FAQ: Adana Kent Kart Dolum Bayiliği Nasıl Alınır?

FAQ: Adana Kent Kart Dolum Bayiliği Nasıl Alınır?

Adana Öğrenci Kent Kart nasıl alınır?

Fakülte kayıt işlemleri tamamlayan öğrenciler, Adana Büyükşehir Belediyesi’nin mobil ofisine geçip, öğrenci belgeleri, bir adet vesikalık fotoğraf, nüfus cüzdanı ve fotokopisini görevlilere teslim edip, 10 lira kart ücreti ödeyerek indirimli seyahat kartlarına kavuştu.

Kent kart nerede doldurulur Mersin?

Vatandaşların konum itibari ile en kolay ulaşabilecekleri yerlerden birisi olan Ulu Camii’nin doğu tarafında yer alan Kentkart irtibat bürosunda da vatandaşlar hem kişiselleştirilmiş indirimli seyahat kartlarını alabiliyor hem de dolum yaptırabiliyor.

Kent kart nasıl yüklenir?

Kent Kartınızın üzerindeki numarayı girerek kartınızı tanımlayın. Eklediğiniz kartı seçip yüklemek istediğiniz bakiye tutarını yazın. Eğer fastpay bakiyeniz varsa yüklemede kullanabilirsiniz. Yoksa tanımladığınız kredi kartınızı seçin.

Kent Kart icin ne gerekli?

Kart tesliminde istenen belgeler:

  • Üniversite öğrencileri için; öğrenci kimlik kartında dönem (2015-2016) belirtilmiş ise öğrenci kimlik kartı aslı ve fotokopisi, belirtilmemiş ise öğrenci belgesi aslı.
  • İlköğretim ve ortaöğretim öğrencileri için; okullarından alacakları imzalı mühürlü öğrenci belgesi ASLI.

Adana Öğrenci Kent Kart Ne Kadar?

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, otobüslerde öğrenci tarifelerine yüzde 7,1, tam bilet tarifesine yüzde 28,5, öğretmen tarifesine ise yüzde 33,3 zam yapıldığını Twitter hesabından yaptığı paylaşımla açıkladı. Buna göre tam bilet 2,90 TL, öğretmen 2,40 TL, öğrenci ise 1,50 TL oldu.

You might be interested:  FAQ: Adana Karpuz Ne Zaman Çıkar 2019?

Kent kartı nereden alabilirim?

Havalimanında istasyondan ve 24 saat hizmet veren iki özel büfeden, kent içinde büfelerden kart alıp dolum yapılabilir. Kart alım ve dolum işlemi Şehirlerarası Otogarı’nda bulunan bir büfeden ve dolum otomatından yapılabilir.

Adana Kent Kart nereden çıkartılır?

Şehir içinde ücretsiz ulaşım kartlarınızı başvuru merkezlerinden ya da belediyelerin yetkilendirdiği ofislerde temin edebilirsiniz. Sahip olduğunuz kart ile birlikte kimlik belgeniz ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile başvurunuz tamamlanacaktır.

Mersin Halk Kart nasıl alınır?

Eğer Halkkart başvurusu için bizzat başvuru yapmak istiyorsanız. Akdeniz ilçesindeki Mersin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yardım ve Dayanışma Merkezi’ne gidebilirsiniz. Bunun dışında ilçelerde bulunan Mersin Büyükşehir Belediyesi Koordinasyon Şube Müdürlüklerinden de gerekli belgelerle başvuru yapabilirsiniz.

Kent kartım kırıldı ne yapmalıyım?

Zarar Görmüş (kırık ve çatlak) kartlar değişim olmuyor Ancak kart içindeki bakiye için işlem yapılıyor. Kartınız Hangi ile Ait ise, o ildeki ofisimize gidip Arkadaşlarımızdan Destek alabilirsiniz. Zarar görmüş Kart içindeki bakiye, siz işlemlerinizi tamamladıktan belli bir süre sonra Yeni kart içine aktarılabiliyor.

Kocaeli Kent Kart nasıl yüklenir?

KOCAELİ HES KODU YÜKLEME ADRESİ Kocaeli Kent Kart hes kodu tanımlama sistemine https://hes. kocaeli.bel.tr/ adresinden ulaşılıyor. https://hes. kocaeli.bel.tr/ adresine girerek Kocaeli Kent Kart hes kodu yüklemesi yapabiliyorsunuz.

Mardin kart para yükleme nasıl yapılır?

Mardin kent kart ile toplu taşımada yolculuk yapabilirsiniz.. Mardin Kent Kartınızın bakiyesi biterse mardin.kentkart.com sitesinden yükleme yapabilirsiniz.

Kent karta en fazla ne kadar yüklenir?

izmirimkart.com.tr üzerinden İzmirim Kart ‘a bir seferde en az 1 TL, en fazla 100 TL yükleme yapılabilir. Bekleyen yüklemeler aktif hale getirilmeden en fazla 2 defa yükleme işlemi yapılabilir.

Izmir öğrenci Kent Kart nasıl alınır?

Şahsen başvurularda kart teslimi 15 dakikada Elektronik Kartlar Şube Müdürlüğü’nden yapılır. İnternet başvurularında ise kart teslimi 1 iş günü sonra Konak Katlı Otopark altında bulunan ESHOT Elektronik Kartlar Şube Müdürlüğü Kart dağıtım bürolarından yapılır.

You might be interested:  Readers ask: Adana Borsa Anadolu Lisesi Nereye Taşınıyor?

Öğrenci kartı için ne lazım?

  • Öğrenci Belgesi.
  • Nüfus Cüzdanı
  • 1 Adet Vesikalık Fotoğraf.
  • 10 TL kart ücreti.

Öğrenci kartı başvurusu nasıl yapılır?

ÖĞRENCİ AKBİL BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? Öğrenciler bireysel.istanbulkart. istanbul adresindeki başvuru formuna kişisel bilgilerinizi ve fotoğrafınızı kaydederek online başvuru yapabilir. İstanbulkart ve 6 TL Kargo ücreti ödemenizi başvurunuzun son adımında kredi kartı ile yapabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector