FAQ: Adana Seyhan Ilçe Emniyet Müdürü Kim?

FAQ: Adana Seyhan Ilçe Emniyet Müdürü Kim?

Seyhan ilçe emniyet müdürü kim?

Seyhan İlçe Emniyet Müdürü Sn. Ayhan İlkar ve Bağlar Polis Karakol Amiri Sn. Hulisi Farsak Mahalle Toplantısı – Yeşilyurt Mahallesi Muhtarlığı Resmi Web Sitesi.

Imamoğlu ilçe emniyet müdürü kimdir?

Emniyet Hizmet Standartı

SIRA NO HİZMETİN ADI
İlk Müracaat Yeri İmamoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü
İsim Şakir ATMACA
Unvan İlçe Emniyet Müdürü V
Adres M.F.Ç.Bulvarı No:109 – İmamoğlu

30

Sarıçam ilçe emniyet müdürü kimdir?

Sarıçam Kaymakamı Sayın Müfit Gültekin, Sarıçam İlçe Emniyet Müdürü Sayın Mehmet Ali Yurtsever ve Sarıçam İlçe Jandarma Komutanı Sayın Abdulselam Sevinç, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’ni (AOSB) ziyaret etti.

Pozantı Emniyet Müdürü kim?

Pozantı İlçe Emniyet Müdürü Fatih Uyguralp ve beraberindeki emniyet mensubu arkadaşlarla birlikte Belediye Başkanımız Mustafa Çay’ı ziyaret ederek 10 Nisan Polis Günü ile ilgili etkinlik davetinde bulundular.

Ceyhan Emniyet Müdürü kim 2020?

Adana’nın Ceyhan İlçe Emniyet Müdürü Bülent Tırnaksız, İl Emniyet Müdür Yardımcılığına atandı. Çalışmaları ile Ceyhanlıların takdirini kazanan Müdür Tırnaksız’ın yerine Mehmet Taşkır görev yapacak.

Yüreğir ilçe emniyet müdürü kim?

Adana’da görev yaptığı müdürlükleri başarılı ile yöneten 2. Sınıf Emniyet Müdürü Ahmet Yarlıgaç Yüreğir İlçe Emniyet Müdürü olarak atandı.

Özlem Şeker Kimdir?

Babası 1991 yılında İstanbul’da şehit olan 3. Sınıf Emniyet Müdürü Özlem Şeker, Adana’nın Çukurova İlçe Emniyet Müdürü oldu. Özlem Şeker (41) babası Nebi Şeker şehit olduktan sonra 1996’da polis akademisini kazandı. 2000 yılında ise komiser yardımcısı olarak Osmaniye’de göreve başladı.

You might be interested:  FAQ: 22 Gram Adana Burması Ne Kadar?

155 sms nasıl atılır?

Cep telefonlarının SMS kısmına ihbar ve şikayetle ilgili bilgiler yazıldıktan sonra 155 göndermek suretiyle ücretsiz olarak mesaj iletilecektir. İlk etapta SMS ihbarlarında interaktif olarak geri dönüş yapılamayacağından SMS içeriğine ihbarla ilgili tüm bilgilerin eksiksiz olarak yazılması gerekmektedir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector