Adana Mersin Havaş Ne Kadar?

Adana Mersin Havaş Ne Kadar?

Adana Mersin Havaş kaç TL?

Mersin: 25,00 TL (KDV dahil) Adana Havaş Otobüsleri Durağı; Adana Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Terminali Çıkışının karşısındandır.

Adana Mersin Havaş kaç saat sürüyor?

Havaş Mersin – Adana Havalimanı Yolculuk Süresi: Yaklaşık 120 dakika sürmekte olup, bu süre trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Havaş ücreti ne kadar?

Sabiha Gökçen Havalimanı Kadıköy ve Havalimanı Taksim arasında hizmet veren HAVABUS otobüsleri ile kişi başı 18 ve 24 TL ücret karşılığında seyahet edebilirsiniz.

Mersin Havaş nereden kalkıyor?

Mersin Havaş Otobüsleri, Mersin şehir merkezinde Saya Park AVM (Eski Kipa AVM) ve Mersin Forum önünden kalkmaktadır.

Adana Mersin neyle gidilir?

Adana tren garına giderek Adana ve Mersin arası sefer yapan trenlere dilediğiniz saatte bilet alarak gidebilirsiniz. Demiryolu ile hızlı tren seçeneği bulunan Adana ile Mersin şehrine gitmek oldukça ucuz bir fiyata sahiptir. Rahat ve konforlu bir yolculuk için demir yolu ile gidebilirsiniz.

Tarsustan Adana Havaalanına nasıl gidilir?

Mersin ve Tarsus’tan Adana Havalimanı’na gitmek için HAVAŞ otobüslerini kullanabilirsiniz. Haftanın 7 günü belirli saatlerde yolcu taşımacılık hizmeti veren HAVAŞ otobüsleri Adana Havalimanı’na ulaşmanın ekonomik ve konforlu bir yoludur.

You might be interested:  FAQ: Park Adana Avm Ne Zaman Açılıyor?

Adana Hava Alanı Mersin arası kaç km?

Adana Havalimanı ile Mersin şehir merkezi arası mesafe yaklaşık 65 km -70 km aralığındadır.

Ceyhan Adana hava alanı arası kaç km?

Adana Havaalanı Adana Ceyhan arası mesafe, Adana Havaalanı Adana Ceyhan yol haritası, Adana Havaalanı Adana Ceyhan kaç saat kaç km. Adana Havaalanı Adana Ceyhan arası mesafe: 62 kilometre. Adana Havaalanı Adana Ceyhan arası süre: 52 dakika.

Havaş haftasonu çalışıyor mu?

Haftasonu uçuşu olup da havalimanına gidecek yolcular ve havalimanında çalışan görevliler için HAVAİST seferlerine kesintisiz bir şekilde devam ediyor.

Havaist Taksim Sabiha Gökçen kaç dakika?

Taksim ile Sabiha Gökçen Havalimanı arası Havabüs/Havataş Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 80-90 dakikadır.

Havaş kaça kadar çalışıyor?

Taksim’den – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı /Airport YÖNÜNE Otobüs Havataş Havabüs Servis Sefer Saatleri – 2021
03:30 07:30 19:30
04:00 08:00 20:00
04:30 08:30 20:30
05:00 09:00 21:00

4

Havabüs Taksim Sabiha Gökçen kaç dk?

Havabüs Taksim – Sabiha Gökçen Havalimanı Otobüs Sefer Saatleri. Güncel havabüs servis saatleri için tıklayın. Sefer süresi ortalama 1.5 saat olup trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Tarsus Havaş nereden kalkıyor?

Tarsus Havaş nereden kalkıyor? Tarsus Havaş Otobüsleri, Klopatra kapısının yan tarafındaki duraktan kalkmaktadır.

Sabiha Gökçen Havaist nereden kalkıyor?

Sabiha Gökçen HAVAİST durağı havalimanı gelen yolcu çıkış kapısının karşısında bulunan ” Sabiha Gökçen H.L.” İETT durağında bulunmaktadır.

Adana Havaalanından Mersine nasıl gidilir?

Adana Havalimanı Mersin arası Otobüs; Adana Havaalanından Mersine iki şahir arasında karşılıklı hzimet veren yolcu otobüsleri kullanarak da gidebilirsiniz. Adana şakirpaşa Havalimanı ile Adana Şehirler Otobüs Terminali çok yakındır. Havaalanı Otogar arası yaklşık 5 km’dir.Ticari Taksiler ile kolayca gidebilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector