FAQ: Passolig Nasıl Alınır Adana?

FAQ: Passolig Nasıl Alınır Adana?

Passolig karttaki Paramı nasıl alırım?

Nakit avansınızı yurt içi ve yurt dışındaki tüm ATM’lerden, 0 850 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi’nden ya da Passolig İnternet Şubesi’nden anında çekebilirsiniz.

Passolig almak için ne gerekli?

Passolig Kartını nasıl alacaksın?

  1. WEB’den veya CEP’ten.
  2. 2. www. passolig.com.tr’ye girin.
  3. Hemen Başvur’u tıklayın!
  4. Başvuru formunu doldurun.
  5. Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu yazın.
  6. Kartınızı seçin.
  7. 7. Fotoğrafınızı yükleyin.
  8. 8. Ödemenizi gerçekleştirin.

Samsun Spor passolig ne kadar?

Kombine bilet yüklemesi yaptırabilmek için Passolig kartının kullanım süresinin 31 Mayıs 2020 tarihine kadar uzatılmış olması gerekmektedir. Samsunspor logolu Passolig kartının yenileme ücreti 27,50 TL’dir.

Passolig ödeme nasıl yapılır?

Kartsız işlemler menüsünden Aktif Bank İşlemleri butonuna basın. Ödeme yapmak istediğiniz Passolig Kartınızın numarasını yazın. Sırası ile T.C Kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu girin ve para yatırma haznesine yükleme tutarı kadar para yerleştirin. Onay ekranından tüm bilgileri onaylayıp, işleminizi onaylayın.

Passolig para yatırma hangi banka?

Passolig Kartınıza para yüklemek çok kolay! Türkiye çapındaki binlerce N Kolay İşyeri’nden, Vakıfbank ATM’lerinden, tüm PTT şubeleri ile PTTmatik’lerden, Passolig Kartınıza kolayca nakit para yükleyebilirsiniz.

Passolig başvuru ücreti ne kadar?

Passolig fiyatları her takım için değişken ücretlere sahiptir. Beşiktaş, Galatasaray, TFF logolu Passolig Kart ve logosuz Passolig Kart için 48,50 TL, Fenerbahçe için 48 TL, Trabzonspor için 40,50TL, Ankaragücü için 36 TL, Bursaspor 35 TL, geri kalan kartlar için 27,5 TL’dir.

You might be interested:  Adana Şehir Hastanesi Ne Zaman Bitecek?

Passolig olmadan bilet alınır mı?

Passolig Kartım olmadan maça nasıl girerim? Kartınız henüz kurye tarafından teslim edilmemiş ise, Passo Mobil uygulamasının “cep telefonu ile maça giriş” özelliğini kullanarak ya da stadyum gişelerinden “Tek Girişlik Pass Card” alarak stadyuma giriş sağlayabilirsiniz.

Kombine bilet nasıl alınır?

Kombineler, www.passo.com.tr sitesinden, Passo Mobil uygulamasından ve satın almak istediğiniz kombine kart sahibi takımların stadyum gişelerinden satılacaktır.

Passolig zorunlu mu?

14 Nisan 2014’te yürürlüğe giren 6222 sayılı “Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun” uyarınca Passolig Kart sahibi olmadan stadyumlara giriş yapılamamaktadır.

Göztepe passolig kaç TL?

Maç bilet fiyatı 41-50 TL: 4 TL, Maç bilet fiyatı 51 TL ve üzeri: 5 TL hizmet bedeli alınır. Hizmet Bedeli maç günü stat gişelerinden alınan biletlerden alınmaz.

Hangi takımın kaç Passoligi var?

Taraftar Kart Ligi

TAKIMLAR Passolig Kart Sayısı
1) Galatasaray 1.092.110
2) Fenerbahçe 1.019.100
3) Beşiktaş 813.967
4) Trabzonspor 312.357

35 

Taraftar kartı nasıl alınır?

fenerbahce.org web sayfasında kayıt adımlarını tamamlayarak ister 3 operatörden 6662 kısa numarasına TARAFTARKART, FENERBAHCE ya da FBSK yazıp SMS göndererek kolayca Dijital Taraftar Kart alabilirsiniz.

Passolig kredi kartı olarak kullanılıyor mu?

Türkiye’deki tüm stadyumlara girişi mümkün kılan Passolig Kredi Kartı, ayrıca yurt içi ve yurt dışı her yerde nakit para yerine de geçer. Kredi kartınız ile dilerseniz alışveriş yapar, dilerseniz nakit para çekebilirsiniz.

Passolig kredi kartı hangi Atmlerde geçerli?

Passolig Banka Kartı ile yurt içi ve yurt dışı tüm ATM ‘lerden para çekebilirsiniz.

Passolig kredi karti midir?

Taraftarı olduğunuz takım maçları veya diğer takımların maçlarını izleyebilmek için kolayca bilet almanızı sağlayan Passolig Kredi Kartı aynı zamanda da diğer bankaların kredi kartları gibi alışveriş, taksit, nakit avans gibi imkânları da sağlayan bir kredi kartı türüdür.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector