FAQ: Adana Tren Garından Havaalanına Nasıl Gidilir?

FAQ: Adana Tren Garından Havaalanına Nasıl Gidilir?

Adana Tren Garı havaalanı arası kaç km?

Adana Tren Garı Adana – havaalani arası mesafe: 5 kilometre. Adana Tren Garı Adana – havaalani arası süre: 10 dakika.

Adana Şakirpaşa Havalimanı hangi otobüs gider?

Adana Sakirpasa Airport (ADA) Adana Şakirpaşa Havalimanı otobüs hizmetleri; Adana Büyükşehir Belediyesi 135, 159, 250 ve 252 numaralı otobüsler ile sağlanmaktadır.

Adana Havaalanına nasıl gidilir?

Otogardan havaalanına taksi ve halk otobüsleri ile gidebilirsiniz. Otogardan havaalanına taksi ile ulaşımın ücreti 20₺ civarındadır. Adana otogarından havaalanına otobüsle gitmek için 125, 132, 160 veya 407 numaralı otobüslere binebilirsiniz.

Adana Havaalanı Adana otobüs terminali arası kaç km?

Adana Otogar Adana Havaalanı arası mesafe: 5 kilometre. Adana Otogar Adana Havaalanı arası süre: 13 dakika. Aşağıdaki bölümlerden Adana Otogar Adana Havaalanı arası yol haritasına ulaşabilir, Adana Otogar noktasından Adana Havaalanı ulaşım noktasına nasıl gidilir detaylı yol tarifi ve zaman bilgisine erişebilirsiniz.

Istanbul havalimanı Halkalı tren istasyonu arası kaç km?

3. havalimanı İstanbul Halkalı Tren İstasyonu arası mesafe: 39 kilometre.

Adana Havaş nereden kalkıyor?

Havaş otobüslerinin Adana Havalimanı yönüne ilk hareket noktası Mersin de Saya Park (Eski Kipa AVM) durağıdır. Bu duraktan kalkış yaptıktan 30 dakikda sonra Mersin Forum AVM’den hareket etmektedir.

You might be interested:  Often asked: Adana Osmaniye Nerede?

Adana Havalimanından Ceyhana nasıl gidilir?

Adana Havaalanı Havaş Otobüsleri: Adana Havaliman’ından Havaş Otobüslerini kullanarak, Adana Havalimanı ‘ndan Havaş Otobüsleri ile Mersin’e, Tarsus’a, Ceyhan ve Osmaniye’ye rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Adana Havaş Otobüslerini Gelen Yolcu Salonunun hemen çıkışında görebilirsiniz.

Adana Hava Limanı hangi ilçede?

Adana Havalimanı 36.983578 enlem ve 35.296116 boylamda yer almaktadır. Seyhan ilçesine bağlıdır.

Kahramanmaraş Adana Havaalanı arası kaç km?

kahramanmaraş Adana – havaalani arası mesafe: 199 kilometre.

Ceyhan Adana hava alanı arası kaç km?

Adana Havaalanı Adana Ceyhan arası mesafe, Adana Havaalanı Adana Ceyhan yol haritası, Adana Havaalanı Adana Ceyhan kaç saat kaç km. Adana Havaalanı Adana Ceyhan arası mesafe: 62 kilometre. Adana Havaalanı Adana Ceyhan arası süre: 52 dakika.

Adana Havalimanı Niğde arası kaç km?

Adana Havalimani Niğde Merkez arası mesafe, Adana Havalimani Niğde Merkez yol haritası, Adana Havalimani Niğde Merkez kaç saat kaç km. adana havalimani niğde merkez arası mesafe: 197 kilometre.

Şakirpaşa Havaalanı ile Otogar arası kaç km?

Adana Otogar Şakirpaşa Havaalanı arası mesafe, Adana Otogar Şakirpaşa Havaalanı yol haritası, Adana Otogar Şakirpaşa Havaalanı kaç saat kaç km. Adana Otogar Şakirpaşa Havaalanı arası mesafe: 6 kilometre.

Adana Havaalanından osmaniyeye nasıl gidilir?

HAVAŞ Otobüsü Adana Havalimanı; komşu iller olan Mersin ve Osmaniye ‘nin de hava ulaşımı yükünü sırtlanmış durumda. Bu nedenle Adana Şakirpaşa Havalimanı ‘ndan hareket eden HAVAŞ otobüsleri iki temel güzergaha sahip. Osmaniye yönüne giden Havaş ile yolculuk yaklaşık 105 dakika sürüyor ve bilet fiyatı KDV dahil 28 TL.

Yüreğir Otogarı Havaalanı arası kaç km?

Adana Havaalanı Adana Yüreğir Otogar arası mesafe, Adana Havaalanı Adana Yüreğir Otogar yol haritası, Adana Havaalanı Adana Yüreğir Otogar kaç saat kaç km. Adana Havaalanı Adana Yüreğir Otogar arası mesafe: 6 kilometre. Adana Havaalanı Adana Yüreğir Otogar arası süre: 12 dakika.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector