca gidebilirsiniz.

Adana Havaş nereden kalkıyor?

Havaş otobüslerinin Adana Havalimanı yönüne ilk hareket noktası Mersin de Saya Park (Eski Kipa AVM) durağıdır. Bu duraktan kalkış yaptıktan 30 dakikda sonra Mersin Forum AVM’den hareket etmektedir.

Adana havaalanı otogar arası nasıl gidilir?

Adana otogarından havaalanına otobüsle gitmek için 125, 132, 160 veya 407 numaralı otobüslere binebilirsiniz. Otobüsle havaalanına ulaşım süresi trafiğin yoğunluğuna bağlı olarak yaklaşık 25 dakika sürmektedir.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Tarsus arası kaç km?

Tarsus Adana havalimanı arası mesafe: 40 kilometre. Tarsus Adana havalimanı arası süre: 40 dakika. Aşağıdaki bölümlerden Tarsus Adana havalimanı arası yol haritasına ulaşabilir, Tarsus noktasından Adana havalimanı ulaşım noktasına nasıl gidilir detaylı yol tarifi ve zaman bilgisine erişebilirsiniz.

Havaş ücreti ne kadar?

Sabiha Gökçen Havalimanı Kadıköy ve Havalimanı Taksim arasında hizmet veren HAVABUS otobüsleri ile kişi başı 18 ve 24 TL ücret karşılığında seyahet edebilirsiniz.

You might be interested:  Adana Valisi Hangi Partiden?

Adana Havalimanından mersin nasıl gidilir?

Adana Havalimanı Mersin arası Otobüs; Adana Havaalanından Mersine iki şahir arasında karşılıklı hzimet veren yolcu otobüsleri kullanarak da gidebilirsiniz. Adana şakirpaşa Havalimanı ile Adana Şehirler Otobüs Terminali çok yakındır. Havaalanı Otogar arası yaklşık 5 km’dir.Ticari Taksiler ile kolayca gidebilirsiniz.

Ceyhan’dan Adana Hava alanına nasıl giderim?

HAVAŞ Otobüsü Havaş kullanarak Adana ‘nın Ceyhan ilçesi yönünden havalimanına gidebilirsiniz. Araçlar Eski Adliye Binası önünden kalkıyor. 06.15, 12.45 ve 17.45 olmak üzere haftanın her günü farklı saatlerde Havaş otobüsleri mevcut.

Tarsus Havaş nereden kalkıyor?

Tarsus Havaş nereden kalkıyor? Tarsus Havaş Otobüsleri, Klopatra kapısının yan tarafındaki duraktan kalkmaktadır.

Mersin Havaş nereden kalkıyor?

Mersin Havaş Otobüsleri, Mersin şehir merkezinde Saya Park AVM (Eski Kipa AVM) ve Mersin Forum önünden kalkmaktadır.

Adana Şakirpaşa Havalimanı hangi otobüs gider?

Adana Sakirpasa Airport (ADA) Adana Şakirpaşa Havalimanı otobüs hizmetleri; Adana Büyükşehir Belediyesi 135, 159, 250 ve 252 numaralı otobüsler ile sağlanmaktadır.

Adana havaalanı ile otogar arası kaç km?

Adana Otogar Adana Havaalanı arası mesafe: 5 kilometre. Adana Otogar Adana Havaalanı arası süre: 13 dakika.

Ceyhan Adana hava alanı arası kaç km?

Adana Havaalanı Adana Ceyhan arası mesafe, Adana Havaalanı Adana Ceyhan yol haritası, Adana Havaalanı Adana Ceyhan kaç saat kaç km. Adana Havaalanı Adana Ceyhan arası mesafe: 62 kilometre. Adana Havaalanı Adana Ceyhan arası süre: 52 dakika.

Adana Tarsus arası trenle kaç saat?

adana tren gari Tarsus arası süre: 45 dakika.

Şakirpaşa Tarsus arası kaç km?

Tarsus Adana Sakirpasa Havaalani arası mesafe, Tarsus Adana Sakirpasa Havaalani yol haritası, Tarsus Adana Sakirpasa Havaalani kaç saat kaç km. Tarsus Adana sakirpasa havaalani arası mesafe: 40 kilometre. Tarsus Adana sakirpasa havaalani arası süre: 41 dakika.

You might be interested:  Divan Otel Adana Nerede?

Tarsus Adana Ceyhan kaç kilometre?

Ceyhan Tarsus arası mesafe, Ceyhan Tarsus yol haritası, Ceyhan Tarsus kaç saat kaç km. Ceyhan Tarsus arası mesafe: 99 kilometre.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector