FAQ: Adana Havalimanına Nasıl Gidebilirim?

FAQ: Adana Havalimanına Nasıl Gidebilirim?

Adana otogardan havalimanına nasıl gidilir?

– Otogar / Adana Havalimanı Ulaşım Otogardan havaalanına taksi ve halk otobüsleri ile gidebilirsiniz. Otogardan havaalanına taksi ile ulaşımın ücreti 20₺ civarındadır. Adana otogarından havaalanına otobüsle gitmek için 125, 132, 160 veya 407 numaralı otobüslere binebilirsiniz.

Ceyhan’dan Adana Hava alanına nasıl giderim?

HAVAŞ Otobüsü Havaş kullanarak Adana ‘nın Ceyhan ilçesi yönünden havalimanına gidebilirsiniz. Araçlar Eski Adliye Binası önünden kalkıyor. 06.15, 12.45 ve 17.45 olmak üzere haftanın her günü farklı saatlerde Havaş otobüsleri mevcut.

Adana Şakirpaşa Havalimanı hangi otobüs gider?

Adana Sakirpasa Airport (ADA) Adana Şakirpaşa Havalimanı otobüs hizmetleri; Adana Büyükşehir Belediyesi 135, 159, 250 ve 252 numaralı otobüsler ile sağlanmaktadır.

Adana Havaş nereden kalkıyor?

Havaş otobüslerinin Adana Havalimanı yönüne ilk hareket noktası Mersin de Saya Park (Eski Kipa AVM) durağıdır. Bu duraktan kalkış yaptıktan 30 dakikda sonra Mersin Forum AVM’den hareket etmektedir.

Adana havaalanı ile otogar arası kaç km?

Adana Otogar Adana Havaalanı arası mesafe: 5 kilometre. Adana Otogar Adana Havaalanı arası süre: 13 dakika.

Şakirpaşa Havaalanı ile Otogar arası kaç km?

Adana Otogar Şakirpaşa Havaalanı arası mesafe, Adana Otogar Şakirpaşa Havaalanı yol haritası, Adana Otogar Şakirpaşa Havaalanı kaç saat kaç km. Adana Otogar Şakirpaşa Havaalanı arası mesafe: 6 kilometre.

You might be interested:  FAQ: Adana Kebap Içine Ne Konur?

Adana Havaalanından çukurovaya nasıl gidilir?

Çukurova’ya hızlı bir şekilde farklı illerden ulaşabilmek için Adana Şakirpaşa Havalimanı’nı tercih edebilirsiniz. Seyhan içinde yer alan havalimanı ile ilçenin arasında 10 kilometre bir mesafe bulunmaktadır. HAVAŞ yardımı ile havalimanından ilçe merkezine 13 – 15 TL ücret ödeyerek seyahat etmeniz mümkündür.

Adana Havaalanı ile Seyhan arası kaç kilometre?

Adana Havalimanı Seyhan arası mesafe, Adana Havalimanı Seyhan yol haritası, Adana Havalimanı Seyhan kaç saat kaç km. Adana Havalimanı Seyhan arası mesafe: 7 kilometre. Adana Havalimanı Seyhan arası süre: 13 dakika.

Ceyhan Adana hava alanı arası kaç km?

Adana Havaalanı Adana Ceyhan arası mesafe, Adana Havaalanı Adana Ceyhan yol haritası, Adana Havaalanı Adana Ceyhan kaç saat kaç km. Adana Havaalanı Adana Ceyhan arası mesafe: 62 kilometre. Adana Havaalanı Adana Ceyhan arası süre: 52 dakika.

Adana Hava Limanı hangi ilçede?

Adana Havalimanı 36.983578 enlem ve 35.296116 boylamda yer almaktadır. Seyhan ilçesine bağlıdır.

K Maraş Adana havaalanı kaç km?

Kahramanmaraş Adana – havaalani arası mesafe, Kahramanmaraş Adana – havaalani yol haritası, Kahramanmaraş Adana – havaalani kaç saat kaç km. kahramanmaraş Adana – havaalani arası mesafe: 199 kilometre. kahramanmaraş Adana – havaalani arası süre: 2 saat 17 dakika.

Adana Osmaniye Nasıl Gidilir?

Adana ‘dan Osmaniye ‘ye Adana Otogarlarından otobüsle gitmek oldukça ekonomik bir ulaşım seçeneğidir. Eğer Adana ‘ya uçakla geldiyseniz ve otogarlardan otobüs ile Osmaniye ‘ye gitmek isterseniz yaklaşık 20 dakikada Adana Şakirpaşa Havalimanı’ndan Adana merkez otogar ya da Adana Yüreğir otogarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tarsus Havaş nereden kalkıyor?

Tarsus Havaş nereden kalkıyor? Tarsus Havaş Otobüsleri, Klopatra kapısının yan tarafındaki duraktan kalkmaktadır.

Mersin’den Adana havaalanina nasil gidilir?

Mersin ve Tarsus’tan Adana Havalimanı’na doğrudan bir otobüs bulunmamaktadır. Ancak, Tarsus Otobüsçüleri Kooperatifi (TOK) tarafından sağlanan otobüsler ile Adana Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne gidebilir ve buradan belediye halk otobüsleri ile Adana Havalimanı’na ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

You might be interested:  Quick Answer: Adana Ne Ile Meşhurdur?

Havaş otobüsleri nereden kalkıyor istanbul?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector