Adana Baraj Yolu Hangi Ilçeye Bağlı?

Adana Baraj Yolu Hangi Ilçeye Bağlı?

Baraj Yolu nereye bağlı?

Baraj Yolu 41.002571 enlem ve 29.168495 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Esenşehir Mh. ve Ümraniye ilçesine bağlıdır. Baraj Yolu haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Baraj Yolu posta kodu 34398.

Barkal nereye bağlı?

Barkal Durak Cami Haritası Semt/Mahalle olarak Onur Mh. ve Seyhan ilçesine bağlıdır. Barkal Durak Cami haritası Adana ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Barkal Durak Cami posta kodu 01080. Barkal Durak Cami GPS koordinatları 36° 59´ 42.4752″ ve 35° 16´ 6.5496″.

Barkal ne demek?

Sağlam, güçlü ve sert olan. Yenilmez olan.

Demkeş ne demek?

demkeş ne demek? Dem çeken, güzel ses çıkaran (güvercin).

Sıksara ne demek?

Sıksara Horonu: Özellikle Trabzon’un en ilginç horonudur. Bu oyuna güzelliğinden sanat yönünün üstünlüğünden ötürü “Köşklere, saraylara özgü; kral, imparator padişahların beğendiği oyun” anlamına, “Sıksaray” horonu denilmiştir. Sözcük giderek ” Sıksara ” biçimini almıştır.

Kalafat ne demektir?

Kalafatçı anlamı, kısaca tanımı: Osmanlı Devleti’nde vezir veya yüksek mevkide devlet adamlarının giydikleri bir başlık. Onarma, tamir etme. Aşağısı dar, yukarısı geniş bir tür yeniçeri başlığı. Kalafatçılar: Tersane halkını oluşturan bölüklerden her biri.

Husyeleri ne demek?

Erkeğin yumurtalığı. Erkek eşey organı. Er bezi, testis. Erkeklik bezi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector