FAQ: Adana Başkent Hastanesi Muayene Ücreti Ne Kadar 2018?

FAQ: Adana Başkent Hastanesi Muayene Ücreti Ne Kadar 2018?

Adana Başkent Hastanesi devlet mi özel mi?

– Başkent Üniversitesi Adana Dr.Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi, Başkent Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı kamu tüzel kişiliğe sahip bir vakıf üniversite hastanesidir.

Başkent Hastanesi SGK ile anlaşması var mı?

Hastanemizde, sağlık güvencesi SGK (Bağ-kur, T.C Emekli Sandığı, SSK), Özel Sigorta, MLV, Yeşil-Kart (sevk dahilinde) ve Resmi Kurum (657 no’lu Yasaya tabi devlet memurları ve bakmakla yükümlü oldukları yakınları) olan hastalara hizmet verilmektedir.

Adana Başkent Hastanesi sahibi kim?

Başkent Üniversitesinin Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet HABERAL.

Adana Başkent Hastanesi ne zaman kuruldu?

ADANA DR.TURGUT NOYAN UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİMİZ, Başkent Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı, kamu tüzel kişiliğe sahip bir vakıf üniversitesi hastanesi olarak, 26 Haziran 1998 tarihinde Adana – Yüreğir’de hizmete açılmıştır.

Ozel muayene ucreti ne kadar?

Uzman doktor 150-200 TL, doçent doktor 250-350 TL, Profesör ise 350-400 TL gibi hasta başına muayene ücreti alabilmektedirler. Özel hastanelerden muayene olan hastaların ilk 10 gün boyunca kontrol süresi bulunmaktadır.

SGK özel hastane masraflarını karşılar mı?

SGK anlaşmalı özel hastanelerde tedavi ve muayene masraflarını karşılamaktadır. SGK ‘lı vatandaşların uygun fiyata özel sağlık hizmeti alması ve özel hastanelerin muayene ve tedavi olanaklarından yararlanmaları mümkün.

You might be interested:  Often asked: Adana Nasıl Yapılır Evde?

Medicana Hastanesinin SGK ile anlaşması var mı?

Kasım ayı itibariyle hasta kabulüne başlayan Medicana International Ankara Hastanesi’nin tüm branşlarda SGK anlaşması bulunuyor.

Bayındır Hastanesinin SGK ile anlaşması var mı?

SGK ( SSK,Bag-kur,Emekli Sandığı,Çalışan Devlet Memurları,TSK Personeli,TÜBİTAK)-(Kardiyoloji,Kalp Damar Cerrahisi,Tıbbı Onkoloji,Kemik İliği Nakli Ünitesi,Çocuk Kardiyolojisi bölümlerinde SGK anlaşması bulunmaktadır.)

Konya Başkent Hastanesi SGK anlaşması var mı?

Hastanemizde, sağlık güvencesi SGK (Bağ-kur, T.C Emekli Sandığı, SSK), Özel Sigorta, MLV, Yeşil-Kart (sevk dahilinde) ve Resmi Kurum (657 no’lu Yasaya tabi devlet memurları ve bakmakla yükümlü oldukları yakınları) olan hastalara hizmet verilmektedir. Hastanenize başvurmadan önce randevu almak gerekiyor mu?

Yüreğir Başkent Hastanesi hangi mahallede?

Semt/ Mahalle olarak Dadaloğlu Mh. ve Yüreğir ilçesine bağlıdır. Başkent Üniversitesi Hastanesi haritası Adana ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Başkent Üniversitesi Hastanesi posta kodu 01250.

Konya Başkent Hastanesi sahibi kim?

Konya Uygulama ve Araştırma Merkezi Başkent Üniversitesi Hastaneleri, Türkiye Organ Nakli ve Yanık Tedavi Vakfı ile Haberal Eğitim vakfına bağlı kuruluşlardır.

Başkent Hastanesi Hangi şehirlerde var?

Hastane ve Uygulama Merkezleri

  • Ankara Hastanesi.
  • Adana Dr. Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi.
  • Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi.
  • İstanbul Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi.
  • Konya Uygulama ve Araştırma Merkezi.
  • İzmir Zübeyde Hanım Uygulama ve Araştırma Merkezi.
  • Tıp Fakültesi Tüp Bebek Merkezi.

Adana Başkent Hastanesi Randevu nasıl alınır?

Başkent Üniversitesi Adana Hastanesi Randevu Nasıl Alınır 444 99 01 numaralı telefondan çağrı merkezine bağlanarak TC kimlik numaranızla randevunuzu temsilcinin sorularını cevaplayarak oluşturabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector