Cem Yılmaz Adana Gösterisi Ne Zaman?

Cem Yılmaz Adana Gösterisi Ne Zaman?

Cem Yılmaz stand up show ne zaman?

Komedyen Cem Yılmaz, 15-16 Nisan 2021’de gerçekleşmesi planlanan ‘CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus’ adlı gösterisinin yeni alınan corona virüsü önlemleri kapsamında ileri bir tarihe ertelendiğini duyurdu.

Cem Yılmaz gösteri nerede?

Cem Yılmaz, CM101MMXI/Fundamentals gösterisinin müthiş performansı ile TİM Maslak Show Center’da.

Diamond Elite Platinum Plus ne zaman?

“#MESAFELİAMABİRLİKTE” mottosuyla başlayan 8. sezonu boyunca seyirciyle buluşacak ‘CMYLMZ – Diamond – Elite – Platinum – Plus ‘ın 2020 biletleri, 17 Eylül Perşembe günü saat 11.00’dan itibaren passo.com.tr üzerinden ve Zorlu PSM gişelerinden temassız ödeme imkanı ile güvenle satın alınabilecek.

Cem Yılmaz stand up yapıyor mu?

Cem Yılmaz stand up gösterileri dışında sinema dünyası içerisine de girerek oyuncu, seslendirme sanatçısı, yazar ve yönetmen alanlarında da kendi ispatlamıştır. Cem Yılmaz stand up ‘ları özellikle ünlü komedyenin en çok beklenen eserleri arasında gelmektedir.

Cem Yılmaz gösterisi kaç dk?

önceki gösterilerle kıyas yapmak gerekirse, ilk olarak gösterinin süresi daha kısa geldi bana. sanırım 2 saat 10/15 dakika kadar sürdü. ikincisi de öncekilere göre biraz daha kopuk kopuk hikayeler dinledik.

Cem Yılmaz ne kadar para alıyor?

CEM YILMAZ 23 MİLYON TL – İş Bankası reklamlarından 5 milyon TL kazandı. – Yıl içindeki stand-up gösterilerinden 2 milyon TL’ye yakın para elde edecek.

You might be interested:  01 Adana Bedava Nasıl Izlenir?

Zorlu Center konser salonu kaç kişilik?

Zorlu PSM ‘nin genç ve dinamik yüzü olan, 800 kişi kapasiteli %100 Studio, festivallerde özgün performanslara, tiyatrolara, konserlere ve birçok unutulmaz etkinliğe ev sahipliği yapan, 700 kişi kapasiteli Turkcell Platinum Sahnesi, Zorlu PSM ‘nin en sevilen yerleri arasında gelen ve yaz-kış ayrımı yapmaksızın

Stubhub dan bilet almak güvenli mi?

Stubhub üzerinden bilet satın almak oldukça güvenlidir; zira alıcı, etkinliğe katılana kadar satıcıya ücretini ödemiyor, böylece biletin orijinal olduğundan ve alıcının seçmiş olduğu alan ile eşleştiğinden emin olunuyor. Stubhub üzerinden bilet satın alabileceğiniz gibi bilet satmanız da mümkün.

Platinum Plus ne demek?

Platinum Plus 25 Paketi 25 GB internet, her yöne 2000 dakika, Turkcell’lilerle sınırsız görüşme, her yöne 300 SMS/MMS, Instagram/Youtube/Facebook/ Twitter yönlerine geçerli aylık toplam 5 GB internet, Dergilik Maksi Paketi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir.

Cem Yılmaz ne kadar süre askerlik yaptı?

Cem Yılmaz askerliğini Ankara Mamak Muhabere Bilgi Sistemler Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı’nda yaptı. Yılmaz tam 18 ay askerlik yaptı.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector