Adana Aski Nerede?

Adana Aski Nerede?

Adana Su aboneliği nasıl yapılır?

ABONELİK İŞLEMLERİ SIRASINDA İSTENİLEN BELGELER

  1. KİMLİK FOTOKOPİSİ (TÜZEL KİŞİLERDE NOTER TASDİKLİ İMZA SİRKÜSÜ)
  2. TAŞINMAZA AİT YAPI KULLANMA İZİN BELGESİ
  3. TAPU FOTOKOPİSİ (KİRACI İSE TAPU FOTOKOPİSİ, KİRA SÖZLEŞMESİ ve MÜLK SAHİBİ KİMLİK FOTOKOPİSİ)
  4. DEPREM SİGORTASI (DASK) (Kat Mülkiyeti Kanununa Tabi İşyerleri İçin)

Adana Aski abone no nasıl öğrenilir?

Web sayfamız www. adana – aski.gov.tr den “eASKİ Online İşlemler” modülünü kullanarak abone numaranızla borcunuzu sorgulayabilir veya ASKİ Genel Müdürlüğü Merkez binamızda bulunan “Halkla İlişkiler” biriminden sistemimizde kayıtlı olan abonenin adı ve soyadı ile öğrenebilirsiniz.

Aski numarası kaç Adana?

ASKİ – ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ – ARIZA SERVİSİ | Belediyeler | Karataş Adana, 0322 681 52 90 Bulurum.com.

Aski Adana kaça kadar açık?

ASKİ TAHSİLAT VEZNELERİ

ŞUBE ADRES ÇALIŞMA SAATLERİ
Hayal Park Abone Merkezi ve Tahsilat Şubesi Yurt Mah. Ptt Cad. No:45( ASKİ Kapalı Spor Salonu Altı) Çukurova / ADANA 08:30 – 12:15 / 13:00 – 16:00
Yavuzlar Şubesi Akıncılar Mah. 3921 Sk. No:7 Yüreğir/ ADANA 08:30 – 12:15 / 13:00 – 16:00

27

Su aboneliği almak için nereye başvurulur?

Su aboneliği başvurusunda bulunmak isteyenler, TC kimlik no ve e-Devlet şifresi ile beraber, e-Devlet’in resmi internet sitesine girerek başvuruda bulunabilirler. Online siteye girilmesinin ardından, sırayla başvuru formu, başvuru onayı ve başvuru sonucu ile işlemlerini tamamlayabilirler.

You might be interested:  FAQ: Adana Ortopedi Hastanesi Nerede?

E-Devlet Su aboneliği başvurusu nasıl yapılır?

e – DEVLET SU ABONELİĞİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? – e – devlet adresi üzerinden T.C. kimlik numaranızı ve şifrenizi girmenizin ardından bulunduğunuz ilin su abonelik şirketinin adını yazın. – Yeni Abonelik Başvurusu sekmenizi tıklayın ve su aboneliği yapacağınız yerin adres bilgilerini doldurun.

Adana Su faturası öderken abone no nasıl yazılır?

Faturalarınızı abone numarası ile ödeyebilirsiniz. Abone numarası faturanızda Abone No kısmında yazan 10 karakterden oluşan numaradır. Abone Numaranızın nerede yazdığını bilmiyorsanız eğer aşağıda bulunan fatura örneğinden destek alabilirsiniz.

Su abone numarası nasıl öğrenilir?

İSKİ abone numaramı nasıl öğrenirim? Faturanızın üzerinde bulunan “MUKAVELE NO ” sizin İSKİ abone numaranızdır. Rakamlardan oluşan ilk 8 hane İSKİ abone numaranızı oluşturur. Aşağıda bulunan örnek İSKİ su faturasının abone Numarası 12345678’dir.

Su sayacında abone numarası nerede yazar?

Abone numarası faturada sol üst köşede abone no yazan yerde bulunur.

185 numarası nedir?

İSKİ Alo 185 servisi 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Tüm telefonlardan 185 ‘i tuşlayarak İSKİ Alo 185 Servisi’ne ulaşabilirsiniz.

Adana Su Kesintisi için nereyi aramalıyız?

Adana da güncel su kesintisi saatlerini öğrenmek için veya su kesintisi ihbarı yapmak için 444 2754 numaralı telefonu veya Alo 185 i arayabilirsiniz.

Aski’nin numarası kaç?

Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi ( ASKİ ) Genel Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren ASKİ Çağrı Merkezi’ nin personel sayısı artırılarak yenilendi. Başkentlilerin, “616 10 00” numaralı telefonla talep ve sorunlarını iletebildikleri ASKİ Çağrı Merkezi, 31 kişilik personel ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermeye başladı.

Su kesintisi için nereyi aramalıyız?

İSKİ Alo 185 servisi 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Tüm telefonlardan 185’i tuşlayarak İSKİ Alo 185 Servisi’ne ulaşabilirsiniz. – T.C. Kimlik No Güncelleme gibi konularda kısa sürede hizmet alabilirsiniz.

You might be interested:  Question: Adana Maras Arasi Ne Kadar?

Aski su aboneliği nasıl alınır?

ASKİ Su Aboneliği Nasıl Yapılır? Yukarıda belirtilen belgeleri yanınıza bulundurarak ASKİ su aboneliği yapan kurumlardan birine giderek Abonelik Açtırma kısmından işlemlerinizi halledebilirsiniz. Eğer oturacağınız konuta ait ödenmemiş su borcu bulunuyorsa, bu borcu ödedikten sonra aboneliği üzerinize alabilirsiniz.

Enerjisa hangi günler açık?

Enerjisa hafta içi her gün sabah saat tam sekizde (08.30) çalışmaya başlar. Akşam saat beşe (17.30) kadar çalışmaya devam eder. ( 12.30 – 13.30) saatleri arasında öğle tatili vermektedir. Hafta sonu mesaileri mevcut değildir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector