Adana Emniyet Müdürü Kim 2019?

Adana Emniyet Müdürü Kim 2019?

Adana il emniyet müdür yardımcısı kim?

Doğan İNCİ, aslen Gümüşhaneli olup, 6 Ocak 1967 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi.

Eski Adana Emniyet Müdürü kimdir?

Doğan İnci, aslen Gümüşhaneli olup, 6 Ocak 1967 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğretimini Ankara’da tamamladıktan sonra; 1985 yılında Polis Koleji’nden, 1989 yılında ise Polis Akademisi’nden mezun olarak, Komiser Yardımcısı rütbesiyle görev hayatına başladı.

Adana’nın yeni Emniyet Müdürü kimdir?

Adana Emniyet Müdürlüğü ‘nde terfi heyecanı yaşandı. Rütbesi yükseltilen isimlerden Özlem Şeker, 3’üncü sınıf emniyet müdürü oldu.

Adana Emniyet Müdürlüğüne kim atandı?

Adana ‘nın Çukurova İlçe Emniyet Müdürlüğüne, şehit kızı 3. Sınıf Emniyet Müdürü Özlem Şeker atandı.

Zafer Aktaş il emniyet müdürü kim?

Bu tarihten sonra 2016-2018 yılları arası Muş İl Emniyet Müdürü, 2018-2020 yılları arası ise Adana İl Emniyet Müdürü olarak görev yapan Sayın Zafer AKTAŞ son olarak; 15.06.2020 tarih 2020/279 sayılı kararname ile İstanbul İl Emniyet Müdürü olarak atanmıştır. Sayın Zafer AKTAŞ evli ve 2 çocuk babasıdır.

K Maraş yeni emniyet müdürü kim?

İl Emniyet Müdürümüz Sayın Salim CEBELOĞLU’nun Özgeçmişi Niğde İl Emniyet Müdürü olarak görev yapmakta iken 15.06.2020 tarih ve 2020/279 sayılı kararname ile Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü olarak atanması sonrası 22.06.2020 tarihi itibariyle Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü görevine başladı.

You might be interested:  Quick Answer: Izmir Adana Arasi Ne Kadar?

Il emniyet müdürü ne kadar maaş alıyor?

3. Sınıf Emniyet Müdürü: 8,500 TL. 2. Sınıf Emniyet Müdürü: 8,900 TL. 1. Sınıf Emniyet Müdürü: 9,250 TL. Sınıf Üstü Emniyet Müdürü: 9,750 TL.

Özlem Şeker kim?

Babası 1991 yılında İstanbul’da şehit olan 3. Sınıf Emniyet Müdürü Özlem Şeker, Adana’nın Çukurova İlçe Emniyet Müdürü oldu. Özlem Şeker (41) babası Nebi Şeker şehit olduktan sonra 1996’da polis akademisini kazandı.

Maraş Emniyet Müdürü nereli?

Kahramanmaraş ‘ın Yeni İl Emniyet Müdürü Doğan İnci. Yeni Emniyet Müdürü Doğan İNCİ Kimdir, Aaslen Gümüşhaneli olup, 6 Ocak 1967 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir.

Ilk Türk kadın polis kimdir?

İlk kadın polis Fatma Rabia Efeyurt olarak biliniyor. Kosova doğumlu Efeyurt, polis okulu sonrasında 1933 yılında atamayla İstanbul Eminönü’nde göreve başladıktan tam bir yıl sonra başarı belgesine layık görülüyor.

Özlem Şeker nereli?

Özlem Şeker: “1979 Adana doğumluyum. Polis çocuğu olduğumdan dolayı ilk ve ortaokulu İstanbul’ da, Lise eğitimimi Adana kız lisesinde tamamladım. Polis kızı olduğumdan ve ailemizde de benim için örnek profiller vardı. Bende dolayısıyla 1996’da Polis Akademisini seçtim ve 2000 yılında Polis Akademisinden mezun oldum.

Yücel Kayadelen kimdir?

Yücel Kayadelen, Kahramanmaraş’ta 2014 yılından beri Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Narkotik, Siber Suçlar, Olay Yeri, Personel ve Hukuk Şube Müdürlüğü görevlerini yürütüyordu.

Yüreğir ilçe emniyet müdürü kim?

Adana’da görev yaptığı müdürlükleri başarılı ile yöneten 2. Sınıf Emniyet Müdürü Ahmet Yarlıgaç Yüreğir İlçe Emniyet Müdürü olarak atandı.

Seyhan ilçe emniyet müdürü kim?

Seyhan İlçe Emniyet Müdürü Sn. Ayhan İlkar ve Bağlar Polis Karakol Amiri Sn. Hulisi Farsak Mahalle Toplantısı – Yeşilyurt Mahallesi Muhtarlığı Resmi Web Sitesi.

You might be interested:  Often asked: Adana Ili Nasıl Yazılır?

Emniyet Genel Müdürü nasıl olunur?

Emniyet Müdürü Olma Şartları

  1. Yıllık mesleki değerlendirme puanlarında en az 3.5 puan almak.
  2. Mesleki hayatında daha önce ciddi bir soruşturma geçirmemiş ve ceza almamış olmak.
  3. Emniyet Müdürlüğü sınavında sözlü ve yazılı sınavları, spor mülakatlarını başarı ile geçmek.
  4. Emniyet Müdürlüğü kadrosunda işe başlamak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector