FAQ: Adana Il Emniyet Müdürü Kim?

FAQ: Adana Il Emniyet Müdürü Kim?

Yeni Adana il emniyet müdürü kim?

Doğan İNCİ, aslen Gümüşhaneli olup, 6 Ocak 1967 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi.

Adana eski emniyet müdürü kim?

Doğan İnci, aslen Gümüşhaneli olup, 6 Ocak 1967 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğretimini Ankara’da tamamladıktan sonra; 1985 yılında Polis Koleji’nden, 1989 yılında ise Polis Akademisi’nden mezun olarak, Komiser Yardımcısı rütbesiyle görev hayatına başladı.

Adana Emniyet Müdürlüğüne kim atandı?

Adana ‘nın Çukurova İlçe Emniyet Müdürlüğüne, şehit kızı 3. Sınıf Emniyet Müdürü Özlem Şeker atandı.

Adana Havalimanı Şube Müdürü kim?

Adana Havalimanı başmüdürlüğü görevine atanan Mehmet Tığıl, Vali Mahmut Demirtaş’ı ziyaret etti.

Adana Bilişim Suçları nerede?

Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, polis merkezleri, Döşeme Mah., 60083. Sok., No:1G, Seyhan, Adana, Türkiye – Yandex Haritalar.

Muş Emniyet Müdürü Zafer Aktaş nereli?

İstanbul Emniyet Müdürü Sayın Zafer AKTAŞ aslen Balıkesirli olup 1964 yılında Çanakkale ilinde dünyaya gelmiştir. 1983 yılında Polis Koleji’nden, 1987 yılında ise Polis Akademisi’nden mezun olarak, Komiser Yardımcısı rütbesiyle Gaziantep ilinde göreve başlamıştır.

Il emniyet müdürü ne kadar maaş alıyor?

3. Sınıf Emniyet Müdürü: 8,500 TL. 2. Sınıf Emniyet Müdürü: 8,900 TL. 1. Sınıf Emniyet Müdürü: 9,250 TL. Sınıf Üstü Emniyet Müdürü: 9,750 TL.

You might be interested:  FAQ: Adana Kebap Yanına Ne Gider?

Hangi ilin emniyet müdürleri değişti?

Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararıyla İstanbul, Adana, Kahramanmaraş, Niğde ve Gümüşhane’ye yeni emniyet müdürleri atandı.

Özlem Şeker kim?

Babası 1991 yılında İstanbul’da şehit olan 3. Sınıf Emniyet Müdürü Özlem Şeker, Adana’nın Çukurova İlçe Emniyet Müdürü oldu. Özlem Şeker (41) babası Nebi Şeker şehit olduktan sonra 1996’da polis akademisini kazandı.

Ilk Türk kadın polis kimdir?

İlk kadın polis Fatma Rabia Efeyurt olarak biliniyor. Kosova doğumlu Efeyurt, polis okulu sonrasında 1933 yılında atamayla İstanbul Eminönü’nde göreve başladıktan tam bir yıl sonra başarı belgesine layık görülüyor.

Adana Emniyet Müdürü Değişti mi?

SON DAKİKA HABERİ: Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararıyla 5 ilin emniyet müdürü değişti. İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, Emniyet Genel Müdür Yardımcılığına atandı. Çalışkan’ın yerine Adana Emniyet Müdürü Zafer Aktaş getirildi.

Özlem Şeker nereli?

Özlem Şeker: “1979 Adana doğumluyum. Polis çocuğu olduğumdan dolayı ilk ve ortaokulu İstanbul’ da, Lise eğitimimi Adana kız lisesinde tamamladım. Polis kızı olduğumdan ve ailemizde de benim için örnek profiller vardı. Bende dolayısıyla 1996’da Polis Akademisini seçtim ve 2000 yılında Polis Akademisinden mezun oldum.

Yüreğir ilçe emniyet müdürü kim?

Adana’da görev yaptığı müdürlükleri başarılı ile yöneten 2. Sınıf Emniyet Müdürü Ahmet Yarlıgaç Yüreğir İlçe Emniyet Müdürü olarak atandı.

Seyhan ilçe emniyet müdürü kim?

Seyhan İlçe Emniyet Müdürü Sn. Ayhan İlkar ve Bağlar Polis Karakol Amiri Sn. Hulisi Farsak Mahalle Toplantısı – Yeşilyurt Mahallesi Muhtarlığı Resmi Web Sitesi.

Polis teşkilatı nedir?

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Türk Polis Teşkilatı, ilk kez 10 Nisan 1845 tarihinde kurulan, günümüzde Türkiye’deki tüm il ve ilçelerde örgütlenmiş iç güvenlikten sorumlu devlet teşkilatıdır.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector