Adana Demirspor Passolig Ne Kadar?

Adana Demirspor Passolig Ne Kadar?

Passolig başvuru ücreti ne kadar?

Passolig fiyatları her takım için değişken ücretlere sahiptir. Beşiktaş, Galatasaray, TFF logolu Passolig Kart ve logosuz Passolig Kart için 48,50 TL, Fenerbahçe için 48 TL, Trabzonspor için 40,50TL, Ankaragücü için 36 TL, Bursaspor 35 TL, geri kalan kartlar için 27,5 TL’dir.

Passolig ne kadar 2020?

12 Ağustos 2020 tarihi itibariyle E-Bilet Kullanım Süresi uzatma işlemlerinde uygulanacak fiyatlar; Beşiktaş, Galatasaray, TFF logolu Passolig Kart ve logosuz Passolig Kart için 53TL, Fenerbahçe için 52,50TL, Trabzonspor için 43TL, Ankaragücü için 47,50TL, Bursaspor için 39,50TL, Ankaraspor, Orduspor ve Bucaspor logolu

Göztepe passolig kaç TL?

Maç bilet fiyatı 41-50 TL: 4 TL, Maç bilet fiyatı 51 TL ve üzeri: 5 TL hizmet bedeli alınır. Hizmet Bedeli maç günü stat gişelerinden alınan biletlerden alınmaz.

Passolig hangi takım ne kadar aldı?

Taraftar Kart Ligi

TAKIMLAR Passolig Kart Sayısı
1) Galatasaray 1.092.110
2) Fenerbahçe 1.019.100
3) Beşiktaş 813.967
4) Trabzonspor 312.357

35 

TFF passolig nasıl alınır?

www. passolig.com.tr’den Passolig Karta başvurmak için;

  1. Aşağıdaki ‘Hemen Al’ butonuna tıklayarak ulaşabileceğiniz başvuru formuna bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girin.
  2. Cep telefonunuza gönderilen SMS şifresini ilgili alana girerek, ilk aşamayı tamamlayın.
  3. Kart tipinizi seçin.
You might be interested:  Quick Answer: Adana Imsak Vakti Ne Zaman?

Passolig kredi kartı yıllık ücreti ne kadar?

Yıllık kart aidatı öder miyim? Hayır, sadece yıllık E-Bilet kullanım bedeli ödersiniz. Ödediğiniz tutar aynı zamanda kulübünüze ve Türk futboluna maddi katkı olarak aktarılır. Bunun dışında kartınızdan yıllık olarak tahsil edilen ilave bir kart aidatı bedeli bulunmamaktadır.

Passolig hangi banka ile çalışıyor?

Aktif Bank | Bireysel | Kartlar | Passolig Banka Kartı

Passolig hangi ligler için geçerli?

Yalnızca 2. Lig ve 3. Lig’de kullanılabilen kişiye özel kâğıt bilet.

Passolig para çekme hangi atm?

Passolig Banka Kartı ile yurt içi ve yurt dışı tüm ATM ‘lerden para çekebilirsiniz.

Göztepe kombine nasıl alınır?

Kombine almak için Passolig Kartınızın başvurusunu tamamlayıp, ödemesini gerçekleştirmeniz yeterlidir. Passolig Kartınız tarafınıza teslim olmadan da Passo Mobil üzerinden kartınıza para yükleyebilir kombine alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Galatasaray kartı nasıl alınır?

Kombine alacak taraftarlarımıza özel olarak sunulan ve üzerinde kombine bilgilerinizin yazılı olduğu Passolig Galatasaray Kombine Kart ‘a https://www.passolig.com.tr/uye-ol adresinden başvurabilirsiniz.

Taraftar kartı nasıl alınır?

fenerbahce.org web sayfasında kayıt adımlarını tamamlayarak ister 3 operatörden 6662 kısa numarasına TARAFTARKART, FENERBAHCE ya da FBSK yazıp SMS göndererek kolayca Dijital Taraftar Kart alabilirsiniz.

Passolig en fazla hangi takımda?

Geçtiğimiz sezon ligde taraftarlarını en çok stadyuma çeken kulüp olan Galatasaray, 753 bin 888 Passolig satarak bu alanda zirvede yer aldı.

Passolig in sahibi kim?

Zira Passolig sisteminin uygulayıcısı olan banka Aktifbank. Tesadüf bu ya Aktifbank’ın sahibi hepimizin yakından bildiği Çalık Holding. Doğal olarak Passolig ‘i alması pek şaşırtıcı değil. Passolig öncesi adı kadar aktif olmayan banka, Passolig sistemi sayesinde stada girecek her taraftarı doğal müşterisi yaptı.

Beşiktaş passolig ücreti ne kadar?

Beşiktaşlı doğanlar ayrıcalıklı olur. Kombineni al, ekstra herhangi bir ücret ödemeden Passolig bedava* senin olsun! * Passolig kart ücreti olan 25 TL, Passolig alımı esnasında tahsil edilecektir. İlgili Passolig kartla kombine satın alımını takiben 25 TL hesaba geri ödenecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector