1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında Internete Ne Zaman Düşer?

1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında Internete Ne Zaman Düşer?

1 Kezban 1 Mahmut konusu ne?

1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında Film Konusu Emrah, Mahmut, Kezban ve Emrah’ın sevgilisi Yaprak, Emrah’ın ailesinin Mersin’deki yazlığına doğru yola çıkarlar. Ancak bir gün kız arkadaşlarının kaçırıldığını farkeden Emrah ve Mahmut, topladıkları ipuçlarıyla kendilerini Adana’da bulur.

1 Kezban 1 Mahmut dizisi nerede çekildi?

TÜRKİYE’nin ilk interaktif dizisi olarak hayran kitlesine ulaşan ve daha sonra sinema filmi çekilen, ‘ 1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında’nın özel gösterimi yapıldı.

1 Kezban 1 Mahmut toplam kaç bölüm?

İlk bölümü 1 Mayıs 2013 tarihinde yayınlanan ve toplamda 20 bölümden oluşan internet dizisi, sonradan sinema filmine uyarlanarak 27 Mayıs 2016 tarihinde 1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında adıyla vizyona girmiştir.

1 Kezban 1 Mahmut kaç sezon?

Bir süredir konuşulan ve fragmanı internet ortamına düşen “ 1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında” filmi 27 Mayıs tarihi itibarıyla sinemaseverler ile buluşacak. 2013 yılında başlayan internet dizisi, 2 sezonda toplam 20 bölüm yayınlandı ve milyonlarca kişi tarafından izlendi.

Interaktif dizi ne demek?

İNTERAKTİF DİZİ NEDİR? Gelişen teknoloji ile birlikte interaktif video özelliğini kullanan dizi, izleyicisine senaryoya müdahele etme olanağı sunuyor. Sistem şöyle çalışıyor: dizinin belirli sahnelerinde izleyiciye olayların gidişatı ile ilgili seçenekler sunuluyor.

Ercan Zincir kimdir nerelidir?

1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında sinema filminde rol alan Ercan Zincir ‘in bir ablası birde erkek kardeşi vardır. Ayrıca Bönyamin, Bönyamin 2 ve 1 Kezban 1 Mahmut dizisindede rol almıştır. Baba tarafından aslen Antakya anne tarafından ise aslen Adana’lıdır.

Yunus Emre Tekin nereli?

Çılgın Serkan’ın gerçek ismi adı Yunus Emre Tekin ‘dir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konsevatuvarı mezunudur. Bir çok sosyal medya hesaplarında aslen Adana’lı olduğu yazılmaktadır ancak doğum yeri ve aslen nereli olduğu tam olarak netlik kazanmamıştır.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector