FAQ: Adana Yüreğir Devlet Hastanesi Nerede?

FAQ: Adana Yüreğir Devlet Hastanesi Nerede?

Adana Yüreğir Devlet hastanesine hangi otobüs gider?

Hangi Otobüs hatları Yüreğir Devlet Hastanesi yakınından geçiyor? Bu Otobüs hatları Yüreğir Devlet Hastanesi yakınından geçiyor: 114, 115, 140, 144.

Yüreğir Devlet Hastanesi hangi semtte?

Semt /Mahalle olarak Seyhan Mh. ve Yüreğir ilçesine bağlıdır. Adana Devlet Hastanesi haritası Adana ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Adana Devlet Hastanesi posta kodu 01270.

Adana Yüreğir Devlet Hastanesi ne zaman açıldı?

Adana Seyhan Hacı Ömer Sabancı Caddesi üzerinde Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi olarak kurulan ve kullanılan hastane binası üniversitenin yeni binasına yerleştikten daha sonra boş kalan binanın yenileme işlemi sonrasında tamamlanmıştır. 30 Ekim 1990 tarihinde Sağlık Bakanlığı tarafından onay alan hastane Adana

Yüreğir Devlet Hastanesi Başhekimi kim?

Haşim Onur Uluöz, Adana Yüreğir Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atandı.

Adana şehir hastanesine hangi dolmuş gider?

110, 112, 113, 116, 121, 122, 123, 125, 130, 131, 132, 133, 135, 140, 144, 151, 153, 154, 155, 156, 160, 161, 162 hatları ile hastanemize ulaşabilirsiniz. Otobüs ulaşım saatleri ve güzergahlarını incelemek için tıklayın.

Seyhan devlet hastanesine hangi otobüs gider?

Hastanemize Özel Halk Otobüsleri 3/A 2/B ile Belediye otobüsleri 144- 155- 166 ile Dolmuslarda ise Topel 1-2-5 numarali dolmuslar ile hastanemize ulasim sağlanmaktadir.

You might be interested:  Question: Adana Belediye Evleri Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Çukurova Devlet Hastanesinde hangi bölümler var?

İç hastalıkları uzmanı, Kardiyolog, Ürolog, Kalp ve damar cerrahı, Fizik tedavi uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Aile hekimi, Genetik uzmanı, Genel cerrah, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Acil tıp doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı,

Dr Ali Güzelsoy hangi hastanede?

Adana Devlet Hastanesi Cildiye Uzmanı Dr. Ali Güzelsoy, gazetecilerde görülebilecek cilt hastalıkları ve korunma yöntemlerini anlattı. Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) ile Kamu Hastaneleri Birliği tarafından, sağlıkta gerçekleşen işbirliği çerçevesinde ilk toplantı yapıldı.

Adana Şehir Hastanesi Cildiye hangi blokta?

Dermatoloji ( Cildiye ) Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2021 Kliniğimiz B blok 6.kat, Polikliniklerimiz ise A blok A (Alt Zemin) katında bulunmaktadır. Kliniğimizde kriyoterapi, PUVA, koter işlemleri yapılmaktadır.

Adana Şehir Hastanesi Göz Polikliniği hangi blokta?

Kornea nakli gereken veya kliniğimize refere edilen hastaların başvurularını, Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanemiz B blok Zemin katında göz kliniği içinde bulunan Göz Bankası ve Kornea birimine yapmaları gerekmektedir.

Aşkım Tüfekçi Başhekimi kimdir?

Aşkım Tüfekçi Hastanesi) Başhekimi Uzman Dr. Halil Nacar, Artı Haber Gazetesi tarafından Onur Ödülüne layık görüldü. Yıllardır Adana’ya önemli katkılarda bulunan Uzman Dr. Halil Nacar’a ödülünü Artı Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi K.

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Başhekimi kim?

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Halil Nacar, Dr. Ahmet Özer’in yerine Adana İl Sağlık Müdürü olarak atandı. Uzun süredir çeşitli hastanelerde yöneticilik ve başhekimlik görevlerinde bulunan Nacar, başarılı çalışmalarla dikkatleri üzerine çekmişti.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector