Adana Hürriyet Mahallesi Nerede?

Adana Hürriyet Mahallesi Nerede?

Adana Hürriyet Mahallesi hangi ilçeye bağlı?

Hürriyet Mahallesi bağlı olduğu Seyhan ilçe merkezine 2 kilometre mesafe uzaklıktadır. Hürriyet Mahallesi Adana şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 2 kilometredir.

Hürriyet Mah nereye bağlı?

Hürriyet Mahallesi İstanbul ilinde yer almakta olup, Çağlayan semtinde bulunan Hürriyet Mahallesi Kağıthane ilçesine bağlıdır. Hürriyet Mahallesi haritası konumu ise 41° 4′ 27.9012” Kuzey ve 28° 59′ 10.8240” Doğu gps koordinatlarıdır.

Hürriyet Mahallesi tam olarak nerede?

Hürriyet Mahallesi İstanbul ilinde yer almakta olup, Yakacık semtinde bulunan Hürriyet Mahallesi Kartal ilçesine bağlıdır. Hürriyet Mahallesi haritası konumu ise 40° 54′ 10.0296” Kuzey ve 29° 14′ 5.9388” Doğu gps koordinatlarıdır. Hürriyet Mahallesi bağlı olduğu Kartal ilçe merkezine 3 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Hürriyet Mahallesi kaç sokak?

Hürriyet Mahallesi kaç adet sokak var? 96 adet sokak bulunmaktadır.

Hürriyet Mahallesi nedir?

Adana’da tekinsiz yer denilen Hürriyet Mahallesi ‘nde bir yıl önce Sıfır Bir adıyla çeteler arası mücadeleyi anlatan bir dizi çekilmeye başladı. İnternetten yayınlanan dizi fenomen oldu. Sıfır Bir sayesinde Hürriyet Mahallesi ‘nin adını Türkiye duydu. Mahalle diziyi sırtladı, dizi de mahallenin çehresini değiştirdi.

Cevizli Mah nereye bagli?

Cevizli, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Maltepe ilçesine bağlı 18 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında Yalı, Bağlarbaşı, Gülsuyu, Esenkent ve Kartal ilçesine bağlı Cevizli ve Orhantepe mahalleleri ile komşudur.

You might be interested:  Often asked: Adana Kebabı Şişe Nasıl Tutturulur?

Tekirdağ Hürriyet Mahallesi nereye bağlı?

Hürriyet Mahallesi 41.159142 enlem ve 27.842098 boylamda yer almaktadır. Semt/ Mahalle olarak Hürriyet Mh. ve Çorlu ilçesine bağlıdır. Hürriyet Mahallesi haritası Tekirdağ ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Istanbul Hürriyet Mahallesi hangi ilçede?

Semt/ Mahalle olarak Hürriyet Mh. ve Bahçelievler ilçesine bağlıdır. Hürriyet Mahallesi haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Hürriyet Mahallesi posta kodu 34510. Hürriyet Mahallesi GPS koordinatları 41° 0´ 2.3760″ ve 28° 50´ 26.0052″.

Kavaklı Cumhuriyet Mahallesi neresi?

Kavaklı Cumhuriyet Mahallesi 41.091946 enlem ve 28.330891 boylamda yer almaktadır. Silivri ilçesine bağlıdır. Kavaklı Cumhuriyet Mahallesi haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Kavaklı Cumhuriyet Mahallesi posta kodu 34570.

Kurfalı Mahallesi nasıl bir yer?

Kurfalı semti, fiziksel olarak Kartal ilçesinin çeperinde kalmış bir semt niteliği taşıyor. Bu nitelik, mahalle halkına da benzeri bir alışkanlık edindirmiş. Kurfalı ‘nın göze çarpan, en temel özelliği ise Kartal’ın en yoksul kesiminin, işçi ve emekçilerin yoğunlukla yaşadığı bir semt olması.

Kartal Hürriyet Mahallesi Nasıl Gidilir?

Kartal konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Hürriyet Mahallesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 134CK, 16S.
  2. Tren: MARMARAY.
  3. Metro: M4.
  4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-83.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector