Adana Bahçeşehir Mahallesi Nerede?

Adana Bahçeşehir Mahallesi Nerede?

Adana Bahçe şehir nerede?

Bahçeşehir Mahallesi Haritası Semt/Mahalle olarak Bahçeşehir Mh. ve Seyhan ilçesine bağlıdır.

Adana Bahçeşehir mahallesine hangi otobüsler gider?

Bu Otobüs hatları Bahçeşehir Mahallesi yakınından geçiyor: 142, 151, 157, 6.

Bahçeşehir hangi ilçeye bağlı Adana?

BAHÇEŞEHİR mahallesi nüfusu (MERKEZ beldesine) bağlı SEYHAN, ADANA. BAHÇEŞEHİR mahallesinin Nüfusu Toplam 13.552 tır. Bu nüfusun 6.829’si Erkek, 6.723’si Kadındır. ADANA ili SEYHAN ilçesi (MERKEZ beldesine) bağlı BAHÇEŞEHİR mahallesinin bağlı olduğu belediyenin niteliği BÜYÜKŞEHİR İLÇE ‘dir.

Bahçeşehir ilçe olarak nereye bağlı?

Başakşehir, İstanbul’un bir ilçesidir. 2008 yılında Küçükçekmece, Esenler ve Büyükçekmece ilçelerinden ayrılarak ilçe yapılmıştır.Başakşehir, kuzeyde Arnavutköy, kuzeydoğuda Sultangazi, doğuda Esenler, güneyde Bağcılar, Küçükçekmece ve Avcılar ile batıda Esenyurt ilçeleriyle çevrilidir.

Adana Belediye Evleri mahallesine hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Belediye Evleri Mahallesi yakınından geçiyor: 153, 157, 3A, İTİMAT 6.

Tellidereye hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Tellidere Mahallesi yakınından geçiyor: 064, 110, 114, 116, 125.

Seyhan Ne zaman Adana oldu?

Adana Belediyesi 5 Haziran 1986 tarihinde çıkarılan 3306 sayılı yasa ile Büyükşehir Belediyesi statüsüne girmiştir. Seyhan ve Yüreğir adlarıyla iki ayrı ilçe kurulmuştur.

Seyhan Merkez mi?

Seyhan, Türkiye’nin Adana ilinin bir ilçesidir. İlçe, tamamıyla Adana şehir merkezi içerisinde kabul edilmektedir ve tüm ilçeye bir alt tabaka belediye olan Seyhan Belediyesi hizmet vermektedir.

You might be interested:  Readers ask: Ev Usulü Adana Kebap Nasıl Yapılır?

Seyhan Adana’nın merkez ilçesi mi?

İmamoğlu: İlçe Adana İline 45 km. uzaklıktaki Adana, Kozan, Feke, Saimbeyli, Tufanbeyli karayolu üzerindedir. Yeraltı şehri mevcuttur. Seyhan: Adana ‘ nın Merkez İlçesi iken 05.06.1986 tarihinde ayrı bir İlçe haline gelmiştir. İlçenin bulunduğu yöre, pek çok uygarlıklara sahne olmuştur.

Bahçeşehir hangi semte bağlı?

Bahçeşehir, İstanbul’un Başakşehir ilçesinde yer alan bir semt. Küçükçekmece Gölü’nün kuzeybatısında yer alan TOKİ tarafından toplu konut projeleri çerçevesinde yapılaşmaya açıldığı son 15 yıl içinde planlı bir şekilde büyüyerek bir uydu kent halini alan Başakşehir, Türkiye’nin ilk uydukenti olarak tanımlanmıştır.

Istanbul Bahçeşehir hangi semte bağlı?

İstanbul ilimizin Başakşehir ilçesinde yer alan Bahçeşehir semti, İstanbul ‘un Anadolu yakasında yer almaktadır. Küçükçekmece gölüne nazı konumu nedeniyle güzel bir konumu bulunmaktadır.

Bahçeşehir nerede yerleşiyor?

Bahçeşehir İstanbul ilinde yer almakta olup, Bahçeşehir Başakşehir ilçesine bağlıdır. Bahçeşehir haritası konumu ise 41° 3′ 45.2484” Kuzey ve 28° 40′ 54.1956” Doğu gps koordinatlarıdır. Bahçeşehir bağlı olduğu Başakşehir ilçe merkezine 12 kilometre mesafe uzaklıktadır.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector