Aras Kargom Nerede Adana?

Aras Kargom Nerede Adana?

Aras kargom nerede sorgulama?

Elinizde bir kargo takip numarası var fakat sorgulama yapamıyorsanız, 444 25 52 numaralı Aras Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Elinizde bir barkod numarası yoksa, size en yakın Aras Kargo şubesini arayarak adınıza bir kargo gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

Aras kargom ne zaman gelir?

Aras Kargo genellikle 3 gün içinde kargoları teslim etmektedir. Tüm bilgilerin tam olması ve adresin yanlış olmaması durumunda bu süre aşılmaz. Ancak adres yanlış ise bu kargolar şubelerde muhafaza edilmektedir. 3 gün muhafaza süresi bulunan kargolar alıcı başvurusu ile alınabilmektedir.

Kargo takibi nasıl yapılır aras?

Aras kargo takip işlemi için internet üzerinden ” https://kargotakiptr.com/kategori/ aras – kargo ” adresine giriş sağlanır. İşlem ile erişim sağlanan ekranda bulunan ” kargo takip numaranız ” başlığının altına, kargo gönderisine ait olan takip numarası girilip, ” sorgula” kutucuğuna tıklanır.

Aras Takip No ile sorgulama nasıl yapılır?

Aras Kargo sorgulama işlemi için ihtiyacınız olan kargo takip numarasını öğrenmek için çeşitli yollara başvurabilirsiniz. Bunlardan ilki, Aras Kargo çalışma saatleri içerisinde 444 25 52 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

N11 Kargo Takip nerede?

Kargo bilgileri, e-posta adresinize ve faturadaki cep telefonu numaranıza SMS ile gönderilir. Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından ürünün yanındaki Kargo Takip butonuna basarak veya kargo takip numarasının linkini tıklayarak siparişinizin yerini öğrenebilirsiniz.

You might be interested:  Quick Answer: Adana Açık Oto Pazarı Nerede?

Kargo takip numarası nasıl olur?

Kargo takip numaranız, kargoyu gönderen şubeye teslim ettiğinizde size verilen etikette bulabilirsiniz. Eğer bu etiketi bulamıyorsanız şubeyi arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz. Sizden isminizi soy isminizi ve kargoyu nereye gönderdiğiniz bilgisini isteyeceklerdir.

Teslim alınmayan kargo ne olur aras?

bildiğim kadarıyla aras kargo şubelerine giden kargolar 3 iş günü içinde alıcının teslim almasını bekliyor. eğer eve gelen kargoyu almazsanız herhangi bir para cezası veya ödeme gibi bir durum söz konusu değildir. sadece kargonuz şubede 3 iş günü bekletildikten sonra gönderim yerine geri yollanır.

Kargom kaç güne gelir?

Kargolarınız yurtiçinde en hızlı 1 gün en geç 3-4 gün içerisinde teslim edilir. Yurtdışı kargoları 7 gün ile 30 gün arasında değişiklik gösterecek şekilde adresinize teslim edilmektedir. Yurtdışından gelen bazı kargolar gümrük denetimine tabi tutulduğu için teslimat süresi gecikebiliyor.

Aras Kurye kaça kadar dağıtım yapıyor?

Aras Güniçi Şehiriçi Pazartesi-Cuma: 09.00-18.00 Aynı Gün En geç saat 11.00’e kadar şubelerimize teslim edilen gönderiler için geçerlidir.

Aras Kargo adıma kargo varmı nasıl öğrenebilirim?

İnternet üzerinden sorgulama yapmak için alt bağlantıları kullanabilirsiniz; Aras Kargo: https://www. araskargo.com.tr/tr/ PTT: http://gonderitakip.ptt.gov.tr/ Yurtiçi Kargo: https://www.yurticikargo.com/tr/online-servisler/gonderi-sorgula.

Aras Kargo takip numarası nedir?

Aras Kargo takip no, Aras Kargo gönderi takip numarasına verilen kısa addır. Bu numara, gönderi işlemi gerçekleştirilirken oluşturulan belgenin üzerinde yer almaktadır.

Aras Kargo Takip kaç haneli?

Aras kargo sitesinden 13 haneli içinde rakamlar olan numaralarla takip edebilirsiniz. Ancak Gittigidiyor gibi yerlerden size fiş numarası verilebilir. Bu fiş numarasını kendi sitesinden takip edemiyorsunuz. Bu şekilde elinizde 14 haneli numara varsa altta verdiğim linki kendinize göre doldurup linki yapıştırın.

Aras Kargo şikayet takibi nasıl yapılır?

444 25 52 numaralı telefondan haftanın 5 günü (Pazartesi-Cuma) 08:30-18:00 ve Cumartesi günleri 08:30-13:00 saatleri arasında doğrudan Çağrı Merkezi çalışanlarımız ile görüşebilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector