FAQ: Adana Ticaret Odası Başkanı Kim?

FAQ: Adana Ticaret Odası Başkanı Kim?

Adana Ticaret Odası Başkanı kim oldu?

ATO Başkanı Atila Menevşe, meclis üyelerinin görüş ve önerilerini beyan ettikleri toplantıda, ekonomik gelişmeler ve oda faaliyetleri hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Adana Sanayi Odası Başkanı kim?

ZEKİ KIVANÇ
Yönetim Kurulu Başkanı
KIVANÇ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Adres: MERSİN YOLU ÜZERİ 13.KM. SEYHAN/ ADANA
Telefon: 0(322) 441 09 15

Atilla Menevse kimdir?

27 Şubat 1945 tarihinde Ankara’da doğan Sn. Atila Menevşe, Ankara Ticaret Lisesi’nin ardından Ankara İktisadi ve Ticari Bilimler Akademisi Maliye Bölümü’nden mezun oldu, askerlik hizmetini ise yedek subay olarak Erzurum’da tamamladı. İş hayatına 1969 yılında Merkez Bankası’nda uzman olarak başlayan Sn.

Zeki Kıvanç kimdir?

Zeki KIVANÇ – Üye 1963 doğumlu, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur. Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı 5 Temmuz 2013 tarihinden itibaren sürdürmektedir. Yönetim Kurulu Üyeliği, AGİAD, MÜSİAD, ASKON ve Türk Amerikan İşadamları Derneği gibi sivil toplum örgütlerinde üyelikleri bulunmaktadır.

Ticaret Odası yıllık aidat ne kadar?

Madde 24; ……… kayıt ücretleri ile yıllık aidat, aylık asgari ücretin brüt tutarının (2020 yılı için 2.943,00TL) yüzde onundan az (taban 294,30.TL), yarısından fazla (tavan 1.471,50.TL) olamaz.

2021 Ticaret Odası aidatı ne kadar?

Şirketler için tahakkuk eden Ticari Bilanço Karı’nın binde 5’i kadardır. Şahıslar için Ticari Kazanç Matrahı’nın binde 5’i kadardır. Munzam Aidatın Tavanı 2021 yılı için 35.775,00 TL’dir.

You might be interested:  FAQ: Adana Cuma Namazı Ne Zaman?

Adana Sanayi Odası kaç yılında kuruldu?

Adana Sanayi Odası ‘nın kuruluş çalışmaları, ülkemizin planlı kalkınma sürecine girdiği tarihlerde gündeme geldi. 5 Temmuz 1966 tarihinde 150 kuruşluk damga pulu eklenen ve Adana Birinci Noteri tarafından hazırlanan “vekalet ve selahiyetname” ile Adana Sanayi Odası kuruluşunda ilk resmi adım atıldı.

Adana’nın sanayi faaliyetleri nelerdir?

Çeşitli dokuma ve giyim eşyası, kort bezi, pamuk ipliği, bitkisel yağ, sabun, un, deri, tütün, kereste, çimento, makarna, konserve, kimyevi maddeler, kauçuk, tarım alet ve makine, inşaat makineleri, taşıma araçları, yedek parça, klima cihazları, polimer ve suni elyafın ana maddesi olan “DMT”, gıda ve mensucat maddeleri

Adanada hangi fabrikalar var?

Fabrikalar

  • CEBEL CAM VE KAPI PEN.SİS.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
  • EVRAN TRANSPORT NAK.TAAH.VE TİC.LTD.ŞTİ.
  • ÖZLÜ KARDEŞLER PET.ÜRN.VE PAZ.
  • ÇİMSA ÇİMENTO SAN.VE TİC.A.Ş.
  • OYAK BETON SAN.VE TİC.
  • HRT ULUSLARARASI İTHALAT İHRACAT İNŞAAT TARIM HAYVANCILIK GIDA SAN.
  • STP PETROL İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Kıvanç Tekstil Sahibi Kim?

Hacı Mustafa Kıvanç kimdir Haberi Sinpaş Holding taziye ilanı yayınlattı. Haber Hürriyet’te şu şekilde yer aldı; Adana Sanayi Odası (ADASO) Başkanı Zeki Kıvanç ‘ın babası ve Kıvanç Tekstil A.Ş.’nin kurucusu 81 yaşındaki Hacı Mustafa Kıvanç, hayatını kaybetti.

Kıvanç Tekstil nereli?

1950’li yılların başında Hacı Mustafa Kıvanç tarafından kurulan dokuma kumaş üreticisi Kıvanç Tekstil, yarım asrı aşkın tecrübesi ile Adana’da faaliyet göstermektedir.

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı kim?

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, IX.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector