Adana Aqualand Nerede?

Adana Aqualand Nerede?

Adana Aqualand ne zaman açılacak?

Mavi Su Aqualand Aquapark Açılış Kapanış Saatleri Tesis, sezon boyunca sabah saat 09.00’dan akşam saat 19:00’a kadar hizmet veriyor.

Adana Aqualand giriş ücreti ne kadar?

Giriş Ücretleri (2021) 2020 yılında Mavi Su Aqualand giriş ücretleri yetişkinler için 35 TL’dir. 12 yaş ve altı için 30 TL iken, Asker ve polisler 30 TL’dir. Bu fiyatlar hafta içi ziyaretler için geçerlidir. Hafta sonları yetişkinler için 40 TL, 12 ve altı için 35 TL, Asker ve polisler için 30 TL’dir.

Aqualand Ne Zaman Açılıyor 2020?

Her yıl 1 Mayıs İş Bayramı’nda Antalya’ya tatile gelen Rus turistlerle sezonu açan Aqualand Su Cenneti, bu yıl yaşanan kriz nedeniyle 15 Mayıs’ta açılacak.

Aqualand ne kadar?

Antalya Aqualand Dolphinland Giriş Ücreti 0-2 yaş: ücretsiz. 3-12 yaş: 45 TL. Öğrenci: 45 TL. Yetişkin: 65 TL.

Istanbul en büyük aqua parkı nerede?

İstanbul ‘un en büyük su parkı Tuzla’da açıldıİSTANBUL – İstanbul Anadolu yakasının önemli eğlence yerlerinden Viaport’ta, Marina Aquapark kuruldu. İSTANBUL – İstanbul Anadolu yakasının önemli eğlence yerlerinden Viaport’ta, Marina Aquapark kuruldu.

Aqua Dolphin ne zaman açılacak?

2021 YAZ SEZONUMUZ BAŞLAMIŞTIR.

Aqua Club Dolphin giriş ücreti ne kadardır?

Giriş Ücretleri (2021)

Giriş Tarifesi Giriş Ücreti
Bay 100 TL
Bayan 90 TL
Çocuk (5-12 Yaş) 50 TL
Çocuk (0-4 Yaş) Ücretsiz
You might be interested:  Often asked: Gerçek Adana Kebap Nasıl Yapılır?

Adaland ne zaman açılıyor?

Kuşadası Adaland Açılış Kapanış Saatleri Yıl içerisinde, 11 mayıs ile 18 Eylül tarihleri arasında hizmet veriyor. Bu zaman diliminde sabah 10:00’dan akşam 17:00’e kadar faydalanabiliyorsunuz.

Türkiye’nin en büyük aqua parkı hangi şehirde?

Kuşadası’nda konumlanan Adaland, ülkemizdeki en büyük aqua parklardan biri. Kuşadası’yla öyle bir özdeşleşmiş ki birçok yerli ve yabancı turist bu aqua parkta eğlencenin keyfini çıkarmak için Kuşadası planları yapıyor. Haklılar da çünkü bu aqua park, tüm yaş gruplarına hitap edecek birçok su kaydırağına sahip.

DoluSu park hangi otelde?

DoluSu Park – Tuvana Hotel.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector