Adana Havalimanından Otogara Nasıl Gidilir?

Adana Havalimanından Otogara Nasıl Gidilir?

Şakirpaşa Havaalanı ile Otogar arası kaç km?

Adana Otogar Şakirpaşa Havaalanı arası mesafe, Adana Otogar Şakirpaşa Havaalanı yol haritası, Adana Otogar Şakirpaşa Havaalanı kaç saat kaç km. Adana Otogar Şakirpaşa Havaalanı arası mesafe: 6 kilometre.

Adana Havaalanı hangi otobüs gider?

Adana Sakirpasa Airport (ADA) Adana Şakirpaşa Havalimanı otobüs hizmetleri; Adana Büyükşehir Belediyesi 135, 159, 250 ve 252 numaralı otobüsler ile sağlanmaktadır.

Adana Havaş nereden kalkıyor?

Havaş otobüslerinin Adana Havalimanı yönüne ilk hareket noktası Mersin de Saya Park (Eski Kipa AVM) durağıdır. Bu duraktan kalkış yaptıktan 30 dakikda sonra Mersin Forum AVM’den hareket etmektedir.

Ceyhan’dan Adana Hava alanına nasıl giderim?

HAVAŞ Otobüsü Havaş kullanarak Adana ‘nın Ceyhan ilçesi yönünden havalimanına gidebilirsiniz. Araçlar Eski Adliye Binası önünden kalkıyor. 06.15, 12.45 ve 17.45 olmak üzere haftanın her günü farklı saatlerde Havaş otobüsleri mevcut.

Adana Otogar ile Seyhan arası kaç km?

Adana Otogar seyhan, adana arası mesafe: 9 kilometre.

Adana Havaalanı ile Yüreğir arası kaç kilometre?

Adana Havaalanı Adana Yüreğir arası mesafe: 4 kilometre. Adana Havaalanı Adana Yüreğir arası süre: 10 dakika.

You might be interested:  Often asked: Adana Pozantı Otobanı Ne Zaman Yapıldı?

Adana Hava Limanı hangi ilçede?

Adana Havalimanı 36.983578 enlem ve 35.296116 boylamda yer almaktadır. Seyhan ilçesine bağlıdır.

Adana Havaalanı Adana otobüs terminali arası kaç km?

Adana Otogar Adana Havaalanı arası mesafe: 5 kilometre. Adana Otogar Adana Havaalanı arası süre: 13 dakika. Aşağıdaki bölümlerden Adana Otogar Adana Havaalanı arası yol haritasına ulaşabilir, Adana Otogar noktasından Adana Havaalanı ulaşım noktasına nasıl gidilir detaylı yol tarifi ve zaman bilgisine erişebilirsiniz.

Mersinden Adana Havalimanina nasil gidilir?

Mersin ve Tarsus’tan Adana Havalimanı ‘na doğrudan bir otobüs bulunmamaktadır. Ancak, Tarsus Otobüsçüleri Kooperatifi (TOK) tarafından sağlanan otobüsler ile Adana Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne gidebilir ve buradan belediye halk otobüsleri ile Adana Havalimanı ‘na ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Adana Şakirpaşa Havaalanına nasıl gidilir?

– Otogar/ Adana Havalimanı Ulaşım Otogardan havaalanına taksi ve halk otobüsleri ile gidebilirsiniz. Otogardan havaalanına taksi ile ulaşımın ücreti 20₺ civarındadır. Adana otogarından havaalanına otobüsle gitmek için 125, 132, 160 veya 407 numaralı otobüslere binebilirsiniz.

Tarsus Havaş nereden kalkıyor?

Tarsus Havaş nereden kalkıyor? Tarsus Havaş Otobüsleri, Klopatra kapısının yan tarafındaki duraktan kalkmaktadır.

Havaş otobüsleri nereden kalkıyor istanbul?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Adana Havaalanı ile Seyhan arası kaç kilometre?

Adana Havalimanı Seyhan arası mesafe, Adana Havalimanı Seyhan yol haritası, Adana Havalimanı Seyhan kaç saat kaç km. Adana Havalimanı Seyhan arası mesafe: 7 kilometre. Adana Havalimanı Seyhan arası süre: 13 dakika.

Adana Havaalanından Çukurova Üniversitesine nasıl gidilir?

Toplu Taşıma Havalimanından belediye otobüslerinin geçtiği duraklara geçin ve135 numaralı otobüslere binin. Böylece direkt olarak Çukurova Üniversitesine gidebilirsiniz.

You might be interested:  Adana Ceyhan Nasıl Bir Yerdir?

Adana Havaalanı adı nedir?

Şakirpaşa Havalimanı

Adana Şakirpaşa Havalimanı
IATA: ADA – ICAO: LTAF
Özet
Havalimanı tipi Sivil
Sahibi/İşleticisi DHMİ

19 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector